Wpis z mikrobloga

konczy mi sie umowa abonament play - 50zl/msc - nielimiotwane rozmowey i smsy + chyba 5 GB neta .
zadzwonil typ z play i zaproponowal to samo tylko 20 gb neta na 24 miesiace . powiedzialem mu ze #!$%@? to przelaczyl mnie do kolegi - ktory najpierw zaproponowal to samo + 10 gb neta a jak powiedzialem mu ze jego kolega zaproponowal lepsze warunki to odpowiedzial ze moge TERAZ juz podpisac umowe na 24 miecha , 35 zl miesiecznie wsyzstko nielimit + 20 gb neta .
jestem w play juz troche i zasieg czesto bywal choojowy.
Co najlepiej teraz wybrac ?
#play #zadlugowplay #playrenta #playrenta?
  • 7
  • Odpowiedz
pasowaloby mi mysle z 10-15 GB + reszta nielimitowana i umowa na czas nieokreslony, mozna tak?
no i ta cena 50 zl msc wydaje sie duzo , dzis sie tak placi za abonament?

a i najwazniejsze net za granica . jestem marynarzem , czasami wyjezdzam w swiat i potrzebuje neta :)
  • Odpowiedz
@lukas_rrr ja płacę 25 PLN za no limit i 10GB. Umowa na 18 msc w Play, oczywiście "podpisałem" umowę przez telefon. Mój różowy też takie warunki wynegocjował, wystarczyło powiedzieć że mąż tyle płaci to wiem że się da. ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
@lukas_rrr: Witaj! Proponuję skorzystanie z oferty za 25 zł na czas nieokreślony, w jej ramach otrzymasz 10 GB neta na start, nielimitowane, bezpłatne rozmowy, SMS-y i MMS-y oraz pakiet 10 GB na YouTube i Social free, czyli bezpłatny transfer danych w ramach aplikacji: Facebook, Messenger, Instagram i Twitter.

Za staż otrzymasz bonusowe gigsy, wygląda to tak:

+2 GB po 3 miesiącach,
+4 GB po 6 miesiącach,
+6 GB po 12 miesiącach.
  • Odpowiedz