@Aldona_Lipska: Stanowski jest emocjonalnie związany z PiS-owskimi prezydentami i będzie ich bronił do samego końca, ich albo jego. Pamiętam jak dał upust emocjom, gdy wygrał Andrzej Duda, wyzywając wszystkich, którzy na Dudę nie głosowali.

Nie marzył o nim, ale się cieszył, bo [widocznie] jego autorytet Wojciech Cejrowski go przekonał:

Duda dla bardzo wielu osób, na przykład dla mnie, nie był kandydatem marzeń. Wojciech Cejrowski powiedział: gdyby przeciwko Komorowskiemu wystartowało żelazko,
LoginZajetyPrzezKomornika - @Aldona_Lipska: Stanowski jest emocjonalnie związany z Pi...

źródło: Zrzut ekranu 2026-06-22 o 18.46.46

Pobierz
  • Odpowiedz
Arłukowicz z uśmiechniętej Polski grozi sygnalistom, że mają milczeć w sprawie cyrku w Szpitalu Południowym. Doradza milczenie i grozi swoją wiedzą i nazywa brnięcie w temat Szpitala niebezpiecznym. Jak uśmiechnięte grono to skomentuje? Nawet porusza temat 60tek jakby był w #primemma i widać, że jego idolem jest Denis Załęcki

#polityka #lekarz
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Jak uśmiechnięte grono to skomentuje?


@Pomorski_Wilk: nie wiem jak uśmiechnięte grono czy tam jakieś silniczki czy ludzie od gaśnic ale normalni ludzie powinni ich w-----ć w p---u. Masa, który nadaje się do ssania kutasa, mówił, że może powiedzieć co robili chłopki z jego ekipy ale nie będzie nadawał na polityków oraz służby bo życie mu miłe.

za pisu tego nie było.


@CCH5OH: za pisu był deal na półtora
  • Odpowiedz
@WhiskeyIHaze: W zasadzie się z Tobą zgadzam, ale pierwszy raz widzę, żeby polityk zamiast udawać, że chce rozwiązać sprawę i dojść do prawdy, to publicznie wzywa do milczenia i rzuca pogróżkami. Borowski mówiący do Leppera, czy na pewno chce coś powiedzieć był bardzo delikatny ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Konfiarze i PiSowcy rozpętali taki hejt że to co piszą w mediach społecznościowych na temat Ukraińców nie różni się od tego co było pisane w hitlerowskich Niemczech na temat Żydów.
A PiSowskie media to taki Der Sturmer.
Tylko czekać aż na ulicach pojawia się Konfopisowskie bojówki w brązowych koszulach.
Rosja nie przegapi takiej okazji na prowokacje i żeby swoją propagandę w mediach społecznościowych przełożyć na p-----c na ulicach.

#ukraina #
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@HrabiaTruposz: jak on doktorat zrobił po trzydziestce, ożenił się też kolo trzydziestki jak Marta była już w ciąży, podobno po pięciu latach związku, jak podaje Wikipedia.
To on w tym pokoju 14m2 u mamy w wieku 20 lat tak samo pewnie konia walił przed komputerem jak dzisiejsi młodzi.
Teraz trochę się powiodło to pluje na młodych mężczyzn bez perspektyw na związek, zapomniał wół jak cielęciem był, tak niekiedy moja świętej
  • Odpowiedz
Nadanie jednostce wojskowej imienia "Bohaterów UPA", to tylko drobny wycinek. Kult zbrodniarzy UPA wśród Ukraińców wciąż rośnie. To państwo buduje swoją tożsamość narodową na tych ludobójcach, którzy zamordowali 100 tysięcy Polaków bestialsko. Zełeński dobrze wie, że co się stało na Wołyniu. Cywilizacyjnie to dalej Sowieci i niczym się od ruskich nie różnią, bo zarówno Rosja i Ukraina czczą sobie w najlepsze morderców.

#ukraina #polityka
ropien - Nadanie jednostce wojskowej imienia "Bohaterów UPA", to tylko drobny wycinek...

źródło: 9432

Pobierz
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Można było się spotkać, pogadać, powiedzieć: słuchaj panie komik, to nie w porządku, wszystko fajnie lubimy się walimy w ruskich, ale UPA dla Polaków to zbrodniarze dlatego jak jakaś brygada ma się tak nazywać i nie chcesz pan tego odkręcać to nie wypada żebyś pan miał ten order, no nie wypada i już, proszę zwrócić i robimy business as usual. Można było bez fleszy, dyplomatycznie, jak biali ludzie. Można było.


@jaroty
  • Odpowiedz
A co szanowne gremium powie na taką hipotezę, że politycy nie wykreowali podziałów w Polsce. Oni jedynie skapitalizowali istniejące już podziały. Starsze i głębsze niż PIS - PO Konfederacja - Lewica Konserwatyzm - Progresywizm. itd.

#polityka #socjologia
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@radziuxd: nieźle się zaczynają odklejać. Chyba robią wyścig z brauniarzami. Najpierw naściągali Ukraińców, teraz szczują jak się da. Patoprawica to największe zło, jakie powstało na tym świecie
  • Odpowiedz
1,13 biliona dolarów takie mamy PKB, idźmy swoją drogą, na 1,5bln i 2bln. Dojdziemy tam za naszego życia.
Nie przejmujmy się jakimiś interesami z państwem 6x lub nawet 8x (przez wojnę jest niemierzalne) mniejszym PKB.
Wspierajmy Ukrainę tylko na tyle, by orki nie przepłynęły Dniepru. Teraz przejmujemy się tą Ukrainą, a to tak jakby San Marino wypowiedziało wojnę dyplomatyczną USA. Coś tam brzęczy, coś tam pierdzi i podskakuje. Dokładnie jak Ukraina!
#
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@luke-mat: polityka to nie gra komputerowa. Ukraina dalej będzie naszym sąsiadem, żyje tam około 2 miliony ludzi, którzy mają polskie korzenie, setki tysięcy mają kartę Polaka, kolejne setki tysięcy już żyją w Polsce, polski biznes sprzedaje towary Ukrainie. Dobra polityka jest potrzebna

Rzeczywistość to nie gra tyko realne problemy, a Ty nie masz najzwyklejszych kompetencji
  • Odpowiedz