Chciałem pogratulować użytkownikowi @Gieremek jego sukcesu w wypromowaniu do mainstreamu informacji o szkodliwości ksylitolu u #psy

Gdyby nie wspomniany użytkownik Gieremek, to prawdopodobnie o szkodliwości tej substancji dowiedziałoby się zaledwie kilka osób, a tak wypromował ja na tyle ze w gorących lądują kolejne wpisy o ksylitolu i może jakiś właściciel się zorientuje ze ma potencjalnie szkodliwy słodzik i będzie na to uważał.

Jeszcze raz gratuluje @Gieremek i życzę
  • 14
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Moi ulubieni to chyba Harlan Coben i Jo Nesbo ale zazwyczaj mówię że Dostojewski i Olga Tokarczuk żeby było że jestem inteligentny

Widzę że ostatnio spory ruch na tagu, fajnie że czytanie wraca do łask

#psiarze
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Ja dalej nie rozumiem czemu nikt nie kręci Małysza aby każdy pies miał po prostu kaganiec na pysku? Toć policjanci czy strażnicy miejscy mieliby sytuację czarno na białym i bez problemu można by było egzekwować od właścicieli psów ten wymóg. Chyba najprostszy przepis jaki można wprowadzić.
#strzelnica #zielonagora #polska #policja #prawo #psy #psiarze #afera
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Schweinefleischsuppe: ..po tym wszystkim wszyscy wrócili szczęśliwie do bazy. Każdy zespół złożył stosowne raporty dotyczące akcji. Naczelnik przekazał je do działu księgowości. Pani księgowa w jednostce podliczyła koszt jednej akcji na 20 tyś. złotych - wynagrodzenia, sprzęt, czas. Radość i uśmiech nie znikał z twarzy ratowników, w końcu to kolejny uratowany piesek:)
  • Odpowiedz
trochę się opanujcie z tym antypsiarstwem, bo ja grzecznie chodzę z moim 8-miesięcznym wheelczurem po mieście (omijam ludzi jak mogę, pies zawsze na smyczy poza miejscami dla niego przeznaczonymi) i tylko w obawie zerkam, czy ktoś ze współspacerujących wygląda na wykopka i czy będzie chciał go otruć

a Bruno chce Wam życzyć tylko miłego dnia ()

#psiarze #pokazpsa
Maudee - trochę się opanujcie z tym antypsiarstwem, bo ja grzecznie chodzę z moim 8-m...

źródło: milegodnia

Pobierz
  • 85
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Jakby wszedł taki obowiązkowy miesięczny podatek to odrazu liczba psów by się zmniejszyła. Podatek powinien być na tyle wysoki aby właściciel poważnie zastanowił się czy chce mieć psa. (Teraz niektóre miasta tylko mają jakieś symboliczne podatki których i tak nie potrafią wyegzekwować) Podatek zależny od masy psa. Najmniejsze pieski 50 zł. #psiarze #psy
Megalogin - Jakby wszedł taki obowiązkowy miesięczny podatek to odrazu liczba psów by...

źródło: file_00000000fff061f4b39c678fb02a1fe9

Pobierz
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Nie uwierzycie co krzywynos ukrywa w swoim mieszkaniu. Chłop tak kocha psy że je kradnie i przetrzymuje masakra #psiarze
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

30% ankietowanych zgodziło się, że wybierają miłość do swojego zwierzaka ponad miłość do swojego partnera życiowego. (American Pet Products Association’s (APPA))

Czyli będąc w związku z #psiarze masz około 1/3 szansy na to, że jesteś niżej, niż zwierzę? Jak kogoś takiego nazwać, psieckold? XD
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

"PIES ZOSTAŁ ZAMORDOWANY! DOKONANO TEGO BEZ KONTAKTU ZE STOWARZYSZENIEM!!!" 

Zastanawiacie się pewnie do jakiego bestialstwa się ktoś posunął? Jak można zamordować psa? Otóż, jak czytamy dalej:

"Feniks bez żadnego ostrzeżenia podczas czesania ugryzł właścicielkę, szarpiąc potężnie jej rękę, wielki obrzęk i ból oraz zakażenie są pokłosiem tej sytuacji. Właścicielka się go boi i zdecydowała się na eutanazję z uwagi na bezpieczeństwo otoczenia."

"Sprawa
Mochizuki - "PIES ZOSTAŁ ZAMORDOWANY! DOKONANO TEGO BEZ KONTAKTU ZE STOWARZYSZENIEM!!...

źródło: temp_file2966795741632911578

Pobierz
  • 12
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach