@felixa czy ja wiem czy jest co zwiedzać w Białym.. Gdyby pogoda była względna, to można się przejść zaczynając gdzieś okolicach zoo, potem przejść przez Park Zwierzyniecki do Stadionu Miejskiego. Dalej ulicą wiejską w stronę Opery i Filharmonii Podlaskiej, stamtąd do przy kościele Rocha przejść Lipową przez centrum dojść do kościoła farnego (czerwonego). A tutaj już blisko do parku i ogrodu Branickich. Jeśli chodzi o dobre jedzenie to Bistro Dobra Zmiana, Świętojańska
@BezMany: dawno nie grałem na multi i szczerze mówiąc nie pamiętam, wiem na pewno, że teraz widać pojazdy innych graczy nawet kiedy ich nie używają więc nie ma problemu, że postawisz ciężarówkę w miejscu czyjejś ciężarówki i ktoś do niej wskoczy i was #!$%@?
@GrubyRozowyKot: Przecież to jest jak najbardziej poprawne i zgodne z polską gramatyką użycie "dla mnie". Rozumiem śmianie się z Podlasia, ale eliminowanie frazy "dla mnie" na siłę jest równie głupie jak pakowanie jej w miejsca gdzie nie pasuje.