via Wykop Mobilny (Android)
  • 14
Kolejowy Mesjasz przychodzi z kolejną porcją bardzo ważnych informacji dotyczących podróżowania pociągami od dnia 4 Czerwca. Także proszę o pełne skupienie. #sziszucontent #kolej #pkp #koronawirus

1. Wszystkie pociągi Intercity (TLK, IC, EIC i EIP) są objęte obowiązkowa rezerwacją miejsca. Ogłasza się co w związku z tym następuje:

- przejazd podróżnego bez ważnego miejsca do siedzenia jest traktowany jako przejazd bez ważnego biletu dlatego w przypadku braku
Shishu - Kolejowy Mesjasz przychodzi z kolejną porcją bardzo ważnych informacji dotyc...

źródło: comment_1590768274JTJ1WBJ2jbTR7CpeGnWTig.jpg

Pobierz
  • 16
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

3. Obowiązuje 50% zajętości miejsc. Gdy miejsc zabraknie nie będzie możliwości zakupu biletu czy pobrania miejscówki.


@Shishu: Czy pkp planuje zwiększyć ilość wagonów w takim układzie? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Polankowicz: już chyba rozgryzłem o co chodzi. Wg tej strony https://www.intercity.pl/pl/site/o-nas/dzial-prasowy/komunikaty/zmiany-w-kursowaniu-pociagow-krajowych.html mój Siemiradzki - jeden z IC, kursuje w skróconej relacji i nie rusza z mojej stacji, a drugi - Zefir będzie miał odblokowaną sprzedaż biletów od 12.06.
Ciekawostka - jeśli chcę kupić bilet na późniejsze połączenie TLK/IC (Artus/Malczewski), to wg bilkom i bilet.intercity mogę już w tej chwili kupić, ale wg https://www.intercity.pl/pl/site/dla-pasazera/kup-bilet/bilet/zmiany-w-dostepnosci-pociagow/dostepnosc-sprzedazy-na-pociagi-krajowe.html sprzedaż będzie odblokowana 12.06 ¯\_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
Jak mam bilet na 16:45 ale nim nie pojechałem tylko jadę o 17:45 to mogę wykorzystać ten obecny bilet? Czy muszę i mogę go zwrócić? #pkp
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@Shodan56:
Możesz zwrócić, ale zapłacisz 15% odstępnego. Spróbuj wymienić, wtedy będzie bez opłaty. Jak się nie uda, to trzeba w drodze reklamacji, no chyba, że wolisz zapłacić odstępne.
  • Odpowiedz