konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 8
@Mollymot: xd co Ty gadasz... mówisz o autonomicznych pociągach gdy nie słyszy się o tym prócz Siemensów używanych w kolejkach dojazdowych do lotniska albo metra. Mówisz o autonomicznych pociągach za 10 lat, a w IC dalej służą 60letnie lokomotywy, ba! Są przeklepywane na 160km/h więc +15 lat. Mówisz o autonomicznych pociągach gdy nawet Japonia (wzór dla wielu modeli kolei na świecie) z tego nie korzysta i wprowadza obecnie najnowsze modele
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 12
@Rruuddaa:

jakoś ja zawsze wsiadam, szukam konduktora i mówię że chcę kupić bilet


Tak ciężko zrozumieć, że zmieniły się zasady co do sprzedaży biletów na pokładzie pociągu? Dawaj wsiądź teraz bez biletu do pociągu PKP Intercity, zobaczysz co się stanie XDD
  • Odpowiedz
Można i tak chociaż to średnio opłacalne. Ropę z pól naftowych transportuje się pociągami pomiędzy stacją Lutomiersk Górski Podlesie a Lubasz Stary Port gdzie są przeładowane na statki i lądują na dużej stacji Przedmieścia Sulinowo Stare gdzie ruszają pociągami do Rafinerii w Lipsku Pomorskim.

Polecam sobie przybliżyć bo dość dobra rozdzielczość.

#kolej #pociagi #openttd #gry
sylwke3100 - Można i tak chociaż to średnio opłacalne. Ropę z pól naftowych transport...

źródło: comment_1601669754nTW3P5Vl1SsYuwqy3caZU0.jpg

Pobierz
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Ghostur: By się nie odbić na dzień dobry, trzeba wg mnie zacząć grę od autobusów w jednym mieście i nauczyć się jak to działa, bo mechanika działania autobusów jest dokładnie taka sama jak każdego innego pojazdu w grze.
Dalej połączenie sąsiednich miast autobusami.
Później jakaś jednotorowa linia kolejowa z pociągiem by zobaczyć jak one działają.
Później zatoczki, żeby po naszej linii mogły jeździć dwie kolejki. Dalej dwa tory już jednokierunkowe.
  • Odpowiedz
@sylwke3100: ja nie grałem nigdy online. Chyba zdecydowanie bardziej wolę dopieszczać to co mam niż na wyścigi budować firmę. Ale w sumie to jedno zdanie o obstawieniu węgla zabrzmiało dość zachęcająco, bo to może być coś nowego, kiedy nie idzie spełniać wszystkich swoich wizji i kaprysów, a bardziej realnie odczuć ograniczenia.


@kaktus_z_ostrymi_kolcami: Ja grałem tak bardziej z nudów a nie jakoś by coś osiągnąć czy coś

Ale obecnie
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 13
Znów nocka. Znów Warszawa. Znów weekendowy piątek bez piwerka ( ͡° ʖ̯ ͡°)

Oby te częstsze nocki nie były zapowiedzią ich zwiększonej ilości po egzaminie. Swoją drogą ciekawe czy Wy wolicie jechać nocą w dalszą podróż czy jednak wolicie być wyspani i jechać z samego rana. Jak to z Wami jest?

Przypominam też (żeby nie było, że się o tym nie mówi) - przejazd pociągami IC jest możliwy tylko i wyłącznie z
P.....y - Znów nocka. Znów Warszawa. Znów weekendowy piątek bez piwerka ( ͡° ʖ̯ ͡°)

...

źródło: comment_1601661502YMJKpnd0gvaPtTxSZV9h2N.jpg

Pobierz
  • 26
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 1
@WuDwaKa kto wymyślił to malowanie? Pamiętam czasy meblościanek i boazerii ale morski-pomarańczowy-zielony-pomarańczowy-morski nawet do tego nie pasuje.
  • Odpowiedz