Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 13
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Meybah: Auchan jest najtańszy według zestawień jeśli by brać produkty typowo pod ich marka, biedra na 5 miejscu już, ale nie opłaca się przy małych zakupów auta palić, chyba że ma ktoś blisko ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@odyn88: Jak na bar mleczny (ale taki prawdziwy - to jest bardzo szczególna, koncesjonowana i dotowana forma działalności, tymczasem większość miejsc o takiej nazwie po prostu się tak nazwała sama z siebie) to cena z kategorii tych wyższych, ale nie jakoś radykalnie. Przejrzałem na szybko cenniki kilku miejsc i wychodzi mi, że w zależności od regionu za zestaw mielony + frytki/ziemniaki wyskoczyłbyś w przedziale 9-12 złotych.
  • Odpowiedz
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@czuczer: czasem te menu są napisane w bardzo januszowy sposób i gdzieś bardzo małym druczkiem (żeby się nie rzucało w oczy) jest dopisana informacja, że podana cena jest za 100g
  • Odpowiedz
Jak widzę, że w menu nie ma podanej ceny za porcję, tylko za, przykładowo 100g, to nawet nie czytam dalej - janusz myśli, że sobie ukroi pół kilo prosiaka, nałoży mi na talerz, potem magicznie zażąda zapłaty, a ja żeby nie robić scen, potulnie zapłacę xD
Typowa #polskaszkolaekonomii #januszebiznesu #paragon
tellet - Jak widzę, że w menu nie ma podanej ceny za porcję, tylko za, przykładowo 10...

źródło: comment_1655757176V4YX9RzYh4vLnjhXGPPyVb.jpg

Pobierz
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Kouros: Każdy będzie kroił i wyrzucał, chyba że jest p0lakiem r0bakiem wąsatym bydłem z budą albo smażalnią na oleju silnikowym.
Kurna w każdej szanującej się knajpie zamawiasz "danie" i masz dobrze wymierzone, tak żeby się najeść, za to u janusza w budzie

hehe damy cenę za 100g, jak ktoś poprosi o "tom rypke" to mu dowalimy taką żeby cena wyszła jak za dwie, do tego zważymy po opanierowaniu i razem
  • Odpowiedz
Zakupy na tydzień, ciekawskich paragonu zapraszam do środka ( ͡º ͜ʖ͡º) ale już teraz powiem że wydałem 89€ przy rabacie 10€ za produkty z promocji.
Tutaj w większości to śniadanie i obiad (zupa +pieczone mięso) - kolacja z reguły w pracy, kanapki, bułeczki ()
Jak co tydzień zrobie sobie porcje rosołowe gotowe i będę miał gotowe do zupek ( ͡º
v.....k - Zakupy na tydzień, ciekawskich paragonu zapraszam do środka ( ͡º ͜ʖ͡º) ale ...

źródło: comment_1655557417PqbzY9lTAvLrLqF835wCDp.jpg

Pobierz
  • 14
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

#podatki #vat #czesci #paragon #samochodowe #motoryzacja
Mirki, mirabelki, mam pytanie nabyłem używane lampy tylne do samochodu, których stan drastycznie różni się od tego na zdjęciach... ale nie o tym ten wpis. Zdecydowałem sie lampy zwrócić i patrze na paragon... czy to normalne że używane części samochodowe posiadają 0% stawki VAT i to na cała ich wartość, czy ktoś tu robi
golden87 - #podatki #vat #czesci #paragon #samochodowe #motoryzacja 
Mirki, mirabelk...

źródło: comment_1654594120FdYPcCSnbDZzrIwKG2bSCc.jpg

Pobierz
  • 14
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

No ale to przeciez kazda firma moze tak robic. Malo tego pewnie kazde stanowisko to oddzialene dg lub tez jego brak bo mozna to omijac jesli ci przychod nie przekracza polowy minimalnej
  • Odpowiedz