Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 5
Człowiek wraca z jedną torbą jedzenia i jest 9 dych chudszy...

Te ceny sera #!$%@?ło, jeszcze rok temu kupowałem kilogram sera za 20-22 złote, teraz #!$%@? 30+, mleko za 4 złote...

Najlepsze, że to jest na 2-3 dni albo nawet i nie, bułek jutro już nie bedzie, pierogów dzisiaj nie będzie, mleka jeden karton też nie, sernika też dzisiaj nie będzie xd

#!$%@?, kraj nie do życia, ja myślałem, że wydaje tysiąc na jedzenie miesięcznie. Teraz tak patrze to to bardziej już podchodzi pod półtorej tysiąca z różnymi rzeczami do domu typu jakieś worki, kremy, jakaś chemia czy inne szampony i papiery toaletowe...

#zalesie #paragongrozy #paragon #polska #pieniadze #inflacja
Anty_Chryst - Człowiek wraca z jedną torbą jedzenia i jest 9 dych chudszy...

Te ceny...

źródło: comment_1664640586Iel4VCu2vN0oQVEolCqnGh.jpg

Pobierz
  • 9
  • Odpowiedz
@Meybah: Auchan jest najtańszy według zestawień jeśli by brać produkty typowo pod ich marka, biedra na 5 miejscu już, ale nie opłaca się przy małych zakupów auta palić, chyba że ma ktoś blisko ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Anty_Chryst: jak Ty 30zl z tego na jakieś czipsy, energola i sernik wydałeś to co się dziwisz. Ja z lays zrezygnowałem i zajadam popkorn albo przysmak Świętokrzyski. 7zl za czipały to przegięcie. Teraz 2paczki lays to kiedyś średnia Margarita
  • Odpowiedz
@Anty_Chryst: to ślę przeprosiny xd najlepsze jest to, że w piatek z różowa byliśmy w sklepie i mieliśmy zamówić po kebsie. Jak zaczęliśmy robić zakupy to stwierdziłem, że zamiast kebsa chleb z pasztetem. Właśnie teraz dojadam końcówkę pasztetu. Ps pasztet profi w kaufie 2.50zl...
  • Odpowiedz