@martusiek: Samo się nagrywa. A nagrywa się bo Trójka potrafi tak czasem zagrać że nigdzie tego niema, a tak wystarczy zapamiętać godzinę ;)
  • Odpowiedz
  • 5
@TheMan: ja rozliczam sie z zaiksow, zapvow i innych stoartow. Raz na kwartał wysyłam historie grania i płacimy ryczałt. Oczywiście mam dostep do ftp i innych serwisów wytworni. Moze kiedyś zrobie AMA jak będziecie chcieli o technice w radiu, bo obsługuje 4 stacje radiowe, juz od ponad 5 lat.
  • Odpowiedz
#markowamuzyka #muzyka #radio #rock

Kochane Mirabelki i Mireczki,

chciałbym otworzyć nowy tag ( #markowamuzyka ) i podzielić się z Wami swoimi pierwszymi radiowymi produkcjami. Mam nadzieję, że po moją propozycję sięgną nie tylko fani historii muzyki rozrywkowej, ale również ci, którzy jeszcze klasyków rocka nie znają.
Na potrzeby jednej z regionalnych rozgłośni radiowych Polskiego Radia (w której pracuję) stworzyłem kiedyś cykl podcastów o nazwie
Visius - #markowamuzyka #muzyka #radio #rock 

Kochane Mirabelki i Mireczki,

chc...

źródło: comment_l0h4Jgl4LptGwXOsPuGhBGUjxuHzpfPw.jpg

Pobierz
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

#ford #radio #elektronika

[http://allegro.pl/zlacze-aux-ford-jack-focus-mondeo-fiesta-s-max-i5502968194.html]

Mirki mam pytanie, posiadam w swojej foce radio 6000cd rds e-on i chciałem kupić sobie ten kabel, zeby mieć mp3 w radiu ( ͡° ͜ʖ ͡°) Niestety moje radio jest tak wielce wyjątkowe, że jest jednym z dwóch które nie są kompatybilne z tym kablem ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • 20
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Widzę, że były już wykopowe inicjatywy z radiem. Ale co wy na zrobienie internetowego wykopowego radia normalnie z muzyką, plus co godzinę/pół godziny czytane newsy z Wykopu plus wieczorem audycje tematyczne? Ja np. chętnie bym takiego radia słuchał #rozkminy #radio
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Jest jakaś alternatywa dla odsluchane.eu? Na #radioplus przed chwilą leciała piosenka, której tytuł chcę poznać, ale nie została uwzględniona w tym serwsie, na stronie radia to już w ogóle bieda.
#radio
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Kazienkowaty: Jakieś 15 lat temu jak internet był na kilogramy miłąem to radio w kablówce i jak nie było w domu starych to przepinałem kabel z telewizora do wierzy i n---------m techniawe na całe osiedle :)
  • Odpowiedz
Tak się zastanawiam, dlaczego ogólnopolskie radia nie mają tej samej częstotliwości w całym kraju? Ani PR, ani RMF, ZET - chyba żadne nie ma w kilku miastach tej samej częstotliwości. Czemu nikt o tym nie pomyślał w momencie zmiany UKF na 87-108? Tak naprawdę w reklamach w TV, aby zachęcić do słuchania, na końcu powinna być plansza z listą częstotliwości.

#rozkminy #pytaniezdupy #radio
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 0
@kajelu: ja we Lwowie jestem bardzo czesto - obsługuje technicznie tutaj radio :) wszystko zwiedzone, a wczoraj nadawaliśmy z Kijowa! Wczesniej byliśmy tam w lutym.
  • Odpowiedz
Szukam prezentu dla mamy. Powiedziała, że chce radyjko do kuchni z możliwością odtwarzania kaset (ma tego od groma, pewnie i tak nie będzie słuchała, ale chce). Może ktoś polecić jakieś co się nie rozwali po 2-3 miesiącach i będzie ładnie łapało stacje? Na razie mam na oku Hyundai TRC718AU3 i PHILIPS AZ127/12 (budżet do jakiś 200 zł).
#radio #pytanie
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach