wpisy
Najnowsze
Archiwum
Jakaś najlepsza oferta na abonament w tej chwili?
Mam w #play za 25 zł nielimitowane i 10gb z lejkiem do 1mb. Liczyłem na trochę wiecej internetu przy przedłużaniu ale każą sobie dopłacić do 35 zł, więc bella ciao po latach
Wiem, wiem, że jest #plush ale średnio z zasięgiem - żona ma. Chyba, że wejdziemy w duecik u misia
#telefony #abonament #siecikomorkowe
Mam w #play za 25 zł nielimitowane i 10gb z lejkiem do 1mb. Liczyłem na trochę wiecej internetu przy przedłużaniu ale każą sobie dopłacić do 35 zł, więc bella ciao po latach
Wiem, wiem, że jest #plush ale średnio z zasięgiem - żona ma. Chyba, że wejdziemy w duecik u misia
#telefony #abonament #siecikomorkowe
- 1
@MyZy: na wuja abo? Flex Orange 30 GB za 30 zł
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
- 0
@MyZy: za 25 zł to będziesz miał 25 giga chyba. Jak coś to możesz podać teraz mój kod i dostanę 80 zł, i ty także jak będziesz przenosił rodzicom. Mam od roku i mega zadowolona jestem
konto usunięte via Android
- 0
@CzerwoneSsie Polecam, tutaj masz linka https://www.wykop.pl/wpis/44565747/recenzja-orange-orangeflex-flex-telefony-abonament/ do mojej recenzji kod na 50 zł na start do Orange flex GRZEGORZQDVT
@CzerwoneSsie: Zdecydowanie Flex! ;) Brak zbędnych formalności, wszystko załatwiasz przez apkę, całodobowa bezpłatna pomoc przez czat, no i nie musisz pamiętać o doładowaniach, czy płaceniu rachunków, bo opłaty są automatycznie pobierane z konta :) Polecam i zapraszam do nas :)
Mirki, co się porobiło z "darmowym roamingiem"? Mam Formułę Solo M w Play na kartę i do tej pory miałem wszystko unlimited, 10 GB netu w kraju i coś koło 2 GB w roamingu a teraz mi żre w roamingu ponad 7 zł za każdy GB :/
Przy okazji jest jakaś oferta w Polsce gdzie za te 20-25 zł miesięcznie można mieć wszystko unlimited, 5-10 GB netu ORAZ net w roamingu? Bo
Przy okazji jest jakaś oferta w Polsce gdzie za te 20-25 zł miesięcznie można mieć wszystko unlimited, 5-10 GB netu ORAZ net w roamingu? Bo
- 0
Widzę że a2mobile ma sensowną ofertę i podoba mi się, ale uj wie jak tam roaming wygląda... Mi to by nawet wystarczyło 10 smsów miesięcznie i 5 godzin gadania, byle dali z 10 GB netu i ze 2 w roamingu :P
- 1
Witam. Jaka obecnie sieć ma najtańszy abonament? Interesuje mnie darmowe sms i rozmowy do wszystkich i internet wystarczy 10 GB. Nie interesują mnie roamingi i duże pakiety internetu bo tego nie wykorzystam. Opcja bez telefonu oczywiście. Obecnie jestem w play i oferta jest beznadziejna. Słyszałem, że najtaniej jest w njumobile?
#telefony #orange #njumobile #play #abonament #plus #tmobile
#telefony #orange #njumobile #play #abonament #plus #tmobile
- 0
@PanKracy582: Nie jestem w stanie tego wykorzystać w pracy wifi w domu wifi więc więcej niż 2-3 gb danych nie wykorzystam
- 0
@kababeb: Ale po co od razu abonament…
Zestawienie ofert no-limit na kartę (prepaid): https://www.telepolis.pl/forum/viewtopic.php?p=895944#p895944
Chociaż z racji, że ostatnia aktualizacja miała miejsce około rok temu zestawienie miejscami może być nieaktualne i warto dopytać się o konkretną ofertę.
Zestawienie ofert no-limit na kartę (prepaid): https://www.telepolis.pl/forum/viewtopic.php?p=895944#p895944
Chociaż z racji, że ostatnia aktualizacja miała miejsce około rok temu zestawienie miejscami może być nieaktualne i warto dopytać się o konkretną ofertę.
Witam mam problem polegający na tym, ze młodszy brat dorwal się do mojego telefonu, zakupił jakieś gry i rachunek jest o 700zl większy niż powinien. Jest możliwość zmiany umowy na powiększeniu miesięcznego rachunku na kilka rat gdyż jest to nierealne zapłacić na raz. Będę wdzięczny za szybką odpowiedź. ( ͡º ͜ʖ͡º)
#play #pytanie @play_polska
#play #pytanie @play_polska
Huawei p30 lite czy Samsung Galaxy a70, obecnie posiadam huawei p10lite, kiedyś miałem Samsunga z obu jestem i byłem zadowolony, telefon do gier, oglądania yt i innych filmów. Sluchania muzyki, nawigacja, czasami multimedialne narzedzie pracy oraz często pendrive. Co polecacie Mireczki? #telefony #gsm #pytanie #play
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
- 1
@SanchezYZF: wybór między gównem a gównem
@SanchezYZF: wydawanie kasy w błoto...
- 0
- 0
@ElCidX: Play ma taką taryfę: https://www.play.pl/oferta/play-karta/play-na-karte/play-na-karte-rok-waznosci/
Kupujesz dowolny starter Play/Red Bull Mobile/Fakt Mobile i zmieniasz kodem na odpowiednią taryfę :)
Jeśli planujesz jakąś minimalną regularną aktywność to lepsza będzie Odnowa - również w Play.
Kupujesz dowolny starter Play/Red Bull Mobile/Fakt Mobile i zmieniasz kodem na odpowiednią taryfę :)
Jeśli planujesz jakąś minimalną regularną aktywność to lepsza będzie Odnowa - również w Play.
- 0
- 0
Co możecie polecić ? Ze wzgledu na wyjazdy po UE potrzebuje zmienic oferte.
Co potrzebuję:
- internet >10 GB (min 1 GB UE)
- rozmowy no limit (moga byc tylko w PL/ ewentualnie w uni np 100 minut)
- sms no limit (jak wyzej)
Oferta
Co potrzebuję:
- internet >10 GB (min 1 GB UE)
- rozmowy no limit (moga byc tylko w PL/ ewentualnie w uni np 100 minut)
- sms no limit (jak wyzej)
Oferta
- 3
- 1
@dziurawpodlodze: weź, zanim za coś drogiego zapłacisz i zwiążesz sie umową na 2 lata to najpierw sprawdź ile netu zużywasz ¯\_(ツ)_/¯
Zainwestujesz ok. 50zł w niezbędne dane do analizy swoich potrzeb.
Zainwestujesz ok. 50zł w niezbędne dane do analizy swoich potrzeb.
Hej Miraski, mam pytanko.
Chcę wziąć internet mobilny z Play (w skrócie - nie da się zamontować po kablu, długa historia) głównie do grania online na #ps4. I teraz - czy lepiej samemu kupić jakiś modem/router czy brać któryś z tych oferowanych przez Play? Proponują mi Huaweia B311 za złotówkę i Huawei 4G Router 3 Pro (kat. 7) za 50zł. Dodam, że nie interesują mnie droższe niż ~100zł.
A
Chcę wziąć internet mobilny z Play (w skrócie - nie da się zamontować po kablu, długa historia) głównie do grania online na #ps4. I teraz - czy lepiej samemu kupić jakiś modem/router czy brać któryś z tych oferowanych przez Play? Proponują mi Huaweia B311 za złotówkę i Huawei 4G Router 3 Pro (kat. 7) za 50zł. Dodam, że nie interesują mnie droższe niż ~100zł.
A
@amazing-detective-slash-genius: Net LTE do grania tak średnio, a tym bardziej jeśli nie masz dodatkowo jakiegoś pakietu nocnego. Bo pobieranie gier bez takowego pakietu pozbawi cie wielu GB, taki nowy cod waży 200GB :D
@amazing-detective-slash-genius Ja w 2013 mialem pingi w grach na poziomie 30 w playu, po tylu latach gorzej byc nie moze
Internet na wsi przyspieszył ( ͡° ͜ʖ ͡°) https://www.speedtest.net/my-result/a/5430460520
#play #internet #xiaomi #mi9 #ciekawostki
#play #internet #xiaomi #mi9 #ciekawostki
- 1
Nie no, gratulacje #play właśnie w moim małym mieście wyłączyli nadajnik LTE i internet leci z H+ i to na 2-3 kreskach. Od 3-4 dni już. Pomijam fakt, że jakikolwiek wyjazd za miasto oznacza totalny brak zasięgu. Niech ta umowa się już kończy...
@LrPrl: Dla nich to nie kara, 4 klientów to nic xD
- 0
@Megawonsz_dziewienc: cóż, teraz 4, później 4 i tak się traci pieniądze. Zresztą cytując kolegę wyżej
Więc tak, grosz do grosza, klient do klienta...
od Play uciekają ludzie w masakrycznej ilości
Więc tak, grosz do grosza, klient do klienta...
- 0
- 0
Mam problem z założeniem konta w Uberze, niby że zablokowano otrzymywanie SMS (czego sobie nie przypominam), próbuję odblokować smsem o treści "START" na wskazany numer ale bez odpowiedzi. Może Play to blokuje?
Próbowałem też jakoś weryfikować przez stronę, i w pomocy tutaj:
https://help.uber.com/riders/article/rozwi%C4%85zywanie-problem%C3%B3w-z-weryfikacj%C4%85-dwuetapow%C4%85?nodeId=bda9eae2-b394-4224-8090-06802a45bef2
jest link "nie otrzymuję smsów weryfikacyjnych", natomiast adres docelowy nie działa :|
Próbowałem też jakoś weryfikować przez stronę, i w pomocy tutaj:
https://help.uber.com/riders/article/rozwi%C4%85zywanie-problem%C3%B3w-z-weryfikacj%C4%85-dwuetapow%C4%85?nodeId=bda9eae2-b394-4224-8090-06802a45bef2
jest link "nie otrzymuję smsów weryfikacyjnych", natomiast adres docelowy nie działa :|
źródło: comment_M3Ul5fJk2oXHT9c9LbMGqKbY5dM2ratY.jpg
Pobierz- 6
Taż dostaliście smsa przed 5 o braku środków na koncie i blokadę internetu?
#play
#play
W ofercie niektórych operatorów komórkowych widziałem oferty stacjonarne. Czy ten zasięg do 500 metrów od domu dotyczy tylko wykonywania czy też odbierania połączeń? Szukam oferty na dziadka, który chce mieć swój obecny numer stacjonarny w komórce.
#kciochpyta #telefony #telekomunikacja #plus #orange #play #tmobile
#kciochpyta #telefony #telekomunikacja #plus #orange #play #tmobile
- 1
@cyanoone: w momencie, gdy dziadek będzie znajdował się poza strefą, połączenia przychodzące zostaną przekierowane na Pocztę Głosową. Możliwe jest ustawienie przekazu rozmów na inny numer, jednakże jest to usługa płatna. Koszt to 0,29 zł/min.
konto usunięte via Android
- 0
Kupiłem telefon w #play ale zgubiłem fakturę jest szansa że dadzą mi kopię?
@maxriv Za pośrednictwem jakiego kanału sprzedaży zakupiłeś telefon w Play? Bezpośrednio w salonie, czy może w sklepie internetowym?
- 0
@play_polska salon stacjonarny



























Mirki, czy ktoś z Was pracuje może w salonie Paly w Warszawie, i może mi powiedzieć, czy jest dostępna oferta dla firm, gdzie smartfony przy odbiorze kosztują 1 zł?
Uciekam z Orange, nie mogę się z nimi dogadać. A może warto wybrać innego operatora?
Do połowy listopada korzystając z promocji dużych doładowań można zbić ten pakiet do 320zl.
Ps wiem że to Orange ale tu wystarczy zablokować (na infolini bądź w apce) usługi premium i jest to max jednorazowy koszt korzystania z tej usługi.
Ps2 do GB w roamingu są dopłaty ok 2zl/GB