@Autosan_H9: z H9 mam wspomnienia, gdy jeździłem takim z PKS miasta wojewódzkiego do wsi, gdzie mieszkała babcia i dziadek. Niezapomniany dźwięk, smród palonego ON, wrażenia z toczenia się na luzie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Mirki, skąd mogę dostać się do Ustrzyk Górnych busem/autobusem? Inter Bus z krk w tym roku nie jeździ, znalazłem coś z Sanoka, ale trochę mi to nie po drodze. Ktoś coś doradzi?
W necie jest dużo rozkładów, tyle że większość nieaktualna, wyjazd pomiędzy świętami a długim weekendem.

#bieszczady #pks i w sumie to #pytaniedoeksperta ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Brakuje mi aplikacji, gdzie wskażę: chcę dojechać z miejsca A do miejsca B, chcę być max o godzinie 12:00 i znajdź mi optymalny transport. Istniejące znane mi aplikacje (np. Bilkom, Google Maps) jeśli gdzieś nie da się dojechać od stacji do stacji, to nie pokażą nic. Jeśli w danym mieście nie ma dworca PKP, to nawet nie pokaże się w szukajce (i nie znajdzie pobliskich stacji).

Ale jest jeszcze masa opcji:

1. Przewóz roweru
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 0
@u8t3io3p dokładnie to samo można zrobić z suvem. Też mi odkrycie. Wystarczy za odpowiednie pieniądze wynająć odpowiednią przestrzeń. Tak działa wolny rynek.
Co masz za problem wymusić na lokalnym samorządzie odpowiednie działania? Dofinansowania są dla ludzi, nie dla rowerów (ale byś się zesrał, gdyby Twoje województwo wprowadziło podatek od rowerów, fundusze przebaczając na zakup odpowiednich wagonów.
  • Odpowiedz
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

- Panie kierowco, niech Pan przestanie grzać. My się tu dusimy, a Pan ma otwarte okno.
- Jest młoteczek u góry.

To cytat sprzed 10 lat. Nic się nie zmieniło. Dalej jest sauna w autobusach. Nie we wszystkich. Ostatnio jechałem 1h i było spoko. Teraz wracam ze stolicy 5h, wszyscy rozebrani, pocimy się i zdychamy.

Przypominam sobie jak 11.11 jechaliśmy autobusem do Warszawy i jak rano kierowca włączył grzanie, to była mega sauna. Rozebrałem się

Czym najbardziej lubisz podróżować na dlugich dystansach?

  • Samochód 38.3% (18)
  • Pociąg 42.6% (20)
  • Autobus 0% (0)
  • Samolot 6.4% (3)
  • Rower (by gdzieś dojechać) 4.3% (2)
  • Hulajnoga (ograniczony zasięg) 0% (0)
  • Trudno powiedzieć 0% (0)
  • Nie podróżuję 8.5% (4)

Oddanych głosów: 47

  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Czym najbardziej lubicie podróżować? Czym nie lubicie i dlaczego? Co chcielibyście zmienić, aby transport publiczny stał się bardziej atrakcyjny i żebyście chętniej korzystali?


@SendMeAnAngel: Najbardziej lubię podróżować helikopterem. Dlaczego? Bo jest szybki i wygodny.
Chciałabym aby cały transport publiczny zleciał pod ziemię i funkcjonował jako podziemne autostrady i pociągi, żebym na nich nie musiała patrzeć.
  • Odpowiedz
@Focznik wstawaj wcześniej i te sprawy to problem się rozwiąże. Całe szczęście że tacy jak ty nie mają prawa głosu kto może wsiadać do pociągu a kto nie ¯_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
Cześć! Wybieram się w Bieszczady i szukam transportu PKS z Ustrzyk Dolnych do Ustrzyk Górnych. Interesuje mnie transport po godzinie 16:30. Szukałem na różnych stronach i jest jeden bus po tej godzinie i 45km jedzie ponad 3 godziny. Orientuje się ktoś, czy w okresie wakacyjnym będzie więcej opcji dojazdu do Ustrzyk Górnych?
#bieszczady #pkp #pks #gory
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Aleale2: Taka informacja może się przydać wyszukiwarce internetowej, która zrozumie o co chodzi i wskaże komuś, kiedyś ten obrazek, nie mi.

A gdyby to był pomysł, myśl, której realizacja jest czasochłonna, lub nie ma gotowych narzędzi do jej realizacji, to mogłoby się przydać również mi.
  • Odpowiedz