Wpis z mikrobloga

Xbox Series X w zestawie z dodatkowym kontrolerem (Xbox Series X|S 20th Anniversary Special Edition) i grą #fifa22 można teraz mieć za 2799 zł z wysyłką. Możliwe 30 rat 0%, więc oferta całkiem spoko :-)

Link do oferty: https://xgp.pl/promocje/konsola-xbox-series-x-w-zestawie-z-limitowanym-kontrolerem-oraz-fifa-22-dostepna-za-2799-zl-z-wysylka/

#xboxgamepass #xboxgamepassultimate #gamepass #xbox #xbox360 #xboxone #xboxseries #xboxseriess #xboxseriesx #gry #konsole #microsoft #grypc #pcmasterrace #gaming #pc #komputery #eaplay #promocje
Pobierz XGPpl - Xbox Series X w zestawie z dodatkowym kontrolerem (Xbox Series X|S 20th Anniv...
źródło: comment_1638809043i36L4qWvACL3xH2bTGHgyP.jpg
  • 20
@Patus_Michal_Pol: przez Microsoft nie, ale dostajemy niewielką prowizję od sklepów, jeśli ktoś kupi coś z naszego linku ( ͡~ ͜ʖ ͡°)

W obecnej sytuacji to nie jest zła oferta, bo jeśli ktoś chce kupić konsolę na teraz, to nic korzystniejszego nie znajdzie. Ludzie sprzedają "golasy" w podobnych kwotach, a dodatkowego pada i grę zawsze można puścić dalej i odzyskać część pieniędzy :)
@11262: XDDDDDDDDDDDDDD Nie tak dawno brałem gdzie promka była chyba nawet na 3 raty i żadnego ubezp nigdy nie wziąłem. A raty zawsze dostałem. Zacznij mieć lepszą zdolność to ci zdejmą obowiązkowe ubezp :D
@XGPpl: @11262: Łap regulamin, którego żes pewnie nie przeczytał.

III. Przedmiot i zasady Promocji
§ 4
1. Promocja organizowana jest w oparciu o niniejszy Regulamin i prowadzona jest w:
1) sklepach stacjonarnych marki Media Expert,
2) sklepie internetowym www.mediaexpert.pl dla zamówień Towarów z opcją:
a. „Dostawa Kurier” oraz formą płatności „Raty przez Internet”
b. „Odbiór w sklepie” – odbiór towaru w sklepie stacjonarnym musi nastąpić w trakcie trwania Promocji. W