Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@sarmatawkapciach: nie słucham radia od dawna, ale pamiętam, że kiedy jeszcze słuchałem, to Polskie Radio zawsze wchodziło najlepiej. Odpaliłem je więc dzisiaj i możliwe, że akurat miałem pecha, niemniej wkurzyłem się kiedy usłyszałem ten bełkot
  • Odpowiedz
@egze: reklamy to coś co trzeba przełknąć. Ale w porównaniu i tak wypada o niebo lepiej niż dowolna inna komercyjna stacja (nichlubnym rekordzistą swojego czasu ze stacji których słuchałem było antyradio z reklamami w każdym 15 minutowym bloku).

W porównaniu telewizja publiczna - komercyjna oraz radio publiczne - komercyjne, radio publiczne wygląda jak niezależna ostoja kultury ;)
  • Odpowiedz
Wróciłem z wakacji w Albanii i po drodze słuchałem trochę #muzyka w #radio i zapisywałem sobie utworki których teraz nie umiem odszukać... pierwsza to jeszcze w Polsce i #reggae bo w klimacie ludzi wracających wtedy z Woodstocku - tekst który zapisałem to "pierwszą kasetę pożyczył mi Artur" ale Google nie odpowiada. W Bośni mam dwie:
1) "jedno mejsce na swecie se sobe dom" i
2) "tamo
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

wpadła mi w ręce baofeng uv-5r na pare dni (taki jak w linku: http://hamradioshop.pl/radiotelefony-amatorskie-i-profesjonalne/detail/1-radiotelefony-reczne/flypage/83-baofeng-uv-5r-dwupasmowy-radiotelefon-duobander-2m-70cm-w-kolorze-zoltym.html?sef=hcfp).

można na tym posłuchać czegoś ciekawego we wrocku na pasmach dostępnych dla tego urządzenia (oprócz radyjek fm ;)), troche #kiciochpyta, bo pierwszy raz mam z tym do czynienia. może ma ktoś jakiś w miare aktualny spis uzywanych niekodowanych czestotliwosci? moze polecicie jakąś żyjącą stronkę lub forum, gdzie można się zorientować w temacie? to co trafiłem
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@matix21: biorąc pod uwagę szybkość skanera i czas trwania wszelkich transmisji, szansa na wyskanowanie czegoś jest bliska zeru ;) Chyba że zaprogramujesz kanały i będziesz skanować pamięć - wtedy już lepiej, ale musisz znać qrg i tak jak wspominałem wyżej - nie usłyszysz niczego ciekawego ;)
  • Odpowiedz
Słucha ktoś programu 1 polskiego radia ? Leciała tam chwile temu piosenka i w słowach było "go now" ktoś kto słuchał zna może nazwę utworu? Dzięki z góry za pomoc #radio #muzyka
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Czy to normalne, że dziennikarka radiowa i redaktorka bełkocze, jak kloszard po kielichu i co chwilę mówi "no"?
Na dodatek podnosi mi ciśnienie z rana swoimi mądrościami znad schabu u cioci na imieninach.

Mowa o Janinie Paradowskiej, mentalnej bliźniaczce Śledzińskiej-Katarasińskiej.

#tokfm #radio #kultura #dziendobry
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

#kiciochpyta #muzyka #radio #ankieta #badania #studbaza

Mireczki kochane. Ponawiam prośbę, bo brakuje mi już tylko nieco ponad trzydziestu respondentów.

Czy mógłbym prosić osoby w wieku 19-26 o wypełnienie ankiety dotyczących preferencji muzycznych? Robię badanie na podstawie analizy treści (a konkretnie piosenek) w rozgłośniach radiowych. To rzecz do pracy magisterskiej. Terminy mnie strasznie gonią. :)

Jeśli
  • 32
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

#kiciochpyta #muzyka #radio

Mireczki kochane. Czy mógłbym prosić osoby w wieku 19-26 o wypełnienie ankiety dotyczących preferencji muzycznych? Robię badanie na podstawie analizy treści (a konkretnie piosenek) w rozgłośniach radiowych. To rzecz do pracy magisterskiej. Terminy mnie strasznie gonią.
Jeśli bylibyście zainteresowani - proszę Was o pomoc. Muszę trafić do określonej grupy wiekowej, a w ankiecie nie przygotowałem metryczki, więc muszę też Wam zaufać. Dlatego gdyby
  • 23
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

#mirki szukam piosenki, która leciała ok. 18:43 w trójce. W playliście niestety nie ma :<
Dosyć mocny, męski głos, nuta z pianinem chyba. Niestety nie zdążyłam wyłapać żadnych słów :( #muzyka #trojka #radio #radiotrojka
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

W nawiązaniu do tego wpisu
Odcinek znajduje się tutaj http://audycje.tokfm.pl/odcinek/O-coming-oucie-z-Aleksandra-Jodko-rozmawia-Anka-Grzywacz/28736
"partner" Michaiła Białkova mówi w 30 minucie. Punkt kulminacyjny 30:30.

Wołam zainteresowanych: @Xivid @zapalonyfanatykwedkarstwa @Herm1t @umiarkowany_ekstremista @TytoniowyMarcel @Analfighter @relek @ZjemCiNoge
Oraz oczywiście @m__b
#heheszki #tokfm #radio
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 360
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 32
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Troche dzisiaj spamuję, ale tym razem #pytaniedoeksperta
Skąd stacje telewizyjne/radiowe wiedzą jaką mają oglądalność? Wydawało mi się że on przecież tylko wysyłają swój program antenami w świat ( ͡° ͜ʖ ͡°) a kto chce sobie antenką odbiera i nie ma tego jak sprawdzić XD
#radio #telewizja
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Name_in_progress: telemetrem. To takie urządzonko, które część widzów podłącza do telewizora i ono zbiera dane co ci ludzie oglądali. Na podstawie tej próby szacuje się oglądalność w całej populacji.
  • Odpowiedz