#gry #granie #xboxgamepass #pc Mirki doradźcie mi proszę, dostałem doładowanie 100zł do Microsoft Store, w którym Forza Horizon 5 kosztuje 299zł, czy opłaca się dopłacić 200zł do Forzy, czy idzie to jakoś taniej zakupić? (100zł już dopasowałem)
Z góry mówię, ze inne gry mnie nie interesują, chciałem tylko sobie w Forzę zagrać i nie przepłacać.
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Co lepsze do gier typu Gothic, Morrowind, Oblivion, Wiedźmin:
Laptop: i7 5600u, 8gb ram DDR3, GTX 950M 4gb
Komputer stacjonarny: Intel core quad q9550, 8gb ram DDR4, GTX 750 Ti 2gb
Co będzie bardziej wydajne? Na stacjonarnym będzie monitor 4:3 1280x1024 dla wzmocnienia #nostalgia
#pc #pcmasterrace #bieda
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Użytkownicy Xbox Game Pass mogą już grać w Battlefield 2042. Kto wkracza na pole bitwy? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Link do newsa: https://xgp.pl/newsy/xbox-game-pass-ultimate-battlefield-2042-trial-juz-dostepny/

#battlefield #battlefield2042 #bf2042 #bf3 #bf4 #bf5 #xboxgamepass #xboxgamepassultimate #gamepass #xbox #xbox360 #xboxone #xboxseries #xboxseriess #xboxseriesx
XGPpl - Użytkownicy Xbox Game Pass mogą już grać w Battlefield 2042. Kto wkracza na p...

źródło: comment_1636713468i0WGYuVLYyroAH15mflkkc.jpg

Pobierz
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@grundzio12: Mefisto blokujesz na granice ekranu i go ubijasz. z dystansu. On Cie nie uderzy, tylko merc sobie idzie do niego. Możesz go też zrobić niewdzianym dla Mefisto, ale to zabiera chwilkę czasu.
  • Odpowiedz
Są jakieś stacjonarne sklepy ze sprzętem komputerowym w dobrej cenie (a nie 2x drożej niż przez neta) w Polsce w ogóle?
Ale nie tylko myszki i klawiatury ale chłodzenia, pamięci, wiatraczki, tego typu sprzęt.

Jak ten:

#pcmasterrace #pc
Jasak - Są jakieś stacjonarne sklepy ze sprzętem komputerowym w dobrej cenie (a nie 2...
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Głośniki komputerowe najlepiej 2.1 gdzie satelitki są niewielkie, 800-2000 zł, co polecicie?
Wcześniej miałem Companion 3 Series II i byłem zadowolony, ale zaczęły się p-------ć po 10 latach uzytkowania.

Z własnego riserczu mam na oku Bose Companion 50, Audioengine A2+ BT, Klipsch Promedia 2.1 BT albo THX , Razer Nommo Pro, JBL Bar 2.1

Mam kartę dźwiękową Sound Blaster Z, więc do chinchy bym musiał wziać przejściówkę do jacka.
Boros - Głośniki komputerowe najlepiej 2.1 gdzie satelitki są niewielkie, 800-2000 zł...

źródło: comment_163664039021HRDgQYoYEFTl3tbqMgNH.jpg

Pobierz
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Oczekiwałem kilku usprawnień w remasterze GTA- większy ruch na ulicach, unowocześniony system strzelania no i ładniejsza grafika. Grafika jest zadowalająca ale cała reszta w tym stan techniczny to jakieś nieporozumienie :(

  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@kaaban: przypominam, że diablo 2 również jest remasterem-nie remake, a jednak dokonano kilku zmian takich jak wspólna skrytka czy automatyczne podnoszenie złota.
  • Odpowiedz
XGPpl - 3 nowe gry, w tym GTA: San Andreas - The Definitive Edition, od dzisiaj w Xbo...

źródło: comment_1636623724JozPYgyDXGmoQAKPoYj9zI.jpg

Pobierz
  • 19
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Mirku pomóż. 2 monitory z pomocą DisplayFusion. Monitor 1: giereczka, monitor 2: przeglądarka. W momencie korzystania z klawiatury w przeglądarce wszystkie kliknięcia są też przenoszone na monitor 1.

DisplayFusion oferuje funkcję odseparowania monitorów jeśli chodzi o rolkę myszki, ale funkcji separacji klawiatury nie udało mi się znaleźć. Umiecie pomóc?

#pc #komputery #grafika #pcmasterrace #gaming
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Generic: Globalny hook na klawiaturę i anulowanie zdarzenia na oknie gry powinno załatwić sprawę. Całość w dll albo osobnym wątku i własnej pętli obsługi komunikatów.

Antywirusy będą protestować przy tej metodzie ale na 99% zadziała.

Tutaj potrzebujesz kolegów z taga #programowanie którzy takie coś napiszą a nie jest to skomplikowane.

Z mojej strony tylko tylko taka mała podpowiedź.
  • Odpowiedz
Wiemy, kiedy The Gunk trafi do Xbox Game Pass! Czekacie? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Link do newsa: https://xgp.pl/newsy/data-premiery-the-gunk-xbox-game-pass/

#xboxgamepass #xboxgamepassultimate #gamepass #xbox #xbox360 #xboxone #xboxseries #xboxseriess #xboxseriesx #gry #konsole #microsoft #grypc #pcmasterrace #gaming #pc #komputery
XGPpl - Wiemy, kiedy The Gunk trafi do Xbox Game Pass! Czekacie? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Link ...

źródło: comment_1636575156TFUPDJATNJjYgo3iwIrEpC.jpg

Pobierz
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Także ten... Deeeer Simulator: Your Average Everyday Deer Game w Xbox Game Pass od dnia konsolowej premiery ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Link do newsa: https://xgp.pl/newsy/xbox-game-pass-deeeer-simulator-your-average-everyday-deer-game-wkrotce-w-subskrypcji/

#xboxgamepass #xboxgamepassultimate #gamepass #xbox #xbox360 #xboxone #xboxseries #xboxseriess #xboxseriesx #gry #konsole #microsoft #grypc #pcmasterrace #
XGPpl - Także ten... Deeeer Simulator: Your Average Everyday Deer Game w Xbox Game Pa...

źródło: comment_16365709237jAtEPoWnzq83Mw3j9OEb2.jpg

Pobierz
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

via Wykop Mobilny (Android)
  • 5
@XGPpl: za darmo to uczciwa cena żeby przetestować. Fajnie że prowadzicie co tam się dzieje w gamepasie. Jesteście w porządku.
  • Odpowiedz
Co myślicie o takim zestawie ?

https://www.morele.net/inventory/info/0c848758/

Chciałem ogólnie na AMD bo vega 7 i gra na integrze ale tutaj sporo zaoszczędziłem na cenie dzięki promocji i zastanawiam się czy nie dobrać do tego chociaż jakieś 1030 ddr5 ? Ma sens. Karty myślą w dół na razie nie pójdą. #pc #kupujzwykopem #gry #komputery #skladamkomputer #amd #intel
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach