Wpis z mikrobloga

Pijcie ze mna kompot.
19kg mieska po wyfiletowaniu. Najlepsze carpaccio na swiecie, a samej poledwicy wyszlo 7kg.
Bylo i 30kg+ ale troche przesadzilem, 50m liny troche za malo na cos co popierdziela 100km/h przy tej wadze, a za wolno ogarnelismy przepinki miedzy soba :)

#polowanie #lowiectwo #wedkarstwo #natura
Pobierz Sorcerer001 - Pijcie ze mna kompot. 
19kg mieska po wyfiletowaniu. Najlepsze carpacc...
źródło: comment_1637880356ZvhgCHEsFVGb9hGOH8Qa9Z.jpg
  • 12
@Dipolarny: @blackmilk: @blackmilk: @cskparty:

Wahoo, na polski Solana. Tunczyk przy tym to gowno :) Szczegolnie jesli chodzi o carpaccio to sa tylko dwie ryby dla mnie, Mahi Mahi i wlasnie Wahoo.
Mimo bycia ryba z rodziny dalekich makrelowatych to nie smakuje jak makrela, w porownaniu do tzw. Blue Fisha. Neutralna Limonkowy smak. Oliwka + sol i wcinac az milo. Filetowanie to 5min dla sprawnej reki, poza kregoslupem nie
masakra. Obejrzalem kazdy kilka razy. Ja bym takiej adrenaliny nie wytrzymal. Moj przyjaciel sie w to bawi od niedawna. Aquameni. Masakra. Podziwiam, zazdroszcze.
@ameneos: nie ma to jak wypowiadac sie na tematy na ktore sie nie zna.

Pasozyty po 2dniowym przemrozeniu? Pokaz mi.
Kto Ci powiedzial ze uciekla z 50m 2mm dyneemy. Ty masz kurna godnosc pisac takie bzdury? Jedyne co w takim przypadku mozna stracic to strzale, ewentualnie kilka metrow monofilamentu.

Napisz jeszcze ze lowiectwo jest szkodliwe dla srodowiska :) szkoda tylko ze jest uznawane za najmniej obciazajace srodowisko metoda polowu.

Ale co