Wpis z mikrobloga

@Jackal99: wiesz w ogóle o czym piszesz czy tak #!$%@? jak ekolodzy. myśliwi są zarejestrowani i musza wystrzelać jakąs część populacji tych zwierząt bo te gatunki się za szybko rozmnażają i by byl problem. co ma wielkosc penisa tutaj xDD
  • Odpowiedz
@Geraltzkiwi: tez bym się chwalił, znaleźć dzika w lesie i ją upolować to nie pójście do marketu i powiedzenie Pani zza lady 2 kilo tej karkówki proszę.

Zresztą to legalne i potrzebne dzików jest tyle że same zaraz zaczną się zabijać a tak oto mirek będzie miał zamrażalkę miecha i kiełbas.

Obecnie dziki się ubija i pali bo jest na nich jakaś choroba a rok był dobry i innej zwierzyny
  • Odpowiedz
@AleksanderRoz wytropic i upolowac dzika w pojedynke to szlachetna i sprawa. Zabic zwierze w kilku to nic trudnego i dziecko moze oddac ten ostatni ostrzal jak zwierze jest juz ranne i slabe.

@wiem_wszystko a jednego grzyba zrywasz w kilku i maczeta? Bo to by bylo dopiero adekwatne porownanie.
  • Odpowiedz
@wiem_wszystko jak dalej maja nierowne szanse i sie boja to niech nastepnym razem wezma bazooke albo granaty, a nawet czolg. Chodzi tylko o szacunek do zwierzecia. Kiedys taki "mysliwy" zostalby wysmiany, a teraz sie chwali ze zabil zwierze grupa.
  • Odpowiedz
  • 117
@Geraltzkiwi kiedys to znaczy kiedy ? Bo z tego co wiem to zbiorowo w takiej formie poluje się od czasow średniowiecza , już w epoce kamienia na zwierzęta polowano w grupie by zwiększyć swoje szanse
  • Odpowiedz