Jestem po spotkaniu z Ukrainka 7/10 gadaliśmy 2 godziny głównie chodzilismy. Nic z tego raczej nie będzie wydałem tylko 8 zł na różae xD widziałem że jej się nie spodobałem z ryja. Byla miła pewnie dlatego chodziła mało co gadała. Pocałować mi się nie dala czy nawet przytulić bo że nie na 1 spotkaniu nie wypada więc raczej over. Na propozycje kolejnego spotkania odpowiedziała że nie wie czyli definitywnie over nawet nie
  • 18
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 38
@PanOwca Zawsze się zastanawiałem kto to k---a kupuje, jak byłem mały to pełno tego się znajdowało ale wtedy nie było internetów tak powszechnych więc jeszcze rozumiem że ktoś się skusił na te płyty nawet jeśli miał dać 20zl
Ale od 15 czy 20 lat właściwie to jest żaden problem, kto to kupuje? 80 letnie dziadki?
  • Odpowiedz
P0lka polajkowała profil na tinderze "dla jaj", ale jak chłop zmienił zdjęcie, to miała taką traumę, że musiała zamieścić post na FB.
P0lka 2/10 już myślała, że upolowała chada, ale życie brutalnie zweryfikowało jej ligę.

PolishPsycho - P0lka polajkowała profil na tinderze "dla jaj", ale jak chłop zmienił ...

źródło: tinder

Pobierz
  • 16
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Returned: Ty chyba nie znasz takich grup fb dla babek? Tam tyle jadu i oszczerstw, oraz drwin jest wylewanych na facetów.
Typek robił standard czyli robił sobie pary na pinderze na zdjęcia przystojniaka modela chada, a później podmieniał zdjęcia na prawdziwe- bo tak jest najprościej a dodatkowo algorytm pindera. Jeżeli doda swoje prawdziwe zdjęcia to nie będzie mieć par i będzie masowo odrzucany, przez co algorytm ukryje w ogóle większość
  • Odpowiedz
Kobiety wybierają sobie facetów, którzy:
je zdradzają
słuchają (według nich) ujowej muzyki
oglądają (według nich) ujowe filmy
nie potrafią bezpiecznie prowadzić
nie mają bądź mają ujowe (według nich) zainteresowania
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Mirku, czy Ty, Polak, wybaczyłbyś swojej p0lce zdradę? Nawet jeśli byłby to jednorazowy wyskok?

Pytanie pochodne. Odkrywasz zdradę swojego p0lczyska, co robisz żeby jej jak najbardziej ubarwić życie?

Tradycyjnie już zapraszam Was do zabrania głosu

#rozowepaski #niebieskiepaski #przegryw #zwiazki #bekazpodludzi #p0lka

Czy wybaczyłbyś zdrade swojej kobiecie?

  • Tak 7.1% (11)
  • Nie 79.2% (122)
  • Nie wiem 13.6% (21)

Oddanych głosów: 154

  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Faceci wybierają sobie kobiety, które
- ich zdradzają
- słuchają (według nich) ujowej muzyki
- oglądają (według nich) ujowe seriale
- ujowo prowadzą
- nie mają bądź mają ujowe (według nich) zainteresowania
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Niebieski opowiadał mi o swoich ex, ja jemu też, i w sumie mi to nie przeszkadzało, jemu też nie, że on kogoś tam miał albo że ja komuś przed nim robiłam dobrze i te sprawy. Ale opowiadał mi o jednej kretynce, którą znał krótko ale ją pogonił. Przez dwa lata myślałam, że z nią nie spał, bo wydawało mi się to logiczne i oczywiste, że byle czego się nie roocha, ale niedawno
  • 47
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Czuję się też gorsza, bo możliwe, że zaliczył więcej kobiet niż ja facetów, w to oznacza, że aby przejść do kolejnego etapu w łóżku, to muszę nadrobić różnice pomiędzy nami w tym aspekcie. No mam opór i uj.


@AlienFromWenus świetny pomysł - daj d--y jakiemuś randomowi żeby wyrównać w jakąś wyimaginowaną grę w cyferki ze swoim facetem xD

2/10 bo odpisałem
  • Odpowiedz