@Fatalista1988: czy możemy już mówić o riserczu stanowskim albo brajtonowskim? niczym jak w riserczu ziemkiewiczowskim krzysio nie zbada sprawy rzetelnie tylko bezkrytycznie wierzy jakiemuś fantaście, bo tak wygodnie i przede wszystkim można się tym zająć i omijać tematy kolejnych pisowskich kompromitacji. NOWA JAKOŚĆ MEDIÓW ARCYKAPŁANA PROPAGANDY
  • Odpowiedz
#polityka Chcecie mi powiedzieć ze lekarz odpowiedzialny jest za śmierć ludzie a typek dopiero teraz o tym mowi ? wgl nie powstrzymał tego ani nic ? przeciez jak on jak o tym sie dowiedział i nie zgłosił tego ani nic nie zrobił to równiez powinien odpowiedzieć i to grubo, nie ogladałem wywiadu, teraz czytam ze jest grubo i ok, trzeba to wyjaśnic do spodu czy tam bylo i kto o
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Jakoś trudno mi uwierzyć temu typowi, często odwracał wzrok od Stanowskiego, gdy ten go pytał o szczegóły, mówił bez przekonania, do tego został już kiedyś zwolniony z pracy za nieobecność. Rodzi się też pytanie, dlaczego z taką wiedzą wcześniej nie poszedł do prokuratury?
#kanalzero #polityka
Mariuszzuk - Jakoś trudno mi uwierzyć temu typowi, często odwracał wzrok od Stanowski...

źródło: 1000013481

Pobierz
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Pracujesz gdzieś? Musisz zawsze każdemu patrzeć na ręce, żeby mieć o kimś opinię partacza?


@tomasz-jedon: Plotek nie słucham, chyba że o sobie, a co?

Ale w tym wywiadzie pada kluczowe zdanie, że on tego nie widział osobiście, tylko szereg argumentów, żeby wiedzieć, że tak się
  • Odpowiedz
A to może wyjasnić teraz tylko prokurator, a nie wykopek detektyw.


@tomasz-jedon: do którego dohtór nie poszedł, eh.

Inna sprawa, że typ twierdzi, że chodził do przełożonych wszelakich, nie było sprecyzowane czy przed czy po zgonach - jeśli to jest prawda i było zanim ktoś umarł, to chłop jest czysty, a Twoje p---------e nie ma żadnego znaczenia i jest zwykłym szukaniem bzdur pod tezę.


@tomasz-jedon: Wy serio jesteście
  • Odpowiedz
#polityka Moze i na jednym z największych kanałów na yt w polsce lekarz i byly ordynator pod nazwiskiem przed setkami tysiecy ludzi mowi wprost ze mlokos dzialacz i radny KO ktory w rok "zarobil" jako lekarz bez specki 1.5 banki odpowiada bezposrednio za smierc pacjentow przez bledy lekarskie i falszowanie dokumentacji ale pamietajcie ze w 2019 roku cesarz z zoliborza robil sobie kolanka (piekny swoja droga w swej glupocie to
  • 23
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Wiesz ile razy ja zgłaszałem sprzedaż spożywczych produktów niezweryfikowanych dystrybucji jakichś podejrzanych spółek offshore na słupa?

Zgadnij jak bardzo sanepid ma to w dupie :)


@Protectorx:

To się zgłasza przygłupie do IJHARS-u xD A zabijanie pacjentów do prokuratury, nie na łatsapie głosówką
  • Odpowiedz
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 12
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

jeśli już już straciliście wiarę w jakiś inny wynik w 2027 niż powrót pisu podlany konfą i braunem, to przypomnijcie sobie, że są jeszcze byli wyborcy obecnej koalicji rządzącej(jak ja), którym po wyborach prezydenckich, w których zaszło tyle nieprawidłowości, które nie zostały ujawnione i rozliczone, że odechciało nam się chodzenie na wybory, gdzie mój głos może być przepisany dla mateckiego czy ziobre

#polityka
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

W tym k-------e potrzebna jest podmiana całej 3RP na coś kompletnie nowego


@263473: Zacznij od wymiany spoleczenstwa. BO jakbys tak nie zauwazyl to popdpowiem - politycy nie biora sie z nikad tylko "ktos" ich wybiera.
  • Odpowiedz
Te k---y polityczne są zadowolone z zwyklej większości by utrzymać się jedynie u władzy.


@263473: Ustalmy jedno. Ja sie zgadzam z Twoim okresleniem sytuacji. Ale ja tez mam tak ze zawsze staram sie patrzec z wielu stron.

Przypomnij sobie co sie stanelo bylo jak dawno temu ktos "majstrowal" przy wieku emerytalnym. Z tego co mi wiadomo to stracil
  • Odpowiedz
przecież mówił, że zgłosił dyrektorowi, członkowi rady nadzorczej, a wszyscy byli z nadania politycznego i olewali sprawy


@kogi: Morderstwa to się zgłasza na pały, do prokuratury, a nie cieciowi.
  • Odpowiedz
Ten lekarz w kanale zero kilka razy powtórzył, że ma świadomość tego co mówi. Ja trupów liczył nie będę, ale jeśli prawdą jest, że chociaż w jednym przypadku Kacprzyk zrobił tomograf trupowi, żeby zmienić w kartotece przyczynę śmierci to case łowców skór z Łodzi to jest k---a nic przy tym. 28 latek prosto po studiach rzekomo mógł doprowadzić do śmierci, a to wszystko dlatego, że p--------i politycy po znajomościach umieścili go na
  • 25
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Po lewej braun porównujący lekarkę dokonującą aborcji do Mengele i wnioskujący o karę śmierci

Po prawej prawdopodobnie ten sam braun ramię w ramię z autorem słów "jak chcą się skrobać, niech się skrobią" oraz " ja go powołałem do życia, więc ja mam prawo go z tego życia wyeliminować"

PANIE GRZEGORZU FANTASTYCZNE JAK KONSEKWENTNY JEST PAN W SWOICH POGLĄDACH I DZIAŁANIACH.
Pana wyborcy to ludzie o wyjątkowo wysokim iloczynie inteligencji.
Grzesiok - Po lewej braun porównujący lekarkę dokonującą aborcji do Mengele i wniosku...

źródło: XXXX

Pobierz
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

#kanalzero #polityka #bekazpisu Mam pytania do tych ktorym "ciarki" przechodzily podczas wywiadu i napalili sie na afere. Dlaczego nie zglosil na prokurature ze gina ludzie w wyniku zaniedban, a bardziej skupil sie na tym zeby nie oddawac pieniazkow szpitalowi? Nie tylko jako lekarz mial moralny obowiazek to zrobic, ale tez jako kazdy czlowiek prawny obowiazek. Wyslal wiadomosc na whatsapie w mega powaznej sprawie(XD) nie odpowiedzial, to
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Ludzie umierali a gość sobie o tym po kilku latach przypomniał xD
Przecież gołym okiem widać, że ma wywołać aferę o której nikt po wyborach nie będzie pamiętał.
Teraz prokuratura niech wchodzi i areszt dla gościa.

Jeszcze Stano próbuje zgrywać poważnego, że czołówki gazet będą pisać xD O czym niby? Są jakieś dowody na to? Jest zgłoszenie do prokuratury?

Zaraz
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Sin-: współczuję, że niektórzy odczuwają potrzebę i oglądają to g---o. W mojej robocie najgorszy sort Anetek ogląda tych pisowskich szmaciarzy i do tego jest przekonana o swojej wiedzy geopolitycznej...
  • Odpowiedz
#kanalzero #polityka ja tylko chcę zwrócić uwagę na to, ze po tej rozmowie z doktorkiem albo politycy partii rządzącej masowo pójdą siedzieć albo typ właśnie ośmieszył aferę, która realnie mogła przyczynić się do zmiany wladzy za rok xd
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@szychun: ty myślisz że jest możliwe wprowadzenie takich procedur i nadzoru żeby unikać błędów lekarskich i zaniedbań albo wszystkie je wyłapywać? Małe masz pojęcie o tym jak działają szpitale xD Nawet gdyby to była prawda to nie byłoby żadnych masowych odsiadek.
  • Odpowiedz
  • 0
@wpiszloginoooo nie znam się na procedurach medycznych ale wiem, że przy sytuacji zaniedbań sprawdzane są też pod kątem odpowiedzialności osoby nadozrujące. Dodatkowo tu mamy wątek ignorowania zgłoszeń (jesli naprawdę były). Więc skoro sytuacji zaniedbań było wielea a szpital nadzorują politycy to możemy tu mówić o pociąganiu ich do odpowiedzialności.
  • Odpowiedz
Lekarz przyznał że nie był osobiście w saloniku vip więc nie rozwijał tego wątku ale już w temacie spowodowania śmierci pacjenta/ow mówił, że Dawidek jest za to odpowiedzialny chociaż nie był świadkiem tych wydarzeń, tylko inne osoby mu o tym mówiły. Trochę za grube, tak samo jak takie radykalne spisanie Dawidka na straty, wiele lekarzy (niestety) popełnia błędy i zaniedbania i nie traci przez to pracy w zawodzie na zawsze, bo zależy
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach