Na Republice właśnie tłumaczą widzom, że będący popychadłem europejskim Tusk zmusił mocarstwo atomowe Francje, aby Macron nie spotkał się z Prezydentem Który Ryknął.

Gęste
#polityka
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@thorgoth: Stary dobry Tusk Schroedingera (kolejny niemiec - przypadek?) jak tak to bezsilny i słaby, a jak w drugą stronę to manipuluje światową polityką łatwiej niż sra
  • Odpowiedz
@thorgoth: coraz większe miernoty zatrudniają w tej republice - mogli p-------ć, że prezydent nie chce się spotkać z lewicowym Macronem, który nie ma poparcia u siebie itp. A oni zrobili z Tuska gigachada, który ustawia Batyra jak gówniarza
  • Odpowiedz
Tusk robi rzeczy, które powinien robić polski premier, a wy hejtujecie Nawrockiego, że nie robi tego co polski premier XD w sumie to jak Nawrocki ma czapkę z daszkiem to leci fala krytyki, żeby później pisać jacy pisowcy są śmieszni bo hejtują ustawkę z choinką Tuska #polityka
i zaś my wszyscy idziemy głosować na zasadzie BYLE NIE TUSK/BYLE NIE PIS będąc przekonanym, że tylko jedno z tych dwóch jest złe
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

ja p------e, czym stał się ten serwis? circlejerkiem konfy xD
Brawo Michał, życzę wszystkim zaangażowanym, by w nastepnych wyborach wygrało combo psl i ko. #polityka #heheszki
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

via Android
  • 0
@duzy_krotki: termin "antysemityzm" zdewaluowali sami Izraelici. Nadużywali go w każdej możliwej sytuacji. Polecam książkę "Przedsiębiorstwo Holokaust" Finkelsteina z 2000 roku... Trochę się przez 26 lat zmieniło...
  • Odpowiedz
Cieszy, że ostatnio Republika prezentuje naszego premiera jako prawdziwego Gigaczada, który rozstawia po kątach cały świat. Wszak wszystko co nie jest po pisiorskiej myśli, zrobił Tusk. A że ostatnio dzieje się sporo nie tak jakby chcieli, to oczywiście zrobił to nasz Donek xd

Naprawdę, mówi się, że dobrze byłoby być tak mocnym i wpływowym, jak widzi cię ruska propaganda. Pisowska dogoniła i przegoniła. Owszem, też jest ruska, ale już przegoniła mateczkę

#
kutasoglu - Cieszy, że ostatnio Republika prezentuje naszego premiera jako prawdziweg...

źródło: gigatuskxDDDD

Pobierz
  • 19
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

#polityka Karol przy limuzynie Macrona błaga, żeby Emanuel z nim porozmawiał, albo przynajmniej zdjęcie zrobił. W odpowiedzi przez lekko opuszczone okno usłyszał tylko - "Va te faire foutre, vieux!"
adam-pajac - #polityka Karol przy limuzynie Macrona błaga, żeby Emanuel z nim porozma...

źródło: auto

Pobierz
  • 18
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Hej, potrzebuję pomocy z licencjatem
Jestem studentką psychologii i robię badanie do pracy licencjackiej. Chodzi o to, jak ludzie odpowiadają na pytania o tematy społeczne i polityczne — brzmi nudno, ale jest całkiem ciekawe, obiecuję.
Ankieta jest anonimowa, zajmuje ~15 minut.
👉 https://www.soscisurvey.de/pytaniaankietowe/
Z góry dzięki każdemu, kto kliknie!

#ankieta #psychologia #licencjat #badania #nauka #polityka #student
johana-vaclavkova - Hej, potrzebuję pomocy z licencjatem
Jestem studentką psychologii...

źródło: Czarno-biała Prosta Lekka Wizytówka z kodem QR (5)

Pobierz
  • 16
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Nie ma zgody na wjazd na terytorium RP Kanye’go Westa. Bo w Polsce, naznaczonej piętnem faszyzmu, miejsca dla faszystów nie ma – napisała na IG Magdalena Biejat, która pełni funkcję wicemarszałka Senatu

– Demokracja ma prawo bronić się przed radykałami. Pan Kanye West do Polski nie wjedzie. Miejsce faszystów jest we więzieniu – dodał Radosław Sikorski, Minister Spraw Zagranicznych.

#kanyewest #ankieta #polityka #
Repcakos - – Nie ma zgody na wjazd na terytorium RP Kanye’go Westa. Bo w Polsce, nazn...

źródło: image_picker_3A248FFA-D7B3-4A34-96CF-B361FEA96D94-63378-00000FDC8E231340

Pobierz

Czy zgadasz się z decyzją rządu?

  • Tak 52.3% (23)
  • Nie 47.7% (21)

Oddanych głosów: 44

  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Żal.


@Famine:
Żal, że w ogóle o tym dyskutują i próbują zbić kapitał polityczny, powinni go po cichu nie wpuścić do kraju na lotnisku i tyle.
  • Odpowiedz
Od zawsze głosowałem na PiS ale skoro Tusk faktycznie biegle porusza się w cyfrowym świecie i z palca tworzył to całe krypto hondarypło i jeszcze zablokował Prezydenta mocarstwa nuklearnego Macrona przed spotkaniem z Nawrockim to jednak mimo wszystko głosuje na Tuska, potrzeba nam takich potężnych, perspektywicznych i myślących kilka kroków do przodu przywódców trzymających Europejski kontynent w ryzach.

#tusk #mimowszystkotusk #polska #bekazpisu #polityka
Davvs - Od zawsze głosowałem na PiS ale skoro Tusk faktycznie biegle porusza się w cy...

źródło: 4300919-Emmanuel-Macron-i-Donald-Tusk-w-Gdansku

Pobierz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach