Jestem po spotkaniu z Ukrainka 7/10 gadaliśmy 2 godziny głównie chodzilismy. Nic z tego raczej nie będzie wydałem tylko 8 zł na różae xD widziałem że jej się nie spodobałem z ryja. Byla miła pewnie dlatego chodziła mało co gadała. Pocałować mi się nie dala czy nawet przytulić bo że nie na 1 spotkaniu nie wypada więc raczej over. Na propozycje kolejnego spotkania odpowiedziała że nie wie czyli definitywnie over nawet nie
Wszystko
Najnowsze
Archiwum
Komentarz usunięty przez autora Wpisu
@Geralt678: zastanawia mnie zawsze, czy wy widzicie co tagujecie?
źródło: temp_file5973927886641331865
Pobierz@PanOwca Zawsze się zastanawiałem kto to k---a kupuje, jak byłem mały to pełno tego się znajdowało ale wtedy nie było internetów tak powszechnych więc jeszcze rozumiem że ktoś się skusił na te płyty nawet jeśli miał dać 20zl
Ale od 15 czy 20 lat właściwie to jest żaden problem, kto to kupuje? 80 letnie dziadki?
Ale od 15 czy 20 lat właściwie to jest żaden problem, kto to kupuje? 80 letnie dziadki?
- 38
Ciag dalszy dramatow b0lek. Bardzo ciezko sie zyje w tej B0lsce ( ͡° ͜ʖ ͡°)
źródło: Screenshot 2024-05-18 12-12-58
Pobierz@kamil-tika: xDD najwiekszy problem p0lek
@kamil-tika w te artykuły wierzycie tylko wy oraz stare Grażyny z fb, gratulacje
965
Przeczytała nagłówek z polki.pl i "taki obraz żałosnych facecików"

Tępa propaganda lana przez g**noportale jest wiarygodna dla polek. One w to naprawdę wierzą, nie czytają wcale tego dla beki.
z- 251
- #
- #
- #
- #
- #
- #
@dekoder-konto: tylko po prostu spławi
- 52
źródło: temp_file5675612023096851327
Pobierz
źródło: temp_file279678543165533499
Pobierz- 322
Onet: popuść innym dziewczyno a może nawet uratujesz małżeństwo dzięki temu
Też Onet: CZY CHUOP MOŻE MIEĆ ROMANS W CZASIE ROZWODU
#bekazpodludzi #bekazlewactwa #onet #pieklomezczyzn #pieklokobiet #polska #polka #p0lka #neuropa #logikarozowychpaskow #logikaniebieskichpaskow
Też Onet: CZY CHUOP MOŻE MIEĆ ROMANS W CZASIE ROZWODU
#bekazpodludzi #bekazlewactwa #onet #pieklomezczyzn #pieklokobiet #polska #polka #p0lka #neuropa #logikarozowychpaskow #logikaniebieskichpaskow
źródło: IMG_0322
Pobierz
konto usunięte via Wykop
- 2
@Returned: Ty chyba nie znasz takich grup fb dla babek? Tam tyle jadu i oszczerstw, oraz drwin jest wylewanych na facetów.
Typek robił standard czyli robił sobie pary na pinderze na zdjęcia przystojniaka modela chada, a później podmieniał zdjęcia na prawdziwe- bo tak jest najprościej a dodatkowo algorytm pindera. Jeżeli doda swoje prawdziwe zdjęcia to nie będzie mieć par i będzie masowo odrzucany, przez co algorytm ukryje w ogóle większość
Typek robił standard czyli robił sobie pary na pinderze na zdjęcia przystojniaka modela chada, a później podmieniał zdjęcia na prawdziwe- bo tak jest najprościej a dodatkowo algorytm pindera. Jeżeli doda swoje prawdziwe zdjęcia to nie będzie mieć par i będzie masowo odrzucany, przez co algorytm ukryje w ogóle większość
- 0
#p0lka Jak myślicie czy u Azjatki są większe szanse na normalny związek niż u P*lki?
@Sulij123 dla ciebie nie ma szansy na związek nawet z dmuchaną lalą
Kobiety wybierają sobie facetów, którzy:
• je zdradzają
• słuchają (według nich) ujowej muzyki
• oglądają (według nich) ujowe filmy
• nie potrafią bezpiecznie prowadzić
• nie mają bądź mają ujowe (według nich) zainteresowania
• je zdradzają
• słuchają (według nich) ujowej muzyki
• oglądają (według nich) ujowe filmy
• nie potrafią bezpiecznie prowadzić
• nie mają bądź mają ujowe (według nich) zainteresowania
Mirku, czy Ty, Polak, wybaczyłbyś swojej p0lce zdradę? Nawet jeśli byłby to jednorazowy wyskok?
Pytanie pochodne. Odkrywasz zdradę swojego p0lczyska, co robisz żeby jej jak najbardziej ubarwić życie?
Tradycyjnie już zapraszam Was do zabrania głosu
#rozowepaski #niebieskiepaski #przegryw #zwiazki #bekazpodludzi #p0lka
Pytanie pochodne. Odkrywasz zdradę swojego p0lczyska, co robisz żeby jej jak najbardziej ubarwić życie?
Tradycyjnie już zapraszam Was do zabrania głosu
#rozowepaski #niebieskiepaski #przegryw #zwiazki #bekazpodludzi #p0lka
Czy wybaczyłbyś zdrade swojej kobiecie?
- Tak 7.1% (11)
- Nie 79.2% (122)
- Nie wiem 13.6% (21)
@Balija: huop już planuje życie po wielkiej przemianie która nastąpi od 1 stycznia
@Czostek303: huop to sprowadza niektórych na ziemię bo wciskają niebieską pigułę do ust.
- 37
Kolejny do kolekcji xd #lewandowska #p0lka
źródło: temp_file1978877378766525395
PobierzFaceci wybierają sobie kobiety, które
- ich zdradzają
- słuchają (według nich) ujowej muzyki
- oglądają (według nich) ujowe seriale
- ujowo prowadzą
- nie mają bądź mają ujowe (według nich) zainteresowania
- ich zdradzają
- słuchają (według nich) ujowej muzyki
- oglądają (według nich) ujowe seriale
- ujowo prowadzą
- nie mają bądź mają ujowe (według nich) zainteresowania
@AlienFromWenus: Psychiatra Cię wyj@bał czy jeszcze nie byłaś? Niemniej dobrze podsumowałaś że szkoda na Was czasu haha
Słychać tylko z Twojego gadania wycie jak Was nie chcą xD
Słychać tylko z Twojego gadania wycie jak Was nie chcą xD
@navaare: wystarczy zamienić płcie i będzie tak jak jest naprawdę
- 4
@BlackpillNaCalego: debil
@BlackpillNaCalego: było ją fizycznie przestawić
Niebieski opowiadał mi o swoich ex, ja jemu też, i w sumie mi to nie przeszkadzało, jemu też nie, że on kogoś tam miał albo że ja komuś przed nim robiłam dobrze i te sprawy. Ale opowiadał mi o jednej kretynce, którą znał krótko ale ją pogonił. Przez dwa lata myślałam, że z nią nie spał, bo wydawało mi się to logiczne i oczywiste, że byle czego się nie roocha, ale niedawno
konto usunięte via Wypiek
- 23
Czuję się też gorsza, bo możliwe, że zaliczył więcej kobiet niż ja facetów, w to oznacza, że aby przejść do kolejnego etapu w łóżku, to muszę nadrobić różnice pomiędzy nami w tym aspekcie. No mam opór i uj.
@AlienFromWenus świetny pomysł - daj d--y jakiemuś randomowi żeby wyrównać w jakąś wyimaginowaną grę w cyferki ze swoim facetem xD
2/10 bo odpisałem
Dziś piąteczek piątunio.
Testo planuje siłkę, a ja może się napiję piwka.
Jakie wy macie plany? Też wyruchać jakąś Polkę z siłowni? Leczyć hemoroidy?
#piatekpiateczekpiatunio #testoviron #silownia #p0lka
Testo planuje siłkę, a ja może się napiję piwka.
Jakie wy macie plany? Też wyruchać jakąś Polkę z siłowni? Leczyć hemoroidy?
#piatekpiateczekpiatunio #testoviron #silownia #p0lka

konto usunięte via Wykop
- 1
750
"Miałam 5 aborcji, wystarczy Pani"

"Miałam 5 aborcji, wystarczy Pani"
z- 364
- #
- #
- #
- #
- #
- #







































źródło: Dd5z02sJJzOsy5Uq682TLBgCca5ii3wM
Pobierz