konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@BetonowyBrodaczBezAfro:

Jak chcesz szybko dostać kasę to idziesz do salonu, w którym kupiłeś telefon z przedsądowym wezwaniem do zapłaty. Nie mogą cię odsyłać do infolinii, bo to salon jest sprzedawcą.

Jak zignorują to pismo to wtedy e-sąd, który z automatu klepie wyroki zaoczne bez sprawdzania dowodów. Nawet jak się od niego odwołają to spotkacie się w sądzie, który wtedy patrzy na dowody i wydaje wyrok korzystny dla ciebie, bo ewidentnie
  • Odpowiedz
Mirki, pytanko :)
Poszukuję routera mobilnego z możliwością podłączenia do niego anteny zewnętrznej (mieszkam w bloku i mam bardzo słaby zasięg, a nie chce korzystać z światłowodu, umowę mam na mobilny). Musi posiadać obsługę LTE. Mile widziane konkretne linki do alledrogo itd.
#lte #4g #internet #kiciochpyta #play #tmobile #router #sieci
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@presyjna: z takimi pytaniami to idź na forum http://www.bez-kabli.pl
Tam pełno ludzi obeznanych w LTE, załóż wątek w odpowiednim temacie i ci pomogą.
Osobiście sam mam Huawei B715 który agreguje 3 pasma, polecam dobre urządzenie jedno z lepszych jakie możesz kupić. Anteny to panelówki od cybertecha jak już, sprawdzona firma z allegro w większości przepłacisz i 100% chiny :)
  • Odpowiedz
Wykopki co robić ? Mam blokadę na koncie za rzekomo nieopłacone 3 faktury wstecz, poczynając od sierpnia. Tymczasem płaciłem pod koniec września za sierpniową i wrześniową, nieopłaconą mam tylko za październik, a oni teraz chcą opłatę x3 i blokada usług. Miał ktoś podobnie w play ? Podobno była jakaś inba z fałszywymi fakturami i mailami, ale sprawdzałem numery konta i faktury są ok, nie płacilem za fikcyjne. Co ciekawe pieniądze z konta
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
Gdzie najlepiej kupić kartę SIM żeby mieć dodatkowy transfer i nie być tylko w #play, bo tu czasem słabo jest z internetem.
Najlepiej żeby nie trzeba doładowywać za dużo co miesiąc, i gigabajty przechodziły na kolejne miesiące
#plus #orange #tmobile
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 0
@play_polska problem się rozwiązał. Mimo ze posiadałem środki na koncie i ważne konto, (oczywiście), magicznie doladowanie przywróciło sprawność internetu. Ot, nie będę tego chyba komentować choć zasługuje to na opisanie w znalezisku...
  • Odpowiedz
w SD root musisz zrobić.

@nuciu777: A dokładniej - w przypadku SoC Qualcomma na wymuszanie pasm pozwala aplikacja Network Signal Guru (root oczywiście wymagany). Trzeba też mieć na uwadze, że niektórzy producenci mogli w systemie zdezaktywować interfejs diagnostyczny, z którym ta aplikacja się komunikując i wtedy ona nie zadziała.
https://m.qtrun.com/en/product.html

W MediaTeku roota nie musisz mieć tylko dlatego, że tam wybór pasm działa za pomocą wbudowanej w system, już uprzywilejowanej
  • Odpowiedz
Hej Mirki,orientuje sie kto jaka jest najlepsza oferta z internetem na karte? Nie mam wifi, jade na hotspocie i potrzebuje tak z 50GB/m-c plus no limit rozmowy i sms, oczywiscie w dobrej cenie ( ͡° ͜ʖ ͡°)

z góry dzieki!

  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@mddx: być może zainteresuje Cię również nasza taryfa Elastyczna na kartę?
Przy zakupie tego startera: http://bitly.pl/zK3p4 dostaniesz darmowy pakiet 30 GB ważny przez rok. Ważne żeby zasilić konto za min. 30 zł w ciągu pierwszych 15 dni od uruchomienia startera. Przed tym zasileniem sugeruję włączyć jeszcze dwie promocje:
- Rok Ważności Konta cykliczny (kod: *136*11*12)
- GigaBank w Taryfie Plus Elastyczna na Kartę (kod: *136*11*8965#)

Dzięki temu, po zasileniu konta wyżej wymienioną kwotą,
  • Odpowiedz
Przepraszam, serwis zniekształcił kody promocji, więc podam jeszcze raz:
- Rok Ważności Konta cykliczny (kod: * 136 *11 * 12)
-GigaBank w Taryfie Plus Elastyczna na Kartę (kod: *136 * 11 *8965#)
-Rozmawiaj, SMS-uj, MMS-uj bez limitu (kod: * 136 * 11 *00#)
  • Odpowiedz
Mirki, szukam jakiejś oferty najlepiej bez umowy, żeby było chociaż z 10gb internetu, rozmowy i smsy bez limitu. Cena po prostu jak najniższa. Potrzebuję tego dla 2 numerów. Da się jeszcze uruchomić Play rodzina za 25 zł, czy jest coś lepszego?
#play #orange #plus #tmobile
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@AltCtrlSpace: a co powiesz na 30 GB ważne przez rok? Promocja dostępna jest przy zakupie naszego startera: http://bitly.pl/zK3p4 Po włączeniu się do sieci wystarczy w ciągu 15 dni w łączyć Rok Ważności Konta (kod: * 136 * 11 * 12# ) i doładować konto za min 30 zł (więcej info w regulaminie: http://bitly.pl/3GXEG).
Możesz również uruchomić kilka innych promocji, żeby zyskać darmowe połączenia/SMS/MMS lub dodatkowe GB za zasilenia. Opis wszystkich
  • Odpowiedz
Witajcie, w najlblizszym czasie planuje podpisanie umowy na dwa numery telefonów na firmę. Zależy mi głównie na internecie. Czy orientujecie się może gdzie na obecną chwilę jest najlepsza oferta? #abonament #plus #play#play #tmobile
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

na co wydać zbędne 56zł z konta? na coś przydatnego, nie próba "odzyskania" z tego mniej niż 20zł w gotówce poprzez te stronki, co niby odzyskują kasę z premium SMS.

Myślałem o transferze na Chomikuj.pl (chociaż nie korzystam z tego portalu), ale tam już kiedyś tak zużyłem jakąś kasę na starej karcie i mam wystarczająco.

Jakaś przydatna usługa z bezterminowym zużyciem środków byłaby spoko.

#
dzek - na co wydać zbędne 56zł z konta? na coś przydatnego, nie próba "odzyskania" z ...

źródło: comment_x8wOLtZj6pQG8UyFoqzewsRqUIydmnwu.jpg

Pobierz
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach