@crazykokos:

zależy czy zainteresowania to giełda czy piłka nożna

bo ważna i dobra jest, by w ramach odpoczynku od harowania na ciebie mieć inną harówkę i zarabiać w niej pieniądze. Żebyś ty mogła za jego kasę podróżować, malować paznokcie i pachnieć. To są dobre zainteresowania dla Silnej Niezależnej Kobiety ty incelu.
  • Odpowiedz
Z apkami randkowymi typu Bado, Tinder, jest ten problem że jest tam po prostu więcej facetów niż kobiet. Jak jeden Mirek pisał nawet faceci dają like profilą bez zdj. Żeby przebić się na tych apkach albo, trzeba być z ryja Star Lordem albo mieć farta z algorytmem. Jeśli nawet sparuje was z jakąms laska to trzeba robić fikołki i zawsze jest gdzieś z tyłu głowy że piszę ona z 10-20 facetami i
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

W Punkt niestety powini to jakoś utrudnić zrobić ograniczenie do 5 Matchy i przesuwać możesz po tygodniu albo 2.


@Geralt678: zaominasz, że w interesie apek randkowych nie jest to abyś sobie szybko znalazł partnera tylko tam siedzial jak najdłużej.
  • Odpowiedz
@Geralt678: Nawet gdyby było 1:1 albo dokładnie przeciwnie, więcej kobiet niż mężczyzn to i tak nie byłoby szans sobie kogokolwiek znaleźć. Raz że tam po drugiej stronie jest ktoś o którym kompletnie nic się nie wie, dwa że tam nic nie można zdziałać jeśli się za to odpowiednio nie zapłaci. W ogóle szukanie sobie partnerki w internecie to jest jakieś kompletne nieporozumienie.
  • Odpowiedz
Była żona piłkarza Kaki powiedziała, że zostawiła go bo był... Zbyt idealny XD

"Kaka nigdy mnie nie zdradził, dobrze mnie traktował, dał mi wspaniałą rodzinę, ale nie byłam szczęśliwa. Czegoś mi brakowało. Problem w tym, że był dla mnie zbyt idealny"

I cyk, połowa majątku w kieszeni xD

#zwiazki #logikarozowychpaskow #p0lka #mecz #redpill #przegryw
X.....x - Była żona piłkarza Kaki powiedziała, że zostawiła go bo był... Zbyt idealny...

źródło: GLDDz8BW4AAQr7q

Pobierz
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Kaka chadlite 186cm zdobywca złotej piłki w 2007 roku, mistrz świata z 2002 z reprezentacją Brazylii grający w takich klubach jak A.C Milan czy Real Madrid ale brakło emocji był za dobrym przykładnym mężem, żadne pieniądze i uznanie w świecie futbolu nic nie da jeżeli na horyzoncie był jakiś mokebiański przemocowy dwumetrowiec czy inny Alvaro Late Machiato, pewnie Boberta Drewnialskiego też to będzie czekać albo już spotkało na treningach ocierania Bachaty. (
TTedbundYY - Kaka chadlite 186cm zdobywca złotej piłki w 2007 roku, mistrz świata z 2...

źródło: kaka

Pobierz
  • 34
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@TTedbundYY:

Ogólnie laska spotkała się z dużym zrozumieniem ze strony różowych. Jednak kiedy to Pique odszedł od Shakiry do młodszej to wylało się na niego wiadro pomyj.

Cóż podwójne standardy odcinek 2147.¯\(ツ)/¯
  • Odpowiedz
@zachariasz-grundbaum: U klasy wyższej czy tam arystokracji często występowały układy, że małżonek/ małżonka może się r----ć z innymi- byle nie angażować się emocjonalnie czy zakochiwać. ¯\(ツ)/¯ Zresztą kiedyś w robocie poznałem Norwega, który z żoną też miał taki układ, że jak był w robocie na kontrakcie to żona mogła się r----ć, i on też mógł ją zdradzać w robocie, ale jak wracał do domu to miała urwać całkowity kontakt z
  • Odpowiedz
#przegryw #przegrywpo30tce #p0lka #blackpill

Nie znam gościa, ale sprawia wrażenie troglodyty. Ale co z tego, skoro w dzisiejszym świecie i tak ma pewnie duże powodzenie u kobiet, bo ma dużo kasy z powodu bicia po mordzie innych, jest wysportowany, ma kwadratową szczękę i bielutkie zęby.
Kopytnik_1 - #przegryw #przegrywpo30tce #p0lka #blackpill 

Nie znam gościa, ale spra...
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Znalezione na grupie jak myślicie jakie rady dostał od normików w komentarzach ? kilka było takich żeby nie przejmował się bo wzrost nie ma znaczenia, żeby nadrabiał charyzmą, pewnością siebie, ubiorem i poczuciem humoru a kobiety same będe zainteresowane, być może niedługo chłopak zawita do nas do świętego tagu blackpill.

#blackpill #przegrywpo30tce #przegryw #p0lka #depresja #samotnosc #alkoholizm
TTedbundYY - Znalezione na grupie jak myślicie jakie rady dostał od normików w koment...

źródło: vbn

Pobierz
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

kilka było takich żeby nie przejmował się bo wzrost nie ma znaczenia, żeby nadrabiał charyzmą, pewnością siebie, ubiorem i poczuciem humoru a kobiety same będe zainteresowane, być może niedługo chłopak zawita do nas do świętego tagu blackpill.


@TTedbundYY: typowe normickie bingo ale też coraz rzadsze. Mnie blackpill wypaczył właśnie w kwestii wzrostu i zacząłem zwracać uwagę na wzrost w parach. Zdarzają się pary gdzie chłop jest niższy od kobiety ale
  • Odpowiedz
Ta piosenka to kwintesencja #p0lka. Nie dziwie się że jest taka popularna.

Czy to stracony czas?
Tego nie powiem o Tobie nigdy
Spotkam Cię w tylu snach
Choć poranki przywitam z kimś
WujaTHC - Ta piosenka to kwintesencja #p0lka. Nie dziwie się że jest taka popularna.
...
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@kabotyno Nie no p0lki przecież, maja kisiel jak widzą takich typów, tym bardziej jak się dowiedzą ile ma siana (co bylo widać nawet w LI). Na tagu przegryw siedzą goście, co z kobietą bliższej styczności nie mieli (nie licząc div), zresztą polecam omijać ten tag szerokim łukiem każdemu, bo to chyba najbardziej toksyczny i p------y tag na wykopie. XD
  • Odpowiedz
Jest sobie agusia z mojej miejscowości lvl 26. Na stanie ciemny bombelek lvl 3, efekt rocznego pobytu w Portugalii i wielkiej miłości z emigrantem z Angoli (dużo ich tam podobno). Oczywiście ojciec tajemniczo zniknął w 6. miesiącu ciąży. Córką opiekuje się głównie będąca na rencie babcia, matka agusi. Wszystkie trzy mieszkają razem w starym, zaniedbanym domu. Agusia nie pracuje na stałe, dorywczo na pół etatu na call center w mieście wojewódzkim obok.
nanotecz - Jest sobie agusia z mojej miejscowości lvl 26. Na stanie ciemny bombelek l...

źródło: pam

Pobierz
  • 35
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@offca: Nie no, coraz bardziej śmieszny jest ten wykop, beka jak niektórzy wszystko łykają tylko po żeby pocisnąć kobiety. Tam można jeszcze napisać na dole koloryzowane* a pelikany i tak by lyknęły.
  • Odpowiedz
Pytanie do samotnych Mirasów, bez wnikania w szczegóły, czy powodem samotności jest wygląd, w głowie badziew, finanse itp itd ()

Co czujesz gdy widzisz, szczęśliwą uśmiechniętą parę na ulicy?
Co czujesz, gdy czytasz jakiś artykuł, rolkę na YT w stylu "spałem z 100 kobietami/spałam ze 100 facetami"? relacje fwb itp

opcja a) wk0rwia mnie to niesamowicie, czasami, to aż muszę po pokoju to
Zimny-jak-lod - Pytanie do samotnych Mirasów, bez wnikania w szczegóły, czy powodem s...

źródło: c0d42e7ec53ba387de5df344fc5e2132

Pobierz

Co czujesz gdy widzisz, szczęśliwą parę? Co czujesz, gdy wiesz, że ktoś miał np 100 partnerek?

  • opcja a 11.0% (18)
  • opcja b 39.0% (64)
  • opcja c 31.1% (51)
  • opcja d 18.9% (31)

Oddanych głosów: 164

  • 21
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach