Wśród wielu argumentów dlaczego psów nie powinno się wpuszczać do restauracji i sklepów - oprócz hałasu i brudu warto dodać, że psu cały czas widać odbyt. Mnie to obrzydza i nie wiem jak można jeść mając psi odbyt w polu widzenia. #psiarze #takaprawda
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@niedorzecznybubr: powinien być zakaz trzymania pchlarzy w blokach. Ktoś biorąc psa wziął go nie tylko sobie, ale także innym. To niedopuszczalne. Jak już taki delikwent z domu jednorodzinnego ma zasrańca, powinien zawsze mieć go na smyczy i w kagańcu. Rozwiązałoby to całą masę problemów.
  • Odpowiedz
Do miasta, w którym przyszedłem przyszła odwilż, więc bardzo szybko roztopił się śnieg, odsłaniając to, co ukrywał w czasie mrozów.

Niestety okazało się, że idąc chodnikiem wzdłuż niewielkiego (może 2x10 m) kawałku trawnika i okolic najbezpieczniej jest poruszać się ulicą, ponieważ wszystko na chodniku jest tak OBSRANE przez kundle, że przejście na drugą stronę bez wdepnięcia w pułapkę jest niemożliwe.

Dlaczego większość #psiarze robi absolutnie wszystko, żeby tylko nie brać odpowiedzialności za
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@A330: czego wymagać od untermensch którzy muszą tworzyć sobie sens życia futrzakiem. Dla nich pewnie takie rzeczy jak brud i syf i smród to natura i przepis na długie życie xd
  • Odpowiedz
Zrobiło się cieplej, śnieg stopniał więc wyszedłem na spacer. W okolicach placu zabaw widzę nastoletniego chłopaka, wyglądał na chorego na zespół downa. Zbierał coś i układał na wywietrzniki. Jak wracałem zobaczyłem co - psią kupę, i takie „kwiatki” leżały na praktycznie każdym wywietrzniku w okolicy placu.

Psiarze - jesteście obrzydliwi.

#psiarze #psy #warszawa #patologiazmiasta
rafau16 - Zrobiło się cieplej, śnieg stopniał więc wyszedłem na spacer. W okolicach p...

źródło: IMG_3234

Pobierz
  • 12
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

A więc nadeszła odwilż i odsłoniła miejskie chodniki. I to, co się tam dzieje, to jest jakiś dramat. Życzę wszystkim psiarzom niesprzątającym po swoich psach aby z każdego spaceru przynosili srakę przylepioną do podeszwy swojego buta - może wtedy pójdą po rozum do głowy. Chociaż kogo ja oszukuję, dla tych brudasów psi kupal to pewnie normalka.

#psiarze #patologiazmiasta #zalesie
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

#psiarze #bekazlewactwa #bekazprawakow

Dla mnie mimo wszystko jest “bardziej” lewackie. Tj istnieje korelacja między psim zapaleniem mózgu a poglądami lewicowymi.

Ja akurat mam poglądy lewicowo (centro?) liberalne więc trochę sam zaprzeczam swojej tezie jako fan ciśnięcia na psierdolnietych

Czy psie zapalenie mózgu jest:

  • Bardziej prawackie 5.6% (3)
  • Apolityczne spierdolenie umysłowe 50.0% (27)
  • Bardziej lewackie 44.4% (24)

Oddanych głosów: 54

  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach