Skoro tisza i magyar są tacy pro-rosyjscy i kochają putina, a tisza jako partia to fidesz 2.0.


@KIaudik: to zwykły damage control, międzynarodówka prawicowa doznała masowego incydentu kałowego i próbują w jakikolwiek sposób zaklinać rzeczywistość i pocieszać się na wszelkie możliwe sposoby by pozostać bezpiecznymi w swojej strefie ideologicznego komfortu
  • Odpowiedz
  • 42
@KIaudik: jest prawakiem, ale w obecnej nomenklaturze, której u nas reprezentantem jest konfopis os przebiega wg prostego schematu:
Prawica się jest wtedy jak nie lubisz Ukrainy i wspierasz Rosję - np. Miller, a tak to wiadomo, konfederację i PiS
Dodatkowe punkty prawicy otrzymujesz jeśli kradniesz, ale filarem jest prorosyjskosc.

Wszyscy przeciwni Rosji to skrajne lewactwo
  • Odpowiedz
Tutaj ładne wyjaśnienie interwencji poselskiej Grzegorza Brauna z zgaszeniem świec sekty Chabad-Lubawicz, świetnie, że zostało to tak nagłośnione, niech wszyscy usłyszą jakie sekty są goszczone w Polskim sejmie.

Pewnie z milion razy została w wszystkich mediach powtórzona narracja w której próbowano z Grzegorza Brauna zrobić wariata, który z swoich pobudek antysemickich zgasił świece w sejmie, OTÓŻ NIE, TO NIE MIAŁO NIC WSPÓLNEGO Z WIARĄ ŻYDOWSKĄ CZY ICH HISTORIĄ, CHABAD-LUBAWICZ TO SEKTA, KTÓRA
SmokStarodawny - Tutaj ładne wyjaśnienie interwencji poselskiej Grzegorza Brauna z zg...
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Parker_: Braun chyba jako jedyny polityk sam na siebie złożył zawiadomienie o sprawdzenie go pod kątem powiązań z Rosją i chyba jako jedyny polityk ma oficjalnie na papierze, że jest czysty jak łza, także idź siać kłamstwa gdzie indziej
  • Odpowiedz