Szanowne i Szanowni, mam problemy ze stabilnością sygnału komórkowego.
Jest koło mnie budowa sądu rejonowego, która zaczęła się jakiś rok temu.
Od tego czasu mamy problemy ze stabilnością sygnału komórkowego.
Zrywa połączenia, czasami nie mogę korzystać z internetu mobilnego.
Dotyczy to T-Mobile, Plusa, Orange oraz Play-a.
Problem występuje tylko po wschodniej stronie domu, po zachodniej jest ok.
Jest koło mnie budowa sądu rejonowego, która zaczęła się jakiś rok temu.
Od tego czasu mamy problemy ze stabilnością sygnału komórkowego.
Zrywa połączenia, czasami nie mogę korzystać z internetu mobilnego.
Dotyczy to T-Mobile, Plusa, Orange oraz Play-a.
Problem występuje tylko po wschodniej stronie domu, po zachodniej jest ok.


























źródło: comment_30kEvm7dylr3t31ZKRbskwhir2uR2Ehc.jpg
PobierzNo play robi takie akcje jak juz pisalem wyzej, maja to w dupie. Ja konto rozowej zakladalem trzy razy juz, bo logowalem sie tam w celu powylaczania jakichs uslug i to bylo "raz na ruski rok". Najglupsze jest to ze loginem jest numer telefonu, lub mail i ani jedno ani drugie nie zmienia wlasciciela ot tak o, zeby istniala potrzeba zwolnienia