#polityka Chcecie mi powiedzieć ze lekarz odpowiedzialny jest za śmierć ludzie a typek dopiero teraz o tym mowi ? wgl nie powstrzymał tego ani nic ? przeciez jak on jak o tym sie dowiedział i nie zgłosił tego ani nic nie zrobił to równiez powinien odpowiedzieć i to grubo, nie ogladałem wywiadu, teraz czytam ze jest grubo i ok, trzeba to wyjaśnic do spodu czy tam bylo i kto o
Wszystko
Najnowsze
Archiwum
- 2
źródło: 1000013481
PobierzPracujesz gdzieś? Musisz zawsze każdemu patrzeć na ręce, żeby mieć o kimś opinię partacza?
@tomasz-jedon: Plotek nie słucham, chyba że o sobie, a co?
Ale w tym wywiadzie pada kluczowe zdanie, że on tego nie widział osobiście, tylko szereg argumentów, żeby wiedzieć, że tak się
A to może wyjasnić teraz tylko prokurator, a nie wykopek detektyw.
@tomasz-jedon: do którego dohtór nie poszedł, eh.
Inna sprawa, że typ twierdzi, że chodził do przełożonych wszelakich, nie było sprecyzowane czy przed czy po zgonach - jeśli to jest prawda i było zanim ktoś umarł, to chłop jest czysty, a Twoje p---------e nie ma żadnego znaczenia i jest zwykłym szukaniem bzdur pod tezę.
@tomasz-jedon: Wy serio jesteście
- 1
@konradpra: taki był lubiany na początku a padł szybciej niż Kukiz
#polityka #kanalzero #bekazprawakow #bekazmariuszyzbrighton
No po takim odcinku w Brighton dziś nie zaśnie nikt... z tego podniecenia Mariuszy czeka dziś upojna noc💕💞
No po takim odcinku w Brighton dziś nie zaśnie nikt... z tego podniecenia Mariuszy czeka dziś upojna noc💕💞

Co wybierasz?
- Ktoś bliski umiera na SORZE przez polityka. 25.0% (8)
- Rządzi Kaczyński z Braunem. 75.0% (24)
@Wilczynski: Davidek ponoć w 1943 siekiery na Wołyń eksportował.
- 0
@mhmhmhmhm: losowe. Bo nie wiesz kto trafi na SOR.
Jakby mozna bylo wybrać, to ja bym soę sekundy nie zastanawiał.
Jakby mozna bylo wybrać, to ja bym soę sekundy nie zastanawiał.
- 40
#polityka Moze i na jednym z największych kanałów na yt w polsce lekarz i byly ordynator pod nazwiskiem przed setkami tysiecy ludzi mowi wprost ze mlokos dzialacz i radny KO ktory w rok "zarobil" jako lekarz bez specki 1.5 banki odpowiada bezposrednio za smierc pacjentow przez bledy lekarskie i falszowanie dokumentacji ale pamietajcie ze w 2019 roku cesarz z zoliborza robil sobie kolanka (piekny swoja droga w swej glupocie to
@alfonsgajowy: Typowy spin tuskobotów jest typowy, ciekawe czy ktoś te wysrywy czyta i rzeczywiście bierze na poważnie
Wiesz ile razy ja zgłaszałem sprzedaż spożywczych produktów niezweryfikowanych dystrybucji jakichś podejrzanych spółek offshore na słupa?
Zgadnij jak bardzo sanepid ma to w dupie :)
@Protectorx:
To się zgłasza przygłupie do IJHARS-u xD A zabijanie pacjentów do prokuratury, nie na łatsapie głosówką
- 16
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
@kogi: Przecież ten wywiad aż krzyczy schizofrenia
- 18
@szklarskaporeba: jak dla mnie to on mówi prawdę, nie miał powodów do opowiadania takich bzdur
jeśli już już straciliście wiarę w jakiś inny wynik w 2027 niż powrót pisu podlany konfą i braunem, to przypomnijcie sobie, że są jeszcze byli wyborcy obecnej koalicji rządzącej(jak ja), którym po wyborach prezydenckich, w których zaszło tyle nieprawidłowości, które nie zostały ujawnione i rozliczone, że odechciało nam się chodzenie na wybory, gdzie mój głos może być przepisany dla mateckiego czy ziobre
#polityka
#polityka
W tym k-------e potrzebna jest podmiana całej 3RP na coś kompletnie nowego
@263473: Zacznij od wymiany spoleczenstwa. BO jakbys tak nie zauwazyl to popdpowiem - politycy nie biora sie z nikad tylko "ktos" ich wybiera.
Te k---y polityczne są zadowolone z zwyklej większości by utrzymać się jedynie u władzy.
@263473: Ustalmy jedno. Ja sie zgadzam z Twoim okresleniem sytuacji. Ale ja tez mam tak ze zawsze staram sie patrzec z wielu stron.
Przypomnij sobie co sie stanelo bylo jak dawno temu ktos "majstrowal" przy wieku emerytalnym. Z tego co mi wiadomo to stracil
#polityka #kanalzero #pis #przestepczosczorganizowana
Tam gino ludzie, dlatego napisałe do Czaska na łodzapa, potem milczałe, a teraz poszłe do Stana a nie do prokuratury 🤣🤣🤣
Tylko prawicowy motłoch może uwierzyć w te bzdury
Tam gino ludzie, dlatego napisałe do Czaska na łodzapa, potem milczałe, a teraz poszłe do Stana a nie do prokuratury 🤣🤣🤣
Tylko prawicowy motłoch może uwierzyć w te bzdury
źródło: 1000020642
Pobierz@Aldona_Lipska: I niestety uwierzył patrząc co się dzieje na twitterze i innych social mediach.
przecież mówił, że zgłosił dyrektorowi, członkowi rady nadzorczej, a wszyscy byli z nadania politycznego i olewali sprawy
@kogi: Morderstwa to się zgłasza na pały, do prokuratury, a nie cieciowi.
Mam prośbę, kochani, abyśmy wszyscy pomodlili się za użytkownika @Incos_Ginators, który w ferworze wpisów na portalu ze śmiesznymi obrazkami zdążył uśmiercić moją matkę
Jeden plus to jedno Zdrowaś Brigh… Mario
#kanalzero #polityka #bekazpisu #bekazprawakow #urojeniaprawakoidalne #bekazlewactwa
Jeden plus to jedno Zdrowaś Brigh… Mario
#kanalzero #polityka #bekazpisu #bekazprawakow #urojeniaprawakoidalne #bekazlewactwa
źródło: Zrzut ekranu (1235)
Pobierz@Incos_Ginators: zamniryj
- 4
źródło: 1000019616
PobierzKacapy podszywają sie pod Der Spiegel i wrzucają takiego fejka. Ciekawe czy Konfopis też będzie wrzucał.
#ukraina #wojnahybrydowa #polityka
#ukraina #wojnahybrydowa #polityka
źródło: 1000041915
Pobierz- 94
Ten lekarz w kanale zero kilka razy powtórzył, że ma świadomość tego co mówi. Ja trupów liczył nie będę, ale jeśli prawdą jest, że chociaż w jednym przypadku Kacprzyk zrobił tomograf trupowi, żeby zmienić w kartotece przyczynę śmierci to case łowców skór z Łodzi to jest k---a nic przy tym. 28 latek prosto po studiach rzekomo mógł doprowadzić do śmierci, a to wszystko dlatego, że p--------i politycy po znajomościach umieścili go na
@Mysteriouss: Łowcy skór zabijali ludzi straszliwa śmiercią dla 200-600 zł.
Pawulon powoduje paraliż jednak pozostajesz całkowicie świadomy. Jak dla mnie, tam każdy zamieszany powinien dostać czapę.
Pawulon powoduje paraliż jednak pozostajesz całkowicie świadomy. Jak dla mnie, tam każdy zamieszany powinien dostać czapę.
@Mysteriouss: Bronię patologii bo nie wierzę w historię o morderstwach bez dowodów? Kolejny w psychozie... Jeśli nie jesteś botem to sugerowałbym zainteresować się jakimś leczeniem bo ta mania urojeń z jaką piszesz jest lekko mówiąc niepokojąca.
- 24
Po lewej braun porównujący lekarkę dokonującą aborcji do Mengele i wnioskujący o karę śmierci
Po prawej prawdopodobnie ten sam braun ramię w ramię z autorem słów "jak chcą się skrobać, niech się skrobią" oraz " ja go powołałem do życia, więc ja mam prawo go z tego życia wyeliminować"
PANIE GRZEGORZU FANTASTYCZNE JAK KONSEKWENTNY JEST PAN W SWOICH POGLĄDACH I DZIAŁANIACH.
Pana wyborcy to ludzie o wyjątkowo wysokim iloczynie inteligencji.
Po prawej prawdopodobnie ten sam braun ramię w ramię z autorem słów "jak chcą się skrobać, niech się skrobią" oraz " ja go powołałem do życia, więc ja mam prawo go z tego życia wyeliminować"
PANIE GRZEGORZU FANTASTYCZNE JAK KONSEKWENTNY JEST PAN W SWOICH POGLĄDACH I DZIAŁANIACH.
Pana wyborcy to ludzie o wyjątkowo wysokim iloczynie inteligencji.
źródło: XXXX
Pobierz- 51
#kanalzero #polityka #bekazpisu Mam pytania do tych ktorym "ciarki" przechodzily podczas wywiadu i napalili sie na afere. Dlaczego nie zglosil na prokurature ze gina ludzie w wyniku zaniedban, a bardziej skupil sie na tym zeby nie oddawac pieniazkow szpitalowi? Nie tylko jako lekarz mial moralny obowiazek to zrobic, ale tez jako kazdy czlowiek prawny obowiazek. Wyslal wiadomosc na whatsapie w mega powaznej sprawie(XD) nie odpowiedzial, to
@why1sthat: przecież on tam płacze ile mu szpital wisi XD wiec to tak samo lasy na hajs ziomek XD póki był przy korycie to nic nie widział nic nie słyszał XD ocieli go to hur dur ludzie umierają XD
- 114
Ludzie umierali a gość sobie o tym po kilku latach przypomniał xD
Przecież gołym okiem widać, że ma wywołać aferę o której nikt po wyborach nie będzie pamiętał.
Teraz prokuratura niech wchodzi i areszt dla gościa.
Jeszcze Stano próbuje zgrywać poważnego, że czołówki gazet będą pisać xD O czym niby? Są jakieś dowody na to? Jest zgłoszenie do prokuratury?
Zaraz
Przecież gołym okiem widać, że ma wywołać aferę o której nikt po wyborach nie będzie pamiętał.
Teraz prokuratura niech wchodzi i areszt dla gościa.
Jeszcze Stano próbuje zgrywać poważnego, że czołówki gazet będą pisać xD O czym niby? Są jakieś dowody na to? Jest zgłoszenie do prokuratury?
Zaraz
@Sin- dlaczego pan nie poszedł do prokuratury?
Yyy no bo ja tylko słyszałem plotki i nie miałem nad tym nadzoru xD
Yyy no bo ja tylko słyszałem plotki i nie miałem nad tym nadzoru xD
@Sin-: współczuję, że niektórzy odczuwają potrzebę i oglądają to g---o. W mojej robocie najgorszy sort Anetek ogląda tych pisowskich szmaciarzy i do tego jest przekonana o swojej wiedzy geopolitycznej...
- 7
@szychun: ty myślisz że jest możliwe wprowadzenie takich procedur i nadzoru żeby unikać błędów lekarskich i zaniedbań albo wszystkie je wyłapywać? Małe masz pojęcie o tym jak działają szpitale xD Nawet gdyby to była prawda to nie byłoby żadnych masowych odsiadek.
- 0
@wpiszloginoooo nie znam się na procedurach medycznych ale wiem, że przy sytuacji zaniedbań sprawdzane są też pod kątem odpowiedzialności osoby nadozrujące. Dodatkowo tu mamy wątek ignorowania zgłoszeń (jesli naprawdę były). Więc skoro sytuacji zaniedbań było wielea a szpital nadzorują politycy to możemy tu mówić o pociąganiu ich do odpowiedzialności.
Lekarz przyznał że nie był osobiście w saloniku vip więc nie rozwijał tego wątku ale już w temacie spowodowania śmierci pacjenta/ow mówił, że Dawidek jest za to odpowiedzialny chociaż nie był świadkiem tych wydarzeń, tylko inne osoby mu o tym mówiły. Trochę za grube, tak samo jak takie radykalne spisanie Dawidka na straty, wiele lekarzy (niestety) popełnia błędy i zaniedbania i nie traci przez to pracy w zawodzie na zawsze, bo zależy
@wpiszloginoooo: Ty masz czelność bronić Dawidka jeszcze? przeanalizuj swoją wypowiedź, a następnie wyloguj się z tego portalu. Dziękuje.






















#kanalzero #polityka #bekazprawakow #bekazpisu
źródło: Zrzut ekranu (1237)
Pobierzźródło: 4d606b5484f29f323a6e5f0f5c78da57ca18143962107986d402ee6f63183801
Pobierz