Wszystko
Najnowsze
Archiwum
- 1
@IceGoral: Taktyk.
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
( ͡° ͜ʖ ͡°)
- 7
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 0
@sarmatawkapciach: nie słucham radia od dawna, ale pamiętam, że kiedy jeszcze słuchałem, to Polskie Radio zawsze wchodziło najlepiej. Odpaliłem je więc dzisiaj i możliwe, że akurat miałem pecha, niemniej wkurzyłem się kiedy usłyszałem ten bełkot
@egze: reklamy to coś co trzeba przełknąć. Ale w porównaniu i tak wypada o niebo lepiej niż dowolna inna komercyjna stacja (nichlubnym rekordzistą swojego czasu ze stacji których słuchałem było antyradio z reklamami w każdym 15 minutowym bloku).
W porównaniu telewizja publiczna - komercyjna oraz radio publiczne - komercyjne, radio publiczne wygląda jak niezależna ostoja kultury ;)
W porównaniu telewizja publiczna - komercyjna oraz radio publiczne - komercyjne, radio publiczne wygląda jak niezależna ostoja kultury ;)
konto usunięte via Android
- 3
Nabyłem, drogą kupna słuchowisko Boży Bojownicy Sapkowskiego. To druga część trylogii husyckiej. Doskonałe, świetne słuchowisko. No i idealne do samochodu. #oswiadczenie #sapkowski #audiobook #radio
- 2
@lukpep: to nie jest audiobook. To słuchowisko z wieloma aktorami i efektami. Na jutubie jest próbka. Ps. Do słuchania w samochodzie, gdy sam jedziesz.
- 1
@szokolada: Po proawdzie, to niewiele na świecie powstało słuchowisk zrealizowanych z takim rozmachem i taką jakością. Z fantasy to tylko produkty Graphic Audio http://www.graphicaudiointernational.net/our-productions/genres/fantasy.html można porównać - ale ich klienci to głównie rednecki truckerzy, więc sporo nagrywają grafomanii której słuchać się nie da...
Ma ktoś pojęcie jak dostać się na staż w radiu bez wykształcenia w tym kierunku? Interesuję się tym od dawna, i szukam jakiegoś sposobu by się wdrożyć. Jakieś pomysły? #kiciochpyta #radio #praca #glos
konto usunięte via iOS
- 2
@Midnight_MindDriver: wysłać CV
@Midnight_MindDriver: Jak masz coś do powiedzenia to próbuj
- 1
Wróciłem z wakacji w Albanii i po drodze słuchałem trochę #muzyka w #radio i zapisywałem sobie utworki których teraz nie umiem odszukać... pierwsza to jeszcze w Polsce i #reggae bo w klimacie ludzi wracających wtedy z Woodstocku - tekst który zapisałem to "pierwszą kasetę pożyczył mi Artur" ale Google nie odpowiada. W Bośni mam dwie:
1) "jedno mejsce na swecie se sobe dom" i
2) "tamo
1) "jedno mejsce na swecie se sobe dom" i
2) "tamo
konto usunięte via Android
- 0
@Djuna: Bośniackie nuty sztos xD podpinam się.
Możesz poszukać w jakimś TuneIn Radio czy coś. Chyba da się lo krajach szukać
Możesz poszukać w jakimś TuneIn Radio czy coś. Chyba da się lo krajach szukać
- 0
- 2
wpadła mi w ręce baofeng uv-5r na pare dni (taki jak w linku: http://hamradioshop.pl/radiotelefony-amatorskie-i-profesjonalne/detail/1-radiotelefony-reczne/flypage/83-baofeng-uv-5r-dwupasmowy-radiotelefon-duobander-2m-70cm-w-kolorze-zoltym.html?sef=hcfp).
można na tym posłuchać czegoś ciekawego we wrocku na pasmach dostępnych dla tego urządzenia (oprócz radyjek fm ;)), troche #kiciochpyta, bo pierwszy raz mam z tym do czynienia. może ma ktoś jakiś w miare aktualny spis uzywanych niekodowanych czestotliwosci? moze polecicie jakąś żyjącą stronkę lub forum, gdzie można się zorientować w temacie? to co trafiłem
można na tym posłuchać czegoś ciekawego we wrocku na pasmach dostępnych dla tego urządzenia (oprócz radyjek fm ;)), troche #kiciochpyta, bo pierwszy raz mam z tym do czynienia. może ma ktoś jakiś w miare aktualny spis uzywanych niekodowanych czestotliwosci? moze polecicie jakąś żyjącą stronkę lub forum, gdzie można się zorientować w temacie? to co trafiłem
@uirapuru: Polecam poczytać forum radioscanner.pl a potem samemu skanować przedziały podane w bandplanie
@matix21: biorąc pod uwagę szybkość skanera i czas trwania wszelkich transmisji, szansa na wyskanowanie czegoś jest bliska zeru ;) Chyba że zaprogramujesz kanały i będziesz skanować pamięć - wtedy już lepiej, ale musisz znać qrg i tak jak wspominałem wyżej - nie usłyszysz niczego ciekawego ;)
Komentarz usunięty przez autora
Czy to normalne, że dziennikarka radiowa i redaktorka bełkocze, jak kloszard po kielichu i co chwilę mówi "no"?
Na dodatek podnosi mi ciśnienie z rana swoimi mądrościami znad schabu u cioci na imieninach.
Mowa o Janinie Paradowskiej, mentalnej bliźniaczce Śledzińskiej-Katarasińskiej.
#tokfm #radio #kultura #dziendobry
Na dodatek podnosi mi ciśnienie z rana swoimi mądrościami znad schabu u cioci na imieninach.
Mowa o Janinie Paradowskiej, mentalnej bliźniaczce Śledzińskiej-Katarasińskiej.
#tokfm #radio #kultura #dziendobry
- 1
@misja_ratunkowa: @kochamkino odczepcie się od pani Janiny. Jakbyście tyle razy co ona zmieniały upodobania polityczne, też byście były zdorzkniałe i bełkoczące. Teraz przynajmniej dostaje się wszystkim opcjom po równo.
@misja_ratunkowa: mówić per dziennikarz i redaktor o pani Paradowskiej to nadmiar kurtuazji :)
- 2
#kiciochpyta #muzyka #radio #ankieta #badania #studbaza
Mireczki kochane. Ponawiam prośbę, bo brakuje mi już tylko nieco ponad trzydziestu respondentów.
Czy mógłbym prosić osoby w wieku 19-26 o wypełnienie ankiety dotyczących preferencji muzycznych? Robię badanie na podstawie analizy treści (a konkretnie piosenek) w rozgłośniach radiowych. To rzecz do pracy magisterskiej. Terminy mnie strasznie gonią. :)
Jeśli
Mireczki kochane. Ponawiam prośbę, bo brakuje mi już tylko nieco ponad trzydziestu respondentów.
Czy mógłbym prosić osoby w wieku 19-26 o wypełnienie ankiety dotyczących preferencji muzycznych? Robię badanie na podstawie analizy treści (a konkretnie piosenek) w rozgłośniach radiowych. To rzecz do pracy magisterskiej. Terminy mnie strasznie gonią. :)
Jeśli
Komentarz usunięty przez autora
- 1
@JanSkrzetuski: Sam jak żyw mości Skrzetuski na pytania moje jął odpowiadać :)
- 1
#kiciochpyta #muzyka #radio
Mireczki kochane. Czy mógłbym prosić osoby w wieku 19-26 o wypełnienie ankiety dotyczących preferencji muzycznych? Robię badanie na podstawie analizy treści (a konkretnie piosenek) w rozgłośniach radiowych. To rzecz do pracy magisterskiej. Terminy mnie strasznie gonią.
Jeśli bylibyście zainteresowani - proszę Was o pomoc. Muszę trafić do określonej grupy wiekowej, a w ankiecie nie przygotowałem metryczki, więc muszę też Wam zaufać. Dlatego gdyby
Mireczki kochane. Czy mógłbym prosić osoby w wieku 19-26 o wypełnienie ankiety dotyczących preferencji muzycznych? Robię badanie na podstawie analizy treści (a konkretnie piosenek) w rozgłośniach radiowych. To rzecz do pracy magisterskiej. Terminy mnie strasznie gonią.
Jeśli bylibyście zainteresowani - proszę Was o pomoc. Muszę trafić do określonej grupy wiekowej, a w ankiecie nie przygotowałem metryczki, więc muszę też Wam zaufać. Dlatego gdyby
Mirki, dzisiaj nadaje z rynku w Wilnie. Po 9 dniach dzis wreszczie wyspie sie we własnym lozku!
#abramekpracuje #radio #wilno
#abramekpracuje #radio #wilno
źródło: comment_2HWC0uHwevH9duWXacZ4LRzrQHR12DU4.jpg
Pobierz- 0
@WonszWSamolocie: od kogo pozdrowić?;>
Komentarz usunięty przez moderatora
- 1
#mirki szukam piosenki, która leciała ok. 18:43 w trójce. W playliście niestety nie ma :<
Dosyć mocny, męski głos, nuta z pianinem chyba. Niestety nie zdążyłam wyłapać żadnych słów :( #muzyka #trojka #radio #radiotrojka
Dosyć mocny, męski głos, nuta z pianinem chyba. Niestety nie zdążyłam wyłapać żadnych słów :( #muzyka #trojka #radio #radiotrojka
@Konata: Benjamin Clementine - London
- 2
@WapniakZJury: to! dzięki! mirki na was zawsze można liczyć :D
- 6
W nawiązaniu do tego wpisu
Odcinek znajduje się tutaj http://audycje.tokfm.pl/odcinek/O-coming-oucie-z-Aleksandra-Jodko-rozmawia-Anka-Grzywacz/28736
"partner" Michaiła Białkova mówi w 30 minucie. Punkt kulminacyjny 30:30.
Wołam zainteresowanych: @Xivid @zapalonyfanatykwedkarstwa @Herm1t @umiarkowany_ekstremista @TytoniowyMarcel @Analfighter @relek @ZjemCiNoge
Oraz oczywiście @m__b
#heheszki #tokfm #radio
Odcinek znajduje się tutaj http://audycje.tokfm.pl/odcinek/O-coming-oucie-z-Aleksandra-Jodko-rozmawia-Anka-Grzywacz/28736
"partner" Michaiła Białkova mówi w 30 minucie. Punkt kulminacyjny 30:30.
Wołam zainteresowanych: @Xivid @zapalonyfanatykwedkarstwa @Herm1t @umiarkowany_ekstremista @TytoniowyMarcel @Analfighter @relek @ZjemCiNoge
Oraz oczywiście @m__b
#heheszki #tokfm #radio
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 2
"Kluboteka" na #czworka. 22:00-24:00
Świetna muzyka, a i można się też coś ciekawego dowiedzieć o utworach, wykonawcach, muzyce. Prowadzacy: Norbert Borzym.
http://player.polskieradio.pl/-4
#muzyka #muzykaelektroniczna #house #radio
Świetna muzyka, a i można się też coś ciekawego dowiedzieć o utworach, wykonawcach, muzyce. Prowadzacy: Norbert Borzym.
http://player.polskieradio.pl/-4
#muzyka #muzykaelektroniczna #house #radio
źródło: comment_eC9EDooBSMJYqjavjRzIcuanyOnpEdmP.jpg
PobierzTroche dzisiaj spamuję, ale tym razem #pytaniedoeksperta
Skąd stacje telewizyjne/radiowe wiedzą jaką mają oglądalność? Wydawało mi się że on przecież tylko wysyłają swój program antenami w świat ( ͡° ͜ʖ ͡°) a kto chce sobie antenką odbiera i nie ma tego jak sprawdzić XD
#radio #telewizja
Skąd stacje telewizyjne/radiowe wiedzą jaką mają oglądalność? Wydawało mi się że on przecież tylko wysyłają swój program antenami w świat ( ͡° ͜ʖ ͡°) a kto chce sobie antenką odbiera i nie ma tego jak sprawdzić XD
#radio #telewizja
- 1
@Name_in_progress: telemetrem. To takie urządzonko, które część widzów podłącza do telewizora i ono zbiera dane co ci ludzie oglądali. Na podstawie tej próby szacuje się oglądalność w całej populacji.
- 0



























źródło: comment_2C6LWQMdCQqlFeEV2VCnga9e669zeZRR.jpg
Pobierz