@marasgruszka: mekka gier wyścigowych jest PC i jeśli możesz sobie pozwolić to będzie to najbardziej trafny wybór. Więcej gier, większe community, mody. I pisze to jako osoba jeżdżąca na ps5. Jeśli jednak chcesz mniejszym kosztem to i na konsoli jest spoko. Sam gram czasem w dirt rally 2.0, ACC oraz GT sport. Ten ostatni ma bardzo dobrze zrobiony multi. Nie jest to typowy symulator, ale i tak dosyć dobrze odwzorowujący
  • Odpowiedz
@marasgruszka jeżeli wystarczą ci 2 pedały i nie potrzebujesz drążka to poszukaj używanej DFGT, ale ją podłączysz tylko do PC, PS2 i PS3, nowsze konsole już jej nie obsługują. Jak chcesz coś naprawdę poważnego to może ci się uda znaleźć jakieś G25/G27, a jak chcesz nową to G29/G920 albo jakieś Thrustmastery.

Co do platformy to PS5 bym polecał tylko jeżeli czekasz na Gran Turismo 7, w każdym innym wypadku wybrałbym PC.
  • Odpowiedz
Witam!
Mam problem z pc!

Przy wciśnięciu przycisku Power, komputer nie uruchamia się lecz tylko jest sygnał dźwiękowy a na płycie głównej mam Czerwoną (4) / Pomarańczową (3) i 2 x zieloną diode (2)(1). Zdjęcie poniżej

Czy jest jakaś procedura sprawdzania? Czy procesor mógł się uszkodzić kiedy nie był podkręcany (OC) lub wysilon? Praca-multimedia (filmy). Komputer używany był kilka lat a jeszcze z rana działał bez problemu.
Kemoi - Witam!
Mam problem z pc!

Przy wciśnięciu przycisku Power, komputer nie ur...

źródło: comment_1636840514578LHUfk6aPPvYvmstoOJo.jpg

Pobierz
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Kemoi: Jeśli masz multimetr, zmierz napięcia z zasilacza, możesz spróbować odłączyć trochę urządzeń (przede wszystkim grafikę, zbędny dysk), wyjąłbym RAM, przedmuchał i włożył z powrotem dokładając po jednej kości i testując. Problemy może generować stary zasilacz (odłącz zasilanie zupełnie z sieci na chwilę przed każdym uruchomieniem).
  • Odpowiedz
#komputery #pc #drukarki

Poszukuje drukarki której koszty eksploatacyjne mnie nie wykończą. Wykorzystywana będzie głównie do wydruków etykiet inpost i dokumentów tekstowych. Żadnych zdjęć czy kolorów, skaner nie wymagany. Fajnie gdyby nie była za duża i miała obsługę wi-fi. Polecacie coś albo przynajmniej ostrzeżecie jakiś firm unikać? Tak żeby nie było jak memie o braku cyanu. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@GoodbyeCruelWorld: U mnie sporadycznie gra zaczynała gubić klatki po przejściu przez drzwi w losowych miejscach (głównie w zamku). Problem rozwiązywało zapisanie gry i wczytanie. Być może miało to związek z tym, że 3070 ma tylko 8 GB RAMu (jakiś wyciek pamięci?). Ustawiłem wszystko na maksa i pasek VRAMu świecił się na czerwono, podobno takie ustawienia wymagały co najmniej 11,5 GB VRAMu.
  • Odpowiedz
Rockstar smaka narobił ale nie każdy chce lub go stać na zagranie w remastera san andreas.
Słusznej wersji już kupić nie można ale ktoś może mieć na płycie ( ͡° ͜ʖ ͡°) i tu mam pytanie. Jakie mody zainstalować aby ta gra byla grywalna w 2021 roku?
#gta #gtasa #pc
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Siemka mirki, mam problem z moim chłodzeniem wodnym MSI MAG CORELIQUID 360R, który wydaje dziwne dźwięki jak stary dysk HDD podczas odpalania. Widzę, że nie jestem z problemem sam, znalazłem taki filmik: https://www.youtube.com/watch?v=JK7Er5X80eQ

Czytając komentarze problemem jest pompa. Zastanawiam się, czy jest jakiś sposób, żeby to naprawić samemu, czy została gwarancja? Gdzieś ktoś pisał, że ułożenie chłodzenia z boku, a nie na topie może to naprawić, ale nie wiem. Na razie tyle
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@bartoszEQ: właśnie jest wyłączony , odpalam na ea play tylko i pokazuje się kafelek uruchomienia z logiem i typem, potem pokazuje się nagle drugi i jeb błąd ,, uruchomiona jest już wersja programu;;( jakoś tak brzmi)
  • Odpowiedz
#programowanie #pc

Co pewien czas muszę zmierzyć się z problemem moich rodziców, a dokładnie Taty. Tato jest wiekowy ma 83 lata. Mimo to pracuje na lapku. Przegląda strony, odbiera pocztę, drukuje arkusze opłat ( boi się internetowych banków ).
Klasyczne przeglądarki są dla niego zbyt skomplikowane. Mało zrozumiałe.
Czy jest jakieś oprogramowanie do przeglądarek dla osób starszych? Tak by łatwiej przystosować się do współczesności.
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Papudrak: Coś mi się wydaje że problemem nie są przeglądarki tylko strony. U mnie rodzice ogarniają wszystko do momentu gdy nie pojawi się na ekranie masa reklam.

Więc zacząłbym od jakiegoś blokera reklam.
  • Odpowiedz
Cześć, mam pewien problem z padem od Xbox One.
Głównie chodzi o driftujący lewy analog, dziwi mnie to troche bo bardzo rzadko gram na nim i jak juz do tego dojdzie to uważam na sprzęt. Na pc przeszedłem z użyciem tego pada DMC trylogie (łącznie ok. 85h) i grałem w FH4 (166h), i nie przypominam sobie bym w cos wiecej grał. Pad większość swojego życia przespał w szafce, mimo to pojawił się
ramzo - Cześć, mam pewien problem z padem od Xbox One.
Głównie chodzi o driftujący l...

źródło: comment_1636749865qOfQIALuaK9IXlh7O2sr7M.jpg

Pobierz
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach