#takaprawda #rozkminy #eska #radio #mainstream

Myślę, że zjawisko słuchacza Eski eskalowało na tyle, że można je podpiąć pod subkulturę. Jeśli kiedyś zastanawialiście się, dlaczego w radio Ewelina Lisowska jest określana mianem „rockowej”, Najlepszy Przekaz W Mieście to „rap”, Enej reprezentuje polski folk, a Jula to „talent na miarę Adelle”, to właśnie dzięki słuchaczom Eski – zjebom, którzy są łasi na atencję i
dwuwarstwowy - #takaprawda #rozkminy #eska #radio #mainstream
 Myślę, że zjawisko słu...

źródło: comment_shGp3ILctX60Vtma1oLKRc8OcmQ4NBia.jpg

Pobierz
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@wnocy: w muzyce zawsze chodziło o jedno i to się nigdy nie zmieni - chodzi o to żeby została w głowie na dłużej. Im bardziej pamiętasz daną piosenkę tym przyjemniej ją sobie przypominasz w trakcie odsłuchiwania.
  • Odpowiedz
Której stacji BBC najlepiej słuchać tak, by newsy, muzyka, audycje itp. były w równych proporcjach? A przy tym, żeby puszczane utwory trzymały jakiś poziom... Najchętniej jakiś angielski odpowiednik polskiego radia proszę (tak, wiem że BBC, ale konkretnie stacje)
#bbc #english #naukajezykow #radio #angielski
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Mirki, jakie polecacie radyjko do samochodu do 200 zł? wymagania: aux i usb, ale to raczej standard. Obecnie moje radio jest na kasety i nawet z taką kasetą-adapter (końcówka aux) dawało radę, ale teraz jestem na adapterze na kartę micro SD i głośniki strasznie charczą.

#radio #samochody
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

#czworka
podeszła do nas jakaś babka z czwórki i zadała pytanie, nagrała nas n shit - da się gdiześ tego odsłuchać? Bo radio leci live, nie wiem kiedy to puszczo ( ͡° ʖ̯ ͡°)
#radio
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

#coolstory #radio #pracbaza
Mircy, mam sprawę.

Trzymajcie za mnie kciuki. Jestem na nocnej zmianie w pracy i czytam dzienniki w radiu. Mam sraczkę. Życzcie mi proszę powodzenia, żebym się nie zesrał na antenie.

  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Omate: Stary, kamien z napisem jest jeszcze spoko. U mnie w pacy tylko szmaragdy i diamenty, ta dziewczyna jest niebezpieczna, Marta dziewczyna grzechu warta, oczy zielone itd... itd...(,) Doceń co masz!
  • Odpowiedz
#radio #francuskamuzyka #warszawa #zlotetarasy

Nie wiecie może jak nazywa się taka francuska piosenka(śpiewa kobieta) która często leci w złotych tarasach? Niestety nie podam linii melodyjnej ani słów :(

edit-dobra mam,było 3 wpisy niżej w tagu :)
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Wygrałeś CZTRY TYSIONCE ZŁOTYCH
Czemu się nie cieszysz?
Czemu się nie cieszysz, że HRMF ZFM daje ci piniądz? Przeca to twoje cztery wypłaty biedaku.
#radio #r----------a
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach