Wszystko
Najnowsze
Archiwum
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
- 0
@prostymysliciel: ja mam jakąś zwykłą za 2 dychy z media expert, działa normalnie
Siema miraski,
Mam taki zestawik:
AMD Ryzen 7 2700X
MSI MPG X570 GAMING EDGE WIFI
Palit GeForce RTX 2070 SUPER JetStream 8GB GDDR6
Mam taki zestawik:
AMD Ryzen 7 2700X
MSI MPG X570 GAMING EDGE WIFI
Palit GeForce RTX 2070 SUPER JetStream 8GB GDDR6
- 0
zy z 5800X/5900X ramy będą hulać szybciej?
@Hulleck123: masz trochę słabą płytę na 5900X.
W sumie na 5800X też ( ͡° ͜ʖ ͡°), ale w tego raczej bym szedł.
Wymiana platformy imo mały ma sens, ale oczywiście możesz iść w alder lake.
- 7
Poznaliśmy nowe gry w Xbox Game Pass na drugą połowę listopada oraz tytuły, które wkrótce znikną z subskrypcji.
Link do newsa: https://xgp.pl/newsy/xbox-game-pass-listopad-2021-druga-porcja-gier-usuwane/
#xboxgamepass #xboxgamepassultimate #gamepass #xbox #xbox360 #xboxone #xboxseries #xboxseriess #xboxseriesx #gry #konsole #microsoft #grypc #pcmasterrace #pc #komputery #eaplay
Link do newsa: https://xgp.pl/newsy/xbox-game-pass-listopad-2021-druga-porcja-gier-usuwane/
#xboxgamepass #xboxgamepassultimate #gamepass #xbox #xbox360 #xboxone #xboxseries #xboxseriess #xboxseriesx #gry #konsole #microsoft #grypc #pcmasterrace #pc #komputery #eaplay
źródło: comment_1637072731fBRn1kntXXACXltShUhU4G.jpg
Pobierz- 2
Akumulator w MX Master 2S, na jednym ładowaniu wytrzymuje 7 dni.
35 ładowanie od nowości.
Ładowanie myszy niepełne - trwało ok. 30 minut.
Mysz była używana średnio 14 godzin dziennie
[ #mxmaster2s #mx2s #mysz #myszka #logitech #peryferia #peryferiapc #sprzetkomputerowy #pc ]
35 ładowanie od nowości.
Ładowanie myszy niepełne - trwało ok. 30 minut.
Mysz była używana średnio 14 godzin dziennie
[ #mxmaster2s #mx2s #mysz #myszka #logitech #peryferia #peryferiapc #sprzetkomputerowy #pc ]
#xbox #gamepass #playstation #ps4 #pc
Ej pytanko połączyłem pada przez bluetooth od ps4 do pc. Przy próbie włączenia gry na chmurze wyskakuje informacja ze nie mam podłączonego pada. Może ktoś miał podobny problem. Pzdr
Ej pytanko połączyłem pada przez bluetooth od ps4 do pc. Przy próbie włączenia gry na chmurze wyskakuje informacja ze nie mam podłączonego pada. Może ktoś miał podobny problem. Pzdr
#xboxgamepass #xbox #pc Czy subskrypcje łączą się? Teraz mam do 02.2022, jak kupię jeszcze jedną na rok to będzie do 02.2023?
- 1
TO JEST WOJNA z #electronicarts i #battlefield2042 ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#haloinfinite od dzis dostępne na #xbox i #pc
https://twitter.com/i/status/1460314697979154434
#gry
#haloinfinite od dzis dostępne na #xbox i #pc
https://twitter.com/i/status/1460314697979154434
#gry
Posiadam taki PC: https://www.mediaexpert.pl/komputery-i-tablety/komputery-pc/komputery-stacjonarne/komputer-asus-m32cd-pl003t
Jaki dysk SSD mogę do tego dokupić i czy mogę mieć dysk SSD 128GB i ten HDD który mam obecnie jednocześnie?
#pc #windows10 #pcmasterrace #ssd
Jaki dysk SSD mogę do tego dokupić i czy mogę mieć dysk SSD 128GB i ten HDD który mam obecnie jednocześnie?
#pc #windows10 #pcmasterrace #ssd
@doris1995 mx500 masz na promce za 225zl za 500GB co będzie wystarczające, pamiętaj o zainstalowaniu systemu na nim a nie podłączeniu go obok HDD
- 1
@doris1995: Na czwartej fotce, pod tą wiązką kabli zaraz na prawo od RAMu wystaje czarna wtyczka. To POWINNA być to samo, co jest wpięte w HDD. A jak nie, to poszukaj tam gdzieś takiej samej wtyczki, jaka jest w obecnym dysku.
Chce sobie złożyć pc do codziennego użytku, studia, przeglądarka netflix, czasem jakiś małe modelowanie 3d, czasami CS go i LOL. Budżet około 2500
Dylemat jest taki czy wziąć integre która spokojnie poradzi sobie z tymi grami czy kupować słabszy procek i do tego grafe. Co byście poradzili?
#pcmasterrace #pc
Dylemat jest taki czy wziąć integre która spokojnie poradzi sobie z tymi grami czy kupować słabszy procek i do tego grafe. Co byście poradzili?
#pcmasterrace #pc
@kordrian
A rozważałeś 3 opcję?
Kupno PC za 2500 z Integra, a za pół roku kiedy zaczniesz zabawę z modelowaniem, dokupienie odpowiedniego GPU?
A rozważałeś 3 opcję?
Kupno PC za 2500 z Integra, a za pół roku kiedy zaczniesz zabawę z modelowaniem, dokupienie odpowiedniego GPU?
- 0
@kordrian: https://sklep.hard-pc.pl/p12714,zestaw-ryzen-5600g-8gb-ddr4-256gb-ssd-sg1v-argb.html na spokojnie Ci wystarczy ten do ww. zadań
- 12
@woleratler takie serwery, microsoft to mala rozwijającą się firma
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
- 0
@woleratler: zawsze jakieś 300mbit niecałe mam, czyli w sumie maksem. Mniej tylko jak gram (xbox limituje wtedy pobieranie)
@kamilek123: To nie żaden dziwny filtr tylko przeplot, ta gra działała na PS2 w 480i. Od premiery pierwszej wersji, czyli tej na PS2 właśnie, nie było innego intra.
- 6
@kamilek123: Jakby im się chciało to tak jak w C&C Remastered by mogli zlikwidować te linie za pomocą algorytmów AI no ale po co xD

Komperowe Mirasy, potrzebuję doradztwa.
Zastanawiam się nad upgradem mojego peceta. Na wymianę mnie nie stać bo zaraz wleci hipoteka, a chciałbym względnie podnieść wydajność komputera.
Aktualnie:
Płyta główna: ASRock B85 Anniversary
Zastanawiam się nad upgradem mojego peceta. Na wymianę mnie nie stać bo zaraz wleci hipoteka, a chciałbym względnie podnieść wydajność komputera.
Aktualnie:
Płyta główna: ASRock B85 Anniversary
Po ostatnich "wpadkach" od R* i EA chciałoby się wierzyć, że gracze choć trochę zreflektują nad zamawianiem pre-orderów i telepaniem się z ekscytacji po obejrzeniu trailera na YT. Prawda jest jednak taka, że molochy branży przyzwyczaiły graczy do wydawania crapów i łatania ich po premierze (np. No Man's Sky) albo i nie (CP 2077), dlatego wrzucamy tutaj producentów, którzy jeszcze nam nie plują w mordę i mają tendencje do tworzenia co najmniej
źródło: comment_1636906336YU3F3nhuLaiALsYgf0jKFo.jpg
Pobierz
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 2
@Zawadson: Zmodyfikowane VC, skoro w oryginalnym LCS są motocykle i śmigłowce.
- 3
@Barszcz_Sosnowskiego: a no tak zapomniałem o tym, że oryginalne LCS powstało na bazie VC.
Mirki mam pytanie. Po wejściu do Microsoft store przy grach mam rumunska walutę, wykupiłem gamę pass na PC i po wejściu mam info ze subskrypcja gamepass jest niedostępna w moim regionie, a siedzę w domu na PC w Polsce i też mi się wyświetlają waluty w RON (rumunska). W ustawieniach na PC mam czas i walutę polska. O co kaman? Ktoś coś? #pytanie #pc #gamepass #

































Trzeszczą mi, gdy ktoś mówi, a jak piosenek słucham to nawet szelestu nie ma. Co może być problemem? Strzelam, że gniazdka USB w Komputerze...
#komputery #hyperx #sluchawki #pc #komputer