#play #warszawa

Mirki, czy ktoś z Was pracuje może w salonie Paly w Warszawie, i może mi powiedzieć, czy jest dostępna oferta dla firm, gdzie smartfony przy odbiorze kosztują 1 zł?

Uciekam z Orange, nie mogę się z nimi dogadać. A może warto wybrać innego operatora?
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@TSP89: a próbowałeś oferty na kartę tj 360zl/1rok/1TB nolimit + telefon na wolnym rynku. Zauważyłem że wszyscy niezadowoleni mają abonament. Uprzedze pytanie tak na wszystko można brać fv (na doładowanie potrzebne na ten pakiet też). Inną ważną zaletą jest 30gb/rok w roamingu
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@TSP89: https://nasz.orange.pl/t5/Baza-wiedzy-Na-kart%C4%99/Rozmowy-SMS-y-i-MMS-y-bez-limitu-do-wszystkich-pakiet-GB/ta-p/154669

Do połowy listopada korzystając z promocji dużych doładowań można zbić ten pakiet do 320zl.

Ps wiem że to Orange ale tu wystarczy zablokować (na infolini bądź w apce) usługi premium i jest to max jednorazowy koszt korzystania z tej usługi.
Ps2 do GB w roamingu są dopłaty ok 2zl/GB
  • Odpowiedz
  • 0
Jakaś najlepsza oferta na abonament w tej chwili?

Mam w #play za 25 zł nielimitowane i 10gb z lejkiem do 1mb. Liczyłem na trochę wiecej internetu przy przedłużaniu ale każą sobie dopłacić do 35 zł, więc bella ciao po latach

Wiem, wiem, że jest #plush ale średnio z zasięgiem - żona ma. Chyba, że wejdziemy w duecik u misia

#telefony #abonament #siecikomorkowe
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@MyZy: za 25 zł to będziesz miał 25 giga chyba. Jak coś to możesz podać teraz mój kod i dostanę 80 zł, i ty także jak będziesz przenosił rodzicom. Mam od roku i mega zadowolona jestem
  • Odpowiedz
@CzerwoneSsie: Zdecydowanie Flex! ;) Brak zbędnych formalności, wszystko załatwiasz przez apkę, całodobowa bezpłatna pomoc przez czat, no i nie musisz pamiętać o doładowaniach, czy płaceniu rachunków, bo opłaty są automatycznie pobierane z konta :) Polecam i zapraszam do nas :)
  • Odpowiedz
Mirki, co się porobiło z "darmowym roamingiem"? Mam Formułę Solo M w Play na kartę i do tej pory miałem wszystko unlimited, 10 GB netu w kraju i coś koło 2 GB w roamingu a teraz mi żre w roamingu ponad 7 zł za każdy GB :/
Przy okazji jest jakaś oferta w Polsce gdzie za te 20-25 zł miesięcznie można mieć wszystko unlimited, 5-10 GB netu ORAZ net w roamingu? Bo
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Witam. Jaka obecnie sieć ma najtańszy abonament? Interesuje mnie darmowe sms i rozmowy do wszystkich i internet wystarczy 10 GB. Nie interesują mnie roamingi i duże pakiety internetu bo tego nie wykorzystam. Opcja bez telefonu oczywiście. Obecnie jestem w play i oferta jest beznadziejna. Słyszałem, że najtaniej jest w njumobile?
#telefony #orange #njumobile #play #abonament #plus #tmobile
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Witam mam problem polegający na tym, ze młodszy brat dorwal się do mojego telefonu, zakupił jakieś gry i rachunek jest o 700zl większy niż powinien. Jest możliwość zmiany umowy na powiększeniu miesięcznego rachunku na kilka rat gdyż jest to nierealne zapłacić na raz. Będę wdzięczny za szybką odpowiedź. ( ͡º ͜ʖ͡º)

#play #pytanie @play_polska
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@robsosl: Ogólnie to możesz złożyć reklamację i wystąpić o zwrot środków. Zależy od firmy, ale w takich sytuacjach zazwyczaj się idzie dogadać.
  • Odpowiedz
Huawei p30 lite czy Samsung Galaxy a70, obecnie posiadam huawei p10lite, kiedyś miałem Samsunga z obu jestem i byłem zadowolony, telefon do gier, oglądania yt i innych filmów. Sluchania muzyki, nawigacja, czasami multimedialne narzedzie pracy oraz często pendrive. Co polecacie Mireczki? #telefony #gsm #pytanie #play
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Mirki padł mi telefon #mi8 zakupiony w #play. Słyszę straszne traski podczas rozmowy, tak jakby padł głośniczek. Korzystał ktoś z gwarancji Xiaomi w PL albo sieci play ??
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Co możecie polecić ? Ze wzgledu na wyjazdy po UE potrzebuje zmienic oferte.
Co potrzebuję:
- internet >10 GB (min 1 GB UE)
- rozmowy no limit (moga byc tylko w PL/ ewentualnie w uni np 100 minut)
- sms no limit (jak wyzej)

Oferta
  • 17
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@dziurawpodlodze: weź, zanim za coś drogiego zapłacisz i zwiążesz sie umową na 2 lata to najpierw sprawdź ile netu zużywasz ¯\_(ツ)_/¯
Zainwestujesz ok. 50zł w niezbędne dane do analizy swoich potrzeb.
  • Odpowiedz
Hej Miraski, mam pytanko.

Chcę wziąć internet mobilny z Play (w skrócie - nie da się zamontować po kablu, długa historia) głównie do grania online na #ps4. I teraz - czy lepiej samemu kupić jakiś modem/router czy brać któryś z tych oferowanych przez Play? Proponują mi Huaweia B311 za złotówkę i Huawei 4G Router 3 Pro (kat. 7) za 50zł. Dodam, że nie interesują mnie droższe niż ~100zł.

A
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Nie no, gratulacje #play właśnie w moim małym mieście wyłączyli nadajnik LTE i internet leci z H+ i to na 2-3 kreskach. Od 3-4 dni już. Pomijam fakt, że jakikolwiek wyjazd za miasto oznacza totalny brak zasięgu. Niech ta umowa się już kończy...
  • 13
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Megawonsz_dziewienc: cóż, teraz 4, później 4 i tak się traci pieniądze. Zresztą cytując kolegę wyżej

od Play uciekają ludzie w masakrycznej ilości


Więc tak, grosz do grosza, klient do klienta...
  • Odpowiedz
Mam problem z założeniem konta w Uberze, niby że zablokowano otrzymywanie SMS (czego sobie nie przypominam), próbuję odblokować smsem o treści "START" na wskazany numer ale bez odpowiedzi. Może Play to blokuje?

Próbowałem też jakoś weryfikować przez stronę, i w pomocy tutaj:
https://help.uber.com/riders/article/rozwi%C4%85zywanie-problem%C3%B3w-z-weryfikacj%C4%85-dwuetapow%C4%85?nodeId=bda9eae2-b394-4224-8090-06802a45bef2

jest link "nie otrzymuję smsów weryfikacyjnych", natomiast adres docelowy nie działa :|
Kapsula - Mam problem z założeniem konta w Uberze, niby że zablokowano otrzymywanie S...

źródło: comment_M3Ul5fJk2oXHT9c9LbMGqKbY5dM2ratY.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
W ofercie niektórych operatorów komórkowych widziałem oferty stacjonarne. Czy ten zasięg do 500 metrów od domu dotyczy tylko wykonywania czy też odbierania połączeń? Szukam oferty na dziadka, który chce mieć swój obecny numer stacjonarny w komórce.
#kciochpyta #telefony #telekomunikacja #plus #orange #play #tmobile
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@cyanoone: w momencie, gdy dziadek będzie znajdował się poza strefą, połączenia przychodzące zostaną przekierowane na Pocztę Głosową. Możliwe jest ustawienie przekazu rozmów na inny numer, jednakże jest to usługa płatna. Koszt to 0,29 zł/min.
  • Odpowiedz