Mirki, uczę się #php i zrobiłem sobie zadanko zapostowane jakiś czas temu na mirko, starając się stosować w praktyce rzeczy, których ostatnio się nauczyłem. Mógłbym prosić kogoś mądrego o rzuceniem okiem na kod (nie ma tego dużo) i wytknięcie błędów / złych praktyk?
[[Link do githuba]](https://github.com/retrowaver/Transiter)
Uwagi: Starałem się stosować MVC (ale jakby bez View, bo tu sprowadza się tylko do wyświetlenia JSONa). Pierwszy raz ever pisałem testy
[[Link do githuba]](https://github.com/retrowaver/Transiter)
Uwagi: Starałem się stosować MVC (ale jakby bez View, bo tu sprowadza się tylko do wyświetlenia JSONa). Pierwszy raz ever pisałem testy































`
**BACKEND JOBS**
-