Polecicie jakąś fotopułapkę do 300zł do obserwacji przyrody? Wyczytałem że powinna mieć kąt widzenia 60 stopni, podświetlenie 940nm. Nie musi mieć moduły GSM, fajnie jakby miała miejsce na jakieś zapięcie na klucz czy coś (tak wiem, żaden problem przeciąć). Nie musi długo trzymać, miesiąc wystarczy. Ciężko znaleźć coś o takich parametrach, bo na allegro brakuje filtrów.
#las #lesnictwo #myslistwo #darzmirko #bushcraft #
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Pijcie ze mna kompot.
19kg mieska po wyfiletowaniu. Najlepsze carpaccio na swiecie, a samej poledwicy wyszlo 7kg.
Bylo i 30kg+ ale troche przesadzilem, 50m liny troche za malo na cos co popierdziela 100km/h przy tej wadze, a za wolno ogarnelismy przepinki miedzy soba :)

#polowanie #lowiectwo #wedkarstwo #natura
Sorcerer001 - Pijcie ze mna kompot. 
19kg mieska po wyfiletowaniu. Najlepsze carpacc...

źródło: comment_1637880356ZvhgCHEsFVGb9hGOH8Qa9Z.jpg

Pobierz
  • 12
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@ameneos: nie ma to jak wypowiadac sie na tematy na ktore sie nie zna.

Pasozyty po 2dniowym przemrozeniu? Pokaz mi.
Kto Ci powiedzial ze uciekla z 50m 2mm dyneemy. Ty masz kurna godnosc pisac takie bzdury? Jedyne co w takim przypadku mozna stracic to strzale, ewentualnie kilka metrow monofilamentu.

Napisz jeszcze ze lowiectwo jest szkodliwe dla srodowiska :) szkoda tylko ze jest uznawane za najmniej obciazajace srodowisko
  • Odpowiedz
WYSTARCZY ZAPLUSOWAĆ TYLKO RAZ- nie plusuj każdego komentarza o wołanie (,)

Tu plus, jak jeszcze nie zapisywałeś się na wołanie.

Jak już nie chcesz to zażalenie na piśmie i dwie fotki z garnkiem na głowie.
  • Odpowiedz