Siema miraski,

Mam taki zestawik:
AMD Ryzen 7 2700X
MSI MPG X570 GAMING EDGE WIFI
Palit GeForce RTX 2070 SUPER JetStream 8GB GDDR6
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

zy z 5800X/5900X ramy będą hulać szybciej?


@Hulleck123: masz trochę słabą płytę na 5900X.
W sumie na 5800X też ( ͡° ͜ʖ ͡°), ale w tego raczej bym szedł.

Wymiana platformy imo mały ma sens, ale oczywiście możesz iść w alder lake.
  • Odpowiedz
Poznaliśmy nowe gry w Xbox Game Pass na drugą połowę listopada oraz tytuły, które wkrótce znikną z subskrypcji.

Link do newsa: https://xgp.pl/newsy/xbox-game-pass-listopad-2021-druga-porcja-gier-usuwane/

#xboxgamepass #xboxgamepassultimate #gamepass #xbox #xbox360 #xboxone #xboxseries #xboxseriess #xboxseriesx #gry #konsole #microsoft #grypc #pcmasterrace #pc #komputery #eaplay
XGPpl - Poznaliśmy nowe gry w Xbox Game Pass na drugą połowę listopada oraz tytuły, k...

źródło: comment_1637072731fBRn1kntXXACXltShUhU4G.jpg

Pobierz
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 0
#gry #pc #monitory #netflix Szukam monitora w szczegolnosci do filmow ale tez moze byc i do gier. To byl by drugi monitor. Cena do 800$. 4K i dobrze by bylo 140hz ale jak bedzie 60hz to tez nie pogardze. Poleci ktos jakis?
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
#xbox #gamepass #playstation #ps4 #pc

Ej pytanko połączyłem pada przez bluetooth od ps4 do pc. Przy próbie włączenia gry na chmurze wyskakuje informacja ze nie mam podłączonego pada. Może ktoś miał podobny problem. Pzdr
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 0
Hej. Macie jakąś grę z kryminalny, detektywistycznym wątkiem do polecenia? Może być na kilka godzin, może być na kilkadziesiąt.
#ps4 #pc #gry
  • 12
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@doris1995: Na czwartej fotce, pod tą wiązką kabli zaraz na prawo od RAMu wystaje czarna wtyczka. To POWINNA być to samo, co jest wpięte w HDD. A jak nie, to poszukaj tam gdzieś takiej samej wtyczki, jaka jest w obecnym dysku.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
Chce sobie złożyć pc do codziennego użytku, studia, przeglądarka netflix, czasem jakiś małe modelowanie 3d, czasami CS go i LOL. Budżet około 2500
Dylemat jest taki czy wziąć integre która spokojnie poradzi sobie z tymi grami czy kupować słabszy procek i do tego grafe. Co byście poradzili?

#pcmasterrace #pc
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 2
@kordrian

A rozważałeś 3 opcję?

Kupno PC za 2500 z Integra, a za pół roku kiedy zaczniesz zabawę z modelowaniem, dokupienie odpowiedniego GPU?
  • Odpowiedz
#rozdajo pierwszej części Steamworld Dig - kto pierwszy, ten lepszy. Zielonki też się łapią :)

Fanom Konfederacji, PiS, Kukiza, antyszczepom dziękuję.

#pc #gry
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@kamilek123: To nie żaden dziwny filtr tylko przeplot, ta gra działała na PS2 w 480i. Od premiery pierwszej wersji, czyli tej na PS2 właśnie, nie było innego intra.

  • Odpowiedz
Komperowe Mirasy, potrzebuję doradztwa.

Zastanawiam się nad upgradem mojego peceta. Na wymianę mnie nie stać bo zaraz wleci hipoteka, a chciałbym względnie podnieść wydajność komputera.

Aktualnie:
Płyta główna: ASRock B85 Anniversary
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Po ostatnich "wpadkach" od R* i EA chciałoby się wierzyć, że gracze choć trochę zreflektują nad zamawianiem pre-orderów i telepaniem się z ekscytacji po obejrzeniu trailera na YT. Prawda jest jednak taka, że molochy branży przyzwyczaiły graczy do wydawania crapów i łatania ich po premierze (np. No Man's Sky) albo i nie (CP 2077), dlatego wrzucamy tutaj producentów, którzy jeszcze nam nie plują w mordę i mają tendencje do tworzenia co najmniej
Krasparov - Po ostatnich "wpadkach" od R* i EA chciałoby się wierzyć, że gracze choć ...

źródło: comment_1636906336YU3F3nhuLaiALsYgf0jKFo.jpg

Pobierz
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Krasparov: NMS to był indik tylko sony trochę przehapowało a twórcy nie bardzo umieli w prasę i jakoś tak wyszło. Jednak wpadkę rozwiązali wzorowo. Natomiast reszta się zgadza.
  • Odpowiedz
Mirki mam pytanie. Po wejściu do Microsoft store przy grach mam rumunska walutę, wykupiłem gamę pass na PC i po wejściu mam info ze subskrypcja gamepass jest niedostępna w moim regionie, a siedzę w domu na PC w Polsce i też mi się wyświetlają waluty w RON (rumunska). W ustawieniach na PC mam czas i walutę polska. O co kaman? Ktoś coś? #pytanie #pc #gamepass #
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach