@reasonable: Problem w tym, że Zarząd Główny PZŁ nie ogarnia takich pojęć jak "marketing", "PR", "kreowanie wizerunku". Dlatego nawet nie ma kto pisać jej gotowych odpowiedzi.
Ponadto rzecznik musi umieć ripostować, a żeby robić to skutecznie musi być oblatany w temacie.
  • Odpowiedz
  • 563
nsfw
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 175
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Geraltzkiwi: tez bym się chwalił, znaleźć dzika w lesie i ją upolować to nie pójście do marketu i powiedzenie Pani zza lady 2 kilo tej karkówki proszę.

Zresztą to legalne i potrzebne dzików jest tyle że same zaraz zaczną się zabijać a tak oto mirek będzie miał zamrażalkę miecha i kiełbas.

Obecnie dziki się ubija i pali bo jest na nich jakaś choroba a rok był dobry i innej zwierzyny
  • Odpowiedz
Tatry Bielskie - najdziksze i najmniejsze pasmo Tatr z bardzo bogata historia. W XX wieku należały do księcia Christiana Hohenlohe. Był on wielkim miłośnikiem polowań. Do tego stopnia, że ogrodził on całe pasmo metalowym płotem - jego pozostałości można zobaczyć do tej pory. Połował na taką skalę, że wystawił pomnik w miejscy gdzie ustrzelil 1000 kozie. Co ciekawe, - szacunkowa liczba zwierząt przed tym okresem liczyła około 1200 osobników. Sam jeden przyczynił
Meseser - Tatry Bielskie - najdziksze i najmniejsze pasmo Tatr z bardzo bogata histor...

źródło: comment_QWSH1R6HaI5OVezkbTusdUwocGtTLoB4.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach