Wszystko
Najnowsze
Archiwum
Komentarz usunięty przez moderatora
- 1
Mirasy w #radio od paru dni leci fajna piosenka śpiewana po #francuski #rozowypasek zna ktoś tytuł ?
- 0
@Andrzejsynbogdana: nie to nie to
- 0
mam Louane - Avenir
Dzien dobry Mirki!
Wczoraj dotarłem do Kazimierza Dolnego, skad dzisiaj nadajemy audycje!
Coraz bliżej Warszawa, czyli co raz bliżej domu, mało snu to najgorsze w takich wyjazdach.
#abramekpracuje #radio #kazimierzdolny
Wczoraj dotarłem do Kazimierza Dolnego, skad dzisiaj nadajemy audycje!
Coraz bliżej Warszawa, czyli co raz bliżej domu, mało snu to najgorsze w takich wyjazdach.
#abramekpracuje #radio #kazimierzdolny
źródło: comment_irsyPNpcw0RAQ8YDr9wXe9MGow2i42fP.jpg
Pobierz- 1
@mikii77: czy widziałeś komercyjna stacje, która przez całe wakacje jeździ i pokazuje jak Polska wyglada w rzeczywistości?:>
- 3
@coolwasc: to jest całe studio wyjazdowe zapakowane. Ciekawostka taka.
źródło: comment_5Iyb5vdLq0GgAkB4vhQ8O1MfOnSrY4DO.jpg
Pobierz- 3
Komentarz usunięty przez autora
- 2
@martusiek: Gunga Din - The Libertines
Tu masz nagrane wszystko z trójki, potem możesz sobie rozpoznać shazamem
http://trojka.dktr.pl:9090
Tu masz nagrane wszystko z trójki, potem możesz sobie rozpoznać shazamem
http://trojka.dktr.pl:9090
- 2
@martusiek: Samo się nagrywa. A nagrywa się bo Trójka potrafi tak czasem zagrać że nigdzie tego niema, a tak wystarczy zapamiętać godzinę ;)
Mirki, dzisiaj nadaje z rynku w Rzeszowie! Świetna pogoda, czego chcieć wiecej? Miłego dnia zycze wszystkim!
#radio #abramekpracuje #rzeszow
#radio #abramekpracuje #rzeszow
źródło: comment_5y815AwrpiHIrvz2bFmBydpPgMyFbsn0.jpg
Pobierz- 5
@TheMan: ja rozliczam sie z zaiksow, zapvow i innych stoartow. Raz na kwartał wysyłam historie grania i płacimy ryczałt. Oczywiście mam dostep do ftp i innych serwisów wytworni. Moze kiedyś zrobie AMA jak będziecie chcieli o technice w radiu, bo obsługuje 4 stacje radiowe, juz od ponad 5 lat.
- 5
#markowamuzyka #muzyka #radio #rock
Kochane Mirabelki i Mireczki,
chciałbym otworzyć nowy tag ( #markowamuzyka ) i podzielić się z Wami swoimi pierwszymi radiowymi produkcjami. Mam nadzieję, że po moją propozycję sięgną nie tylko fani historii muzyki rozrywkowej, ale również ci, którzy jeszcze klasyków rocka nie znają.
Na potrzeby jednej z regionalnych rozgłośni radiowych Polskiego Radia (w której pracuję) stworzyłem kiedyś cykl podcastów o nazwie
Kochane Mirabelki i Mireczki,
chciałbym otworzyć nowy tag ( #markowamuzyka ) i podzielić się z Wami swoimi pierwszymi radiowymi produkcjami. Mam nadzieję, że po moją propozycję sięgną nie tylko fani historii muzyki rozrywkowej, ale również ci, którzy jeszcze klasyków rocka nie znają.
Na potrzeby jednej z regionalnych rozgłośni radiowych Polskiego Radia (w której pracuję) stworzyłem kiedyś cykl podcastów o nazwie
źródło: comment_l0h4Jgl4LptGwXOsPuGhBGUjxuHzpfPw.jpg
Pobierz@Visius: I to mi się podoba!
Komentarz usunięty przez autora
- 4
#ford #radio #elektronika
[http://allegro.pl/zlacze-aux-ford-jack-focus-mondeo-fiesta-s-max-i5502968194.html]
Mirki mam pytanie, posiadam w swojej foce radio 6000cd rds e-on i chciałem kupić sobie ten kabel, zeby mieć mp3 w radiu ( ͡° ͜ʖ ͡°) Niestety moje radio jest tak wielce wyjątkowe, że jest jednym z dwóch które nie są kompatybilne z tym kablem ( ͡° ʖ̯ ͡°)
[http://allegro.pl/zlacze-aux-ford-jack-focus-mondeo-fiesta-s-max-i5502968194.html]
Mirki mam pytanie, posiadam w swojej foce radio 6000cd rds e-on i chciałem kupić sobie ten kabel, zeby mieć mp3 w radiu ( ͡° ͜ʖ ͡°) Niestety moje radio jest tak wielce wyjątkowe, że jest jednym z dwóch które nie są kompatybilne z tym kablem ( ͡° ʖ̯ ͡°)
konto usunięte via Android
- 1
@MichalPerez: radioarchiwum.net, baza o wiele szersza niż odsluchane.eu
- 0
@pivo14: Dzięki, będę korzystał w przyszłości, ale o dziwo i tutaj brak tego utworu. Pozostaje na niego polować :>
- 0
@Kazienkowaty: Jakieś 15 lat temu jak internet był na kilogramy miłąem to radio w kablówce i jak nie było w domu starych to przepinałem kabel z telewizora do wierzy i n---------m techniawe na całe osiedle :)
- 0
@dlugi87: Często wieczorami lecą jakieś sety hardstyle to bania mi siada xD Ale czasami normalnie puszcza jakiś kawałek który nigdy bym w radiu nie usłyszał.
@tomekamila: Audacity.
Tak się zastanawiam, dlaczego ogólnopolskie radia nie mają tej samej częstotliwości w całym kraju? Ani PR, ani RMF, ZET - chyba żadne nie ma w kilku miastach tej samej częstotliwości. Czemu nikt o tym nie pomyślał w momencie zmiany UKF na 87-108? Tak naprawdę w reklamach w TV, aby zachęcić do słuchania, na końcu powinna być plansza z listą częstotliwości.
#rozkminy #pytaniezdupy #radio
#rozkminy #pytaniezdupy #radio
@hpiotrekh: przecież AF jest częścią RDS (⌐ ͡■ ͜ʖ ͡■)
@rybak_fischermann: no tak, tu się zgodzę, nieprzemyślane
@rybak_fischermann: no tak, tu się zgodzę, nieprzemyślane
@mandrake13: oki, myślałem że "D" to od display a nie data "_"
- 1
- 3
Szukam prezentu dla mamy. Powiedziała, że chce radyjko do kuchni z możliwością odtwarzania kaset (ma tego od groma, pewnie i tak nie będzie słuchała, ale chce). Może ktoś polecić jakieś co się nie rozwali po 2-3 miesiącach i będzie ładnie łapało stacje? Na razie mam na oku Hyundai TRC718AU3 i PHILIPS AZ127/12 (budżet do jakiś 200 zł).
#radio #pytanie
#radio #pytanie
























@ludzik: kto powiedział, że mam tu kompa w ogóle? xD
źródło: comment_FjciGl9M3GBQsGmJ0BbwUG5R9EzDu4Pm.jpg
Pobierz