Wpis z mikrobloga

Mireczki, problem mam. :( Mam iPhone 11. Zniknęły mi zdjęcia z telefonu od 8 sierpnia do 21 września 2020 roku. Nie wiem, jak długo nie mam ich na telefonie, ponieważ nie mam ich w albumie „ostatnio usunięte”. Podejrzewam, że dziecko mogło oglądać zdjęcia na telefonie i zaznaczyć dużo zdjęć i je usunąć. Nie mogę ich również znaleźć w iCloudzie, choć zdjęcia są codziennie synchronizowane. Czy jest jakaś szansa na ich odzyskanie? Baaaaaardzo mi zależy. Niestety próbowałam używać programów jak FoneLab, ale nie za bardzo mi to wychodzi. Może robię coś źle? Czy jako użytkownik iPhone mogę zrobić coś jeszcze sama? Chciałam też dać do serwisu, ale póki co wszystkie mi odpisują, że nie dadzą rady tego zrobić, bo niepotrzebnie używałam FoneLab. Może ktoś z Was jest magikiem i pomoże mi, napisze mi gdzie się udać, by odzyskać te dane? :(( Niemożliwe, że z zepsutych telefonów da się odzyskiwać rzeczy, a z działającego nie. :((((

#iphone #iphone11 #pomocy #pytanie #pytaniedoeksperta #technologia #telefony
  • 16
okej znalazłam na macu backupy i jest tylko jeden - z wczoraj.... bo przecież mam włączony automatyczny backup na telefonie jak tylko iPhone wyszukuje wifi...