• 6
Błągam was znajdzie coś ze y przekonać kolegę ze kopalnie nie mają sensu i ze taniej płacić tym nierobów niż żeby oni pracowni w kopalniach #pijany #kicochpyta #jebemnato
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach