#psy i #psiarze lądują na czarnej. sam uważam, że na psy wydajemy za dużo jako społeczeństwo, że w miastach srają, a po wsiach szczekają na spaceruajcych przy płotach. Ale z programowaniem społecznym jakie się tu obecnie odbywa mam moralny problem, bo nie tak powinna wyglądać edukacja społeczeństwa. Tak, to ja dzwonię
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@K_R_S: na wszystko jest nagonka, kiedyś normalnie się jeździło na hulajnogach a teraz to wiesz.
Stare dziadki rozkładają ręce na chodniku i mówią : nie przejedziesz, jedz brukiem.
  • Odpowiedz
  • 731
@goly2024 to nie psy są znienawidzone, tylko psiarze którzy zawsze po pogryzieniu wmawiają że pies jest niewinny, że nie można go za to uśpić, a cała sytuacja to na pewno wina ofiary. To przez tych ludzi zrobiła się taka afera, bo gdyby po pogryzieniu każdy pies i jego właściciel psiarz poniósł za to konsekwencje, to populacja tych zwierząt sama by zmalała w Polsce, bo nikt nie chce odpowiadać za to co
  • Odpowiedz
@Analny_Rozrabiaka: pod tezę, niestety. Co do samych danych, tak, są prawdziwe. Wniosek jaki wyciągasz - ja się z nim nie zgadzam. Jeśli ktoś mnie uderzy ale na tyle słabo, że nie trafię do szpitala, to nie znaczy, że nie ma problemu. Proponujesz narrację, że ugryzienia/pokąsania to nie problem, bo obiektywnie ilość przypadków wymagających hospitalizacji statystycznie jest mała, wręcz marginalna. Odnosząc się do "metodologii porównywania" z innych Twoich wpisów - podejście
  • Odpowiedz
#psiarze Arturowi Szpilce zdechł pies. Dla niego na pewno przykra sprawa każdemu kto był jakoś przywiązany do swojego zwierzęcia który zdechł uczucia biorą górę i na tym powinno się skończyć ale nie dla psiarza. Dla psiarza to metafizyka i w komentarzach oczywiście odbywają się debaty nad wyższością psa nad człowiekiem jakie to piesy są dobre i a ludzie to są tacy barbarzyńcy i w ogóle nie powinno się używać słowo
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

W sumie czemu vikopki.ru które boją się piesków i mają fiksacje zawsze wrzucają zdjęcia jakiegoś pitbulla z widocznymi zębami xD przecież większość tych "pogryzień" które okazują się "drapnięciem" albo po prostu że psy szczekały to są jakieś kundle XDD z czego to wynika?? bo takie osoby które płaczą o te psy nawet z domu nie wychodzi XD był tu taki jeden co płakał że sąsiad miał boksera i cofał się do mieszania
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

to patologia obarczająca wszystkie psy za winy tych agresywnych, oraz wszystkich właścicieli psów za winy tych patusów


@lhotse89: Każdy pies powinien mieć kaganiec i tyle. Skiała nogi ci nie urwie, ale w kostkę urznie, nikt nie ma ochoty być ugryzionym i się później bawić w sprawdzanie czy pies był szczepiony albo musieć się szczepić.
  • Odpowiedz
@zaye93: wykop jest już niszowym portalem, dawniej miał wpływ i potrafił rozkręcić inbe, ale w dzisiejszych czasach w dobie Xa i tiktoka wysrok tylko powiela viralowe treści z tiktoczka i innych social mediów.
Co do tej nagonki na psy to spełnia ona wszystkie kryteria kręcenia korbą - ktoś coś chce przeforsować, pewnie jakieś nowe daniny na obywateli w postaci np obowiązkowych ubezpieczeń od psów
  • Odpowiedz
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@5KYN3T: ja też mam psa ale uważam psiegrywów czyli psiarzy i psich simpów za totalnych zjebów którzy nie mają tak na prawde empatii i gardzą ludźmi
  • Odpowiedz
#psiegryw #psiarze #humorobrazkowy

Ten uczuć, gdy pies, samiec alfa w stadzie, każe psiegrywowi jechać do sklepu po żarcie.

Psiegryw (z angielskiego dog-loser lub dog-cel) jak widać było używane w tym kontekście już w 2015 roku:
https://wykop.pl/wpis/11263228/jestem-ciekaw-ile-mirkow-posiada-swoj-edc-czyli-ev
@axis_mundi +12
Jestem ciekaw ile mirków posiada swój EDC. Czyli everyday carry czyli sprzęt noszony codziennie ale świadomy i przemyślany.
Każdy z nas coś nosi i się zabezpiecza. Np. zdarzyło mi się spotkać z #rozowypasek która nosiła młotek w swojej przepastnej "torebce".
#nibieskipasek lubią nosić np.
mk321 - #psiegryw #psiarze #humorobrazkowy

Ten uczuć, gdy pies, samiec alfa w stadzi...

źródło: comment_xoqOlanZxrPBi67i76z6xjLuYzanyZa9

Pobierz
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Pijcie ze mną kompot, wróciłem z miesięcznego bana za znalezisko o psach ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Nieopatrznie dodałem na wypok artykuł sprzed roku. Po jakimś czasie zorientowałem się że zaszła taka pomyłka, ale zobaczyłem że to znalezisko będzie zakopane, więc już nic z tym nie robiłem. Zdziwiłem się mocno następnego dnia, kiedy zobaczyłem miesiąc bana za manipulację.

Na czym polegała ta "manipulacja"? Już wyjaśniam - artykuł mówił o tym, że władze UK
boboliwo - Pijcie ze mną kompot, wróciłem z miesięcznego bana za znalezisko o psach (...

źródło: tuozij4xzgejgmc1r4pl_1676406622

Pobierz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

#psiarze Temat modny ostatnio, a ponieważ przerabiałem go wiele razy, to napiszę kilka słów.

Jeśli pies biegnie w Twoim kierunku, to już jest atak. Nie musi Cię ugryźć ani nawet szczekać. Wystarczy, że jest poza posesją i/lub jego właściciel nie jest w stanie nad nim zapanować. Zgłaszaj na Policję, tylko zrób zdjęcie psa, otwartej bramy itp. Wydrukuj przed pójściem na posterunek. W metadanych zdjęć będziesz miał dokładną datę i godzinę.
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach