Co ten Szczęśćboż tak nie może się zdecydować?

To eutanazja chorego dziecka jest piekłem na ziemi, a sentencja jego kolegi że jakby miał syna geja to by go zastrzelił już jest ok? Takich ludzi stawia obok siebie

To mamy w europie cywilizację śmierci? A Rosja ma cywilizację życia z najwyższym wskaźnikiem aborcji?

Podżeganie
Grzesiok - Co ten Szczęśćboż tak nie może się zdecydować?

To eutanazja chorego dziec...

źródło: IMG_0589

Pobierz
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@galicjanin Gdyby tylko pisowcy się dowiedzieli, że Bush zaprosił Kwaśniewskiego na swoje ranczo to by się pochlastali. Wogóle top polskich stosunków z USA to czasy gdy komuchy były przy władzy czyli Kwachu i Miller.
  • Odpowiedz
@donatien-de-sade: zaciosem_ instragram to turboprawacki ściek tak jak inne instagramy tego typu
jedyne gorsze konta jakie można spotkać tam to te szurskie foliarskie

generalnie każdy profil związany ze sportem, mma, freakami, piłkną nożną to kryptopromocyjny kanał pisu/konfy i lubiący kanał zero

kolejnym rodzajem kont na insta to tak zwani "tiktokowi krzykacze" ryj do kamery, wytrzeszcz oczu i drą japę, mowa
  • Odpowiedz
#polityka
Czyli rozumiem, że dr Jędrzejewski, świadomy, że przez młodego lekarza ludzie umierają na Sorze, jedynie co zrobił to nie chciał podpisać oficjalnego pisma od dyrekcji szpitala i napisał wiadomość do Trzaskowskiego.
Przez rok miał w czterech literach, że Kasprzyk dalej może uśmiercać pacjentów i nagle przypomina sobie o tym w Kanale 0. Przecież za to są paragrafy i gdzie jego etyka lekarska.
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Wczoraj odbyło się ciekawe spotkanie w białym domu. Przyjechał sekretarz generalny nato i oprócz gadania o tym ile nato kupuje w usa uzbrojenia, trump krytykował wielu polityków - Meloni, Starmera, Merza, Macrona i Hiszpanie.

Co łączy ich wszystkich? Stanęli w obronie wizerunku swojego kraju nie dołączając się do ataku na iran lub w kilku innych sprawach, jak afera o zdjęcie z Meloni

Jedyną pochwaloną osobą był Karol Nawrocki. Ostatnie osiągnięcia Karola Nawrockiego
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 0
@robertkk: po prostu nawro sie słucha trumpa a jak wiemy trump to oszołom i niedługo go odsuną. Wtedy my zostaniemy znów na lodzie. DZIĘKI NAWRO

Chyba już wiem kto jest tym głupcem lub chytrym lisem z przepowiedni nostradamusa hehe
  • Odpowiedz
Jakiś lekarz nagadał na niekorzyść KO? Pisowiec, kłamca, manipulator
Muran w TVP mówiący o Nawrockim to juz nie jest to samo XD to zupełnie inna sytuacja haha
żałosne śliniaczki #polityka
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Kostor95: przecież to wy jesteście żałośni. Albo wszystko albo nic. Ktoś może p-------c od rzeczy byleby krytykował tych co ty nie lubisz. Nie przejdzie ci przez łeb, że może istnieć afera dot. wynagrodzeń a jakiś losowy chłop może p-------c bez żadnego sensu
  • Odpowiedz
Człowiek wraca z wakacji, myśli, że największa afera go ominęła, a tu się okazuje, że to dopiero początek. :D

Takiego kapiszona to tylko PiS potrafi wypuścić xD
Gratuluję. Leje ze śmiechu.
Teraz niech służby działają i prokuratura to pośmiejemy się mocniej z medialnych symetrystow. Zasłużyli sobie na porządny cancel.

#polityka #bekazpisu #polityka
Sin- - Człowiek wraca z wakacji, myśli, że największa afera go ominęła, a tu się okaz...

źródło: IMG_0805

Pobierz
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 9
W ogóle kto poważny pisze wiadomości na WhatsAppie xD Kiedy wszędzie musisz mieć oficjalne pismo.
Nawet przy reklamacji musisz złożyć pismo a nie zgłaszasz nieprawidłowość przez jakiś komunikator internetowy.

Dzieci w piaskownicy aferę przygotowały xD
  • Odpowiedz