Wpis z mikrobloga

#wordpress #woocommerce #wpdesk #php

Cześć, mam problem na jednej stronie, niby wszystko działa od strony klienta, ale od strony admina niestety nie.
Po zainstalowaniu wtyczki od wpdesk woocommerce allegro w konsoli pojawił mi się taki problem:

HTML1521: Unexpected “” or end of file. All open elements should be closed before the end of the document.

Ogólnie jak wchodzę do panelu to mam tylko menu kokpitu po lewej stronie i nic więcej się nie wyświetla. Jak próbuję wejść np. do wtyczek to dodatkowo pojawia się taki błąd:

HTTP500: BŁĄD SERWERA — serwer napotkał nieoczekiwany warunek, który uniemożliwił zrealizowanie żądania.
GET — http://alechcemisieszyc.pl/wp-admin/plugins.php

Jak wejdę do innej zakładki panelu to wyświetla się taki sam błąd ale z odwołaniem do innego pliku np. editor.php itp.

Poniżej screen. Z góry dzięki za pomoc!
dzimen - #wordpress #woocommerce #wpdesk #php

Cześć, mam problem na jednej stronie...

źródło: comment_aIdGnYv1FTVigDY5ihEThChZUaflOK8n.jpg

Pobierz
  • 9
  • Odpowiedz
@pitu120: z tego co czytałem po forach to ten błąd 500 jest najmniejszym problem bo on zniknie jak naprawi się ten błąd HTML1521 a tutaj mam problem
  • Odpowiedz
@dzimen: tam wyżej w konsoli nie ma czasem info o aktualizacji czegoś aby aktywować wtyczkę? Nie widzę pełnego info.

albo widzę na głównym ekranie to też jest, chodzi o jakiś helper tylko.
  • Odpowiedz
@pitu120: tak jest komunikat żeby zainstalować wtyczkę wpdesk helper aby zaktywować wtyczkę ale nawet jak ja wcześniej zainstalowałem to jest to samo.
  • Odpowiedz