Wpis z mikrobloga

Darz Bór!

W końcu udało mi się pojechać na polowanie zbiorowe w tym sezonie. Pogoda dopisuje, ale jest bardzo ślisko więc ledwo się poruszam. Na rozkładzie już dzik. Każdy miot jak widać na zdjęciu jest oznakowany odpowiednio.
Uwierzcie mi nic tak nie budzi jak poranny spacer po lesie.

Darz Bór tym co w kniei!

#myslistwo #lowiectwo #dorotkapoluje #darzmirko #polowanie #przyroda #hobby #atencyjnyrozowypasek
Pobierz
źródło: comment_7qecFRMAkyL2XsPI9nohg6IZneCkWSba.jpg
  • 69
@SztywnyKarp: wiesz po czym poznać prawdziwego idiotę? Na przykład po tym, że w ten sposób nazywa innych ludzi, których nawet na oczy nie widział i nic o nich nie wie. Tak się złożyło, że to cecha ludzi o bardzo wąskich horyzontach, którzy zwykle w życiu są bardzo nieszczęśliwi i tak nie lubią siebie samego i swojego życia, że starają się zarazić tym innych. Takie osoby często w gratisie w życiu dostają
@FunWorld Wiesz po czym poznać prawdziwego idiotę? Prawdziwy idiota bóldupi pod wpisami myśliwych. Cholerny bambinizm. Czy Ty sobie zdajesz sprawę że napisałeś Bogu ducha winnej że pewnego dnia ona zostanie ustrzelona/upolowana? Wiesz dlaczego spytała się o Twoją dietę? Bo takie komentarze są zazwyczaj domeną wegezjebów którzy chcieliby ludzi za polowanie na zwierzęta linczowac w imię swojej chorej ideologii że zwierzątek nie można zabijać bo hurr durr ta świnka może miała imię i
@Amazing_High94: to co pisałem w poprzednim wpisie też jest skierowane do Ciebie. Nie znasz mnie, ale próbujesz na siłę obrazić, chociaż jesteś w swych wysiłkach strasznie niecelny. Myślisz, że wiesz więcej niż naprawdę wiesz. Bazujesz na hipotezach i przypuszczeniach zamiast się zastanowić i dopuścić do siebie wątpliwości. Zbytnia pewność siebie i swoich poglądów też mocno obniża jakość życia. Wiem, że prawdopodobnie tego nie zrobisz, ale dużo byś zyskał (jak wszyscy, którzy
@dorotka-wu: Czy gdzieś można znaleźć info, na jakim terenie jest prowadzone polowanie? Sam znak widziałem ostatnio u siebie w lesie, ale tylko w jednym miejscu, więc jak bym tak wlazł na grzyby z dzieciakami z drugiej strony lasu, to ktoś mógłby pomylić mnie z przysłowiowym dzikiem, a tego bym nie chciał.