Wszystko
Wszystkie
Archiwum
6
Amerykanin na podlasiu - film z jego perspektywy nagrany w 1991 roku

- 4
- #
- #
- #
- #
- #
- #
15
Podlaskie aliasy dla gitowych komend

- 2
- #
- #
- #
- #
- #
- kotke02
- lwonly
- ogr82
- czemu_nie
- konto usunięte
- +4 innych
- 663
- pawel89dol
- konto usunięte
- youreded
- Mehel
- konto usunięte
- +658 innych
@KokainowyKowboj JESIO NIE
- PingwinieKolana
- messageinabottle
- elokompaniero
- swinkapl
- Naturmensch
- +179 innych
@KokainowyKowboj: one mówią „szybciej #!$%@? bo jeszcze swinioki trzeba oprzątnąć”
- Painless
- konto usunięte
- pdgawrosz
- LukeStalowyPret
- Szaklak
- +428 innych
Zawiera treści 18+
Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.
Mireczki jutro jadę do słynnego #bialystok na #podlasie. Co możecie dla mnie polecić do zwiedzania? Na pewno planuje skansen, pałac Branickich i zoo, słucham propozycji :D #zwiedzajzwykopem
@felixa czy ja wiem czy jest co zwiedzać w Białym.. Gdyby pogoda była względna, to można się przejść zaczynając gdzieś okolicach zoo, potem przejść przez Park Zwierzyniecki do Stadionu Miejskiego. Dalej ulicą wiejską w stronę Opery i Filharmonii Podlaskiej, stamtąd do przy kościele Rocha przejść Lipową przez centrum dojść do kościoła farnego (czerwonego). A tutaj już blisko do parku i ogrodu Branickich. Jeśli chodzi o dobre jedzenie to Bistro Dobra Zmiana, Świętojańska
- lwonly
- felixa
- MoroMoro
- DiabelskiAnanas
- Jeloops
- +1 innych
- 12
Widzieliście gita podlaskiego? xD
https://github.com/maciejkorsan/podlaskigit
#podlasie #programowanie #heheszki
https://github.com/maciejkorsan/podlaskigit
#podlasie #programowanie #heheszki
- Rapepo
- konto usunięte
- kaska_bstok
- konto usunięte
- seeksoul
- +7 innych
- 17
@Ruzanka: koszulkowo hmmm ok juz wiem
@Heisenburger: heh, gdyby ktoś chciał kupić to wrzucam specjalny kod -15%, treść: "WYKOP" :)
konto usunięte via Android
- 2
Stare czasy się przypominają ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Stara DK8 przed Augustowem.
Korek przed 7 km (。◕‿‿◕。)
#ciezarowki #podlasie #transport
Stara DK8 przed Augustowem.
Korek przed 7 km (。◕‿‿◕。)
#ciezarowki #podlasie #transport
konto usunięte via Android
- 1
@ameliniowyguzik O 3 nad ranem wypadek śmiertelny przed Raczkami. 3 ciężarówki i 1 osobówka. Podobno kierowca spłonął.
A korek do teraz ( ͡° ͜ʖ ͡°)
A korek do teraz ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@emcter: Gdyby nie turboekolodzy od doliny Rospudy to już by była tam ekspresówka, a tak to przynajmniej żuczki są bezpieczne.
- 4
- 33
Podlaski GIT ( ͡° ͜ʖ ͡°)
https://github.com/maciejkorsan/podlaskigit
#heheszki #programista15k #programowanie #git #podlasie
https://github.com/maciejkorsan/podlaskigit
#heheszki #programista15k #programowanie #git #podlasie
@JaPoChomika: ja byłem w podstawówce na lotnisku w Warszawie XD
@BezMany: dawno nie grałem na multi i szczerze mówiąc nie pamiętam, wiem na pewno, że teraz widać pojazdy innych graczy nawet kiedy ich nie używają więc nie ma problemu, że postawisz ciężarówkę w miejscu czyjejś ciężarówki i ktoś do niej wskoczy i was #!$%@?
- 0
@BezMany: Na nowej wersji multi jest lepsze bo można grać na niestandardowych mapach i modach bez oporu więc jest więcej zabawy :D
3
60-latek zginął potrącony przez pociąg.Przechodził przez tory w niedozwolonym...

- Dodaj Komentarz
- #
- #
- #
- #
- #
- #
267
Niesamowite Podlasie i wielkie poszukiwanie ŁOSI

- 41
- #
- #
- #
- #
- #
- #
- wihajsteer
- sq4ind
- konto usunięte
- lesio
- Fela_zyciem
- +1 innych
@GrubyRozowyKot: Przecież to jest jak najbardziej poprawne i zgodne z polską gramatyką użycie "dla mnie". Rozumiem śmianie się z Podlasia, ale eliminowanie frazy "dla mnie" na siłę jest równie głupie jak pakowanie jej w miejsca gdzie nie pasuje.
@GaiusBaltar: To jest właśnie pakowanie "dla mnie" tam gdzie nie pasuje. Lepiej stylistycznie i ładnie wyglądałoby samo "Utwórz konto". Po co to "dla mnie" xD
- konto usunięte
- Konkol
- goferek
- lwonly
- Mxlina
- +53 innych
konto usunięte via Android
- 5
Komentarz usunięty przez autora
- 11
@wezsepigulke: Ktoś sobie stare palety zorganizował, pewnie jakiś niezamożny, zaradny chłopek roztropek, podjechał furmanką, ale śmiechu co niemiara. Brawo dla was.
- grajkoo
- Xpress
- konto usunięte
- mam_tu_niezly_ubaw_
- Turbonegro
- +6 innych
- konto usunięte
- azamat
- Zielony34
- TynKus
- Ravick
- +26 innych



























Pytam bo zawsze myślałem że się srogo płaci za to a tu wychodzi że wygenerowane online są darmowe
#logikaniebieskichpaskow #bankowosc #ekonomia #prawo #urzadskarbowy #pytanie #kiciochpyta #podlasie #ksiegowosc