Jeśli Czarzasty to komuch to kim jest Miller


@badreligion66: Dobra, ta kobieta nie ma pojęcia o czym pisze w ogóle. Ktoś jej powiedział może kiedyś, że wersja A3 karabinu GROT (poprawiona) wyszła chociażby dla tego, że wersje A1 i A2 Polska wysłała na Ukrainę i mniej więcej w ten sposób prowadzi się badania rozwojowe. Jakby nie będzie lepszego pola do sprawdzania naszej zbrojeniówki jak wojna
  • Odpowiedz
I co to właściwie zmienia?
Podział ślepej drogi to tylko lepiej dla Donka.
Ci z centrum dostaną miejsca na liście peło, a ci co zostali z Symkiem mogą się już pożegnać z sejmem, albo dalej iść z Kosiniakiem, czyli tak naprawdę nadal z Tuskiem. Więc i tak będą głosować jak im Tusk zagra.
#polityka #slepadroga #trzeciadroga
#polska2050
Matpiotr - I co to właściwie zmienia?
Podział ślepej drogi to tylko lepiej dla Donka....

źródło: a02c5fb9b9e636e9917c804090b40287

Pobierz
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Hołownia sugeruje dziennikarzom, że to co zostało z Polski 2050 czyli on, Pelczynska I grupka ich ostatnich wiernych - pójdzie do wyborów 2027 z list PSL
Jedni oddadzą pokłon Tuskowi, a drudzy Kosiniakowi. Piękna klamra tej partii xD #polityka #polska2050 #psl
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Co ma platforma z lewicą wspólnego, poza tym że są z partią Lewica w koalicji


@wstanczyk: No właśnie nic platforma nie ma wspólnego z Lewicą, a partia "Lewica", którą nazywam czerwoną platformą tym bardziej.
Partia Lewica to tylko figuranci, przegłosowujący ramię w ramię z KO ustawy służące dobru deleperuchów i najbogatszych

która w założeniu miała być konfederacją light bez
  • Odpowiedz
Przeprszam, ale to brzmi jak jakieś urojenie wyborczej.


@CzajnikZniszczenia: Nie no, oni całą kampanię wyborczą tak prowadzili, z Hołownią włącznie. To był cały pomysł z resztą na tą partię, aby łapać wszelkich wolnorynkowców, którzy jednak nie chcą do Putina. Dlatego też zaczęło się to wszystko rozlatywać, gdy po wyborach zaczęli się rozłazić w różne strony.

W polityce np. mieszkaniowej czy energetycznej są bardzo blisko Razemków i są
  • Odpowiedz
Ale prawactwo nóżkami przebiera xD beka z was, już kloska z petru pójdą głosować z konfiarzami i pisem xD
Skończy się na Polska1025, a na wybory jakieś wspólne listy i tyle xD

#polityka #bekazprawakow
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

#polityka
CZY NIE WARTO STWORZYĆ TAGU
#polskapolityka

Gdyz zajmowanie sie powaznymi sprawami w jednym pokoju ze sprawami polskimi (jak np rozlam w PL2025) wydaje mi sie smieszne.
Obecnie polska scena to jeden wielki MEM i uwazam ze powinnismy rodzielic powazne sprawy - np tematy europejskie, znaczace od plebejskich.

Czy warto rodzielic tag #polityka na 2 osobne byty?

  • TAK 14.3% (1)
  • NIE 71.4% (5)
  • (inna opcja w komentarzu?) 14.3% (1)

Oddanych głosów: 7

  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Na kanale Polsat News o 19:50 jest taki program "Debata Gozdyry", gdzie codziennie są zapraszani posłowie różnych partii. Od niedawna codziennie jest tam poruszany temat SAFE i codziennie prowadząca zadaje pisowcom i konfiarzom to samo pytanie.

Skąd wziąć pieniądze na polskie zbrojenia zamiast z SAFE, skoro jest on taki niekorzystny?

I od paru dni żaden Konfiarz ani Pisowiec nie potrafi na to odpowiedzieć. Zazwyczaj zmieniają temat, leją wodę o wszystkim, tylko nie o
lewoprawo - Na kanale Polsat News o 19:50 jest taki program "Debata Gozdyry", gdzie c...

źródło: buf7dsmvix5u7am91akpjbbjqbp1h7r3

Pobierz
  • 44
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 324
@lewoprawo: A przepraszam, pisowiec powiedział jeden jego zdaniem konkret, że pieniądze należałoby wziąć z Fundusz Wsparcia Sił Zbrojnych. No bo wiadomo, że wystarczy, by państwo miało taki fundusz i wtedy pieniądze po prostu magicznie się tam materializują.

PIS za swoich rządów powołał masę takich funduszy, z tym że zamiast pieniędzy, materializował się w nich ukryty tam dług państwa. No ale przynajmniej było gdzie zarobić rodzinom i znajomym, bo każdy fundusz
  • Odpowiedz