@ekektrykpozdalnym: taka ciekawostka, ale sytuacja z grzybiarzem pokazała że za jeden incydent mogą odpowiadać trzy psy naraz wspólnie (czyli więcej sprawców niż śmiertelnych ofiar), w wypadkach jest bardzo często jeden konkretny winowajca

Kierowcy płacą obowiązkowe ubezpieczenie, na posiadanie prawka trzeba mieć zezwolenie lekarskie i umiejętności a do prowadzenia jest potrzebne prawko i znajomość przepisów - psa możesz posiadać i nie ubezpieczać go, nie musisz mieć żadnej wiedzy czy umiejętności; ciągle
  • Odpowiedz
#psy #psiarze
Wiecie, ze psiarze poza byciem psiarzami ro też cucklody? Mialem sąsiadów klatkę obok często widieywalem sąsiada z psem rano, wieczorem, w deszczu, przy padającym śniegu. Ale sąsiadki to ani razu przez rok.
Ciekawe kto podjął decyzję, ze chce mieć psiecko Xd
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Need: I dobrze, mam nadzieję, że przez ten tag wszyscy posiadacze psów w p0lsce odczują negatywne efekty ( ͡° ͜ʖ ͡°). Zacznijmy najpierw od podatku od pchlarza to już trochę utemperuje psiegrywów.
  • Odpowiedz
@Nushid: cieszę się, bo wiem jaka grupa dostanie po tyłku. Psiarze są niereformowalni, samolubni i zadufani w sobie. Jak nie ukarasz takiej osoby to się nigdy nie nauczy dlatego tak cieszę się, że będzie im gorzej.
  • Odpowiedz
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 27
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 40
@MbraY: Patrz jak psiarze od razu hiperbolizują zakaz posiadania psów w blokach, bo nie mają żadnego argumentu przeciw xD. Psy w blokach powinny być już zakazane dawno i cieszę się jak widzę oferty mieszkań gdzie jest od razu napisane "ZAKAZ ŚMIERDZĄCYCH PCHLARZY". Egoiści tylko dbają o siebie i w dupie mają sąsiadów, typowe psiarze.
  • Odpowiedz
Jak ktoś pisze w komentarzach (na fbczy gdzie indziej) ze pieski nie wygladaja na agresywne bo machaja ogonkami, to nie zna sie na psiej naturze, bo te psy ewidentnie byly natarczywe, a w psiej paczce niewiele trzeba aby zmienic zabawe w agresje. I to agresje ktora nadal bedzie dla psow zabawą, bo nadal beda machaly ogonami i wygladac na radosne. Jestem psiarzem, mam psa i generalnie widze, ze to co sie momemntami
  • Odpowiedz
Ja nigdy psiecka nie miał, rodzice nie dali dla huopa żadnych zaburzeń emocjonalnych, chorób psychicznych ani trudności w nawiązywaniu relacji z czymś co potrafi się powstrzymać i nie jeść gówna #psiegryw #psiarze
  • 19
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@o__0: dla mnie psiegryw to typ który dał się zdominować przez swojego kundla. Żyje pod dyktando psa, pies ten włazi mu na kanapę i do łóżka z obsraną dupą i obślinionym pyskiem.
  • Odpowiedz
@mirko_anonim: Wykopki nie lubią bycia przegrywem, ale jeszcze bardziej nie lubią bycia zjedzonym przez psy.

To taka jakby piramida potrzeb, tylko właściwie podest, gdzie podestem jest nie bycie przegrywem, a gruntem, na którym ten podest stoi, jest nie bycie zjedzonym przez psy.

Na podeście można jeszcze coś postawić - wybrać z gorących.
  • Odpowiedz
@Casuel: to tak nie działa. To, że żyjemy ze zwierzakami od tysięcy lat, wcale nie znaczy, że nagle nie może pojawić się jakaś choroba, która „przeskoczy” na ludzi. Wystarczy, że zaczniemy olewać podstawowe zasady higieny. Czasem naprawdę wystarczy jedna osoba, która je z tej samej miski co jej zwierzak i mamy przekichane ¯\(ツ)/¯
  • Odpowiedz
Skąd ta nagła nagonka na psiarzy, stawiająca ich obok „okrutnych p0lek” jako głównych niszczycieli polskiej demografii?

Moim zdaniem jeśli ktoś ma nie mieć dzieci, to nie będzie ich miał. Jeśli ktoś ma mieć dzieci, to będzie je miał. Kwestia posiadania psa, kota, chomika, tarantuli, tamagotchi, bądź nie posiadania zwierzęcia ma tu znaczenie marginalne.

Ktoś naprawdę uważa, że zakaz posiadania zwierząt domowych w jakkolwiek mierzalny sposób poprawiłby demografię?

#demografia #psiarze
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Skąd ta nagła nagonka na psiarzy, stawiająca ich obok „okrutnych p0lek” jako głównych niszczycieli polskiej demografii?


@Mati9319: Wykopek musi mieć jakiś obiekt, na który może wylewać swój jad. Kobiety, matki, Julki, Oskarki, Ukraińcy, teraz kolej na psy.
  • Odpowiedz
@Gawith_Apricot: Pisałem już, że Gieremek nie dość, że stworzył obraźliwe hasło na psiarzy, to wypromował pewien słodzik. Jakby go jakaś firma zatrudniła w dziale marketingu to by doprowadził ten biznes do upadku.
  • Odpowiedz