Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
Wszystko
Najnowsze
Archiwum
@goly2024 to nie psy są znienawidzone, tylko psiarze którzy zawsze po pogryzieniu wmawiają że pies jest niewinny, że nie można go za to uśpić, a cała sytuacja to na pewno wina ofiary. To przez tych ludzi zrobiła się taka afera, bo gdyby po pogryzieniu każdy pies i jego właściciel psiarz poniósł za to konsekwencje, to populacja tych zwierząt sama by zmalała w Polsce, bo nikt nie chce odpowiadać za to co
@Analny_Rozrabiaka: pod tezę, niestety. Co do samych danych, tak, są prawdziwe. Wniosek jaki wyciągasz - ja się z nim nie zgadzam. Jeśli ktoś mnie uderzy ale na tyle słabo, że nie trafię do szpitala, to nie znaczy, że nie ma problemu. Proponujesz narrację, że ugryzienia/pokąsania to nie problem, bo obiektywnie ilość przypadków wymagających hospitalizacji statystycznie jest mała, wręcz marginalna. Odnosząc się do "metodologii porównywania" z innych Twoich wpisów - podejście
- 4
#psiarze Arturowi Szpilce zdechł pies. Dla niego na pewno przykra sprawa każdemu kto był jakoś przywiązany do swojego zwierzęcia który zdechł uczucia biorą górę i na tym powinno się skończyć ale nie dla psiarza. Dla psiarza to metafizyka i w komentarzach oczywiście odbywają się debaty nad wyższością psa nad człowiekiem jakie to piesy są dobre i a ludzie to są tacy barbarzyńcy i w ogóle nie powinno się używać słowo
- 7
- 5
W sumie czemu vikopki.ru które boją się piesków i mają fiksacje zawsze wrzucają zdjęcia jakiegoś pitbulla z widocznymi zębami xD przecież większość tych "pogryzień" które okazują się "drapnięciem" albo po prostu że psy szczekały to są jakieś kundle XDD z czego to wynika?? bo takie osoby które płaczą o te psy nawet z domu nie wychodzi XD był tu taki jeden co płakał że sąsiad miał boksera i cofał się do mieszania
- 3
@Arizona221: Dobra weź ruski trollu xD
konto usunięte via Wykop
- 0
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
@Vyper chodzi o drobne zasady, smycz i kaganiec w miejscach publicznych, sprzątnie sraki, nie szczanie tam gdzie popadnie
to patologia obarczająca wszystkie psy za winy tych agresywnych, oraz wszystkich właścicieli psów za winy tych patusów
@lhotse89: Każdy pies powinien mieć kaganiec i tyle. Skiała nogi ci nie urwie, ale w kostkę urznie, nikt nie ma ochoty być ugryzionym i się później bawić w sprawdzanie czy pies był szczepiony albo musieć się szczepić.
- 1
Może głupie pytanie, ale zadaję je na serio. To na wykopie zaczęła się nagonka na psiarzy i potem to media podłapały, czy było na odwrót?
#psiarze #psy #psiegryw #afera #kiciochpyta
#psiarze #psy #psiegryw #afera #kiciochpyta
źródło: 56662461ea43a8cf309eaa92621651b635c5d7ced69a40d7c704786178473efc
Pobierz@zaye93: Przecież to troll jest
@zaye93: wykop jest już niszowym portalem, dawniej miał wpływ i potrafił rozkręcić inbe, ale w dzisiejszych czasach w dobie Xa i tiktoka wysrok tylko powiela viralowe treści z tiktoczka i innych social mediów.
Co do tej nagonki na psy to spełnia ona wszystkie kryteria kręcenia korbą - ktoś coś chce przeforsować, pewnie jakieś nowe daniny na obywateli w postaci np obowiązkowych ubezpieczeń od psów
Co do tej nagonki na psy to spełnia ona wszystkie kryteria kręcenia korbą - ktoś coś chce przeforsować, pewnie jakieś nowe daniny na obywateli w postaci np obowiązkowych ubezpieczeń od psów
- 13
źródło: 1000346139
Pobierz- 10
źródło: 20251004_130822
Pobierz@Endr3w kon jest przynajmniej pożyteczny, kundla do zoo wysłać
@miazdzacyorangutan: a wy macie sprane łby.
To jest nie samowite jak większość wykopków jest prosta do manipulacji.
To jest nie samowite jak większość wykopków jest prosta do manipulacji.
- 7
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 7
#psiegryw #psiarze #humorobrazkowy
Ten uczuć, gdy pies, samiec alfa w stadzie, każe psiegrywowi jechać do sklepu po żarcie.
Psiegryw (z angielskiego dog-loser lub dog-cel) jak widać było używane w tym kontekście już w 2015 roku:
https://wykop.pl/wpis/11263228/jestem-ciekaw-ile-mirkow-posiada-swoj-edc-czyli-ev
Ten uczuć, gdy pies, samiec alfa w stadzie, każe psiegrywowi jechać do sklepu po żarcie.
Psiegryw (z angielskiego dog-loser lub dog-cel) jak widać było używane w tym kontekście już w 2015 roku:
https://wykop.pl/wpis/11263228/jestem-ciekaw-ile-mirkow-posiada-swoj-edc-czyli-ev
Jestem ciekaw ile mirków posiada swój EDC. Czyli everyday carry czyli sprzęt noszony codziennie ale świadomy i przemyślany.
Każdy z nas coś nosi i się zabezpiecza. Np. zdarzyło mi się spotkać z #rozowypasek która nosiła młotek w swojej przepastnej "torebce".
#nibieskipasek lubią nosić np.
Każdy z nas coś nosi i się zabezpiecza. Np. zdarzyło mi się spotkać z #rozowypasek która nosiła młotek w swojej przepastnej "torebce".
#nibieskipasek lubią nosić np.
źródło: comment_xoqOlanZxrPBi67i76z6xjLuYzanyZa9
Pobierz- 1
Psiegrywie, nie mogę teraz z tobą rozmawiać, mam ważniejsze sprawy, poszukaj sobie wreszcie ludzkiego kumpla.
https://tenor.com/pl/view/phone-call-call-dog-funny-on-the-phone-gif-10182462626994208759
https://tenor.com/pl/view/phone-call-call-dog-funny-on-the-phone-gif-10182462626994208759
źródło: phone-call-call
Pobierz- 2
- 515
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
@ForestDruid: kocham xD
- 11
Pijcie ze mną kompot, wróciłem z miesięcznego bana za znalezisko o psach ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Nieopatrznie dodałem na wypok artykuł sprzed roku. Po jakimś czasie zorientowałem się że zaszła taka pomyłka, ale zobaczyłem że to znalezisko będzie zakopane, więc już nic z tym nie robiłem. Zdziwiłem się mocno następnego dnia, kiedy zobaczyłem miesiąc bana za manipulację.
Na czym polegała ta "manipulacja"? Już wyjaśniam - artykuł mówił o tym, że władze UK
Nieopatrznie dodałem na wypok artykuł sprzed roku. Po jakimś czasie zorientowałem się że zaszła taka pomyłka, ale zobaczyłem że to znalezisko będzie zakopane, więc już nic z tym nie robiłem. Zdziwiłem się mocno następnego dnia, kiedy zobaczyłem miesiąc bana za manipulację.
Na czym polegała ta "manipulacja"? Już wyjaśniam - artykuł mówił o tym, że władze UK
źródło: tuozij4xzgejgmc1r4pl_1676406622
Pobierz- 4
#psiarze Temat modny ostatnio, a ponieważ przerabiałem go wiele razy, to napiszę kilka słów.
Jeśli pies biegnie w Twoim kierunku, to już jest atak. Nie musi Cię ugryźć ani nawet szczekać. Wystarczy, że jest poza posesją i/lub jego właściciel nie jest w stanie nad nim zapanować. Zgłaszaj na Policję, tylko zrób zdjęcie psa, otwartej bramy itp. Wydrukuj przed pójściem na posterunek. W metadanych zdjęć będziesz miał dokładną datę i godzinę.
Jeśli pies biegnie w Twoim kierunku, to już jest atak. Nie musi Cię ugryźć ani nawet szczekać. Wystarczy, że jest poza posesją i/lub jego właściciel nie jest w stanie nad nim zapanować. Zgłaszaj na Policję, tylko zrób zdjęcie psa, otwartej bramy itp. Wydrukuj przed pójściem na posterunek. W metadanych zdjęć będziesz miał dokładną datę i godzinę.
Jedna z moich ulubionych czynności na tym łez padole. Jej też. "Przytulanka" kochana 乁(♥ ʖ̯♥)ㄏ Nikt w życiu mi nie dał tyle ciepła(dosłownie), czułości, radości, empatii, miłości, przywiązania, co ona... Już mi towarzyszy tak 13 lat ᶘᵒᴥᵒᶅ Najwierniejsza istota.
#psiarze #dogpill #psy #milosc #shihtzu
#psiarze #dogpill #psy #milosc #shihtzu


@yet_another_user: słabe, bardziej się postaraj
źródło: 6d65334dc284743634a051184776
Pobierz
źródło: temp_file288493506674932566
Pobierz@dawid-hopek wg. Niemieckiego prawa możnaby już użyć gazu :D
@Horrorystyczny_Demon_Pagona: ale słodziak!!乁(♥ ʖ̯♥)ㄏ pieseł też uroczy, pomiziaj za uszkiem( ͡° ᴥ ͡°)
- 2
@zazdrosny: oczywiście, że pomiziałem, bo ona to uwielbia :) za lewym, bo w prawym ma jakiegoś małego guzka i ją boli
























Stare dziadki rozkładają ręce na chodniku i mówią : nie przejedziesz, jedz brukiem.