#redbullmobile #play
Dlaczego od wczoraj, gdy jestem za granicą nie mam zupełnie zasięgu sieci? Nie przerzuciło mnie na żadne zagraniczne sieci, nic, kaplica.
Dlaczego od wczoraj, gdy jestem za granicą nie mam zupełnie zasięgu sieci? Nie przerzuciło mnie na żadne zagraniczne sieci, nic, kaplica.





























Lajt mobile. Przenosić się z PLAY?