Wszystko
Najnowsze
Archiwum
- 9
źródło: temp_file8547932288362682181
Pobierz- 26
źródło: temp_file6034003794111102335
Pobierz@Blueweb: guembokie
- 286
@bobsley33 ciekawe co by się stało jak by to ktoś wrzucił na Facebook xD
- 17
@bobsley33: zapomniała dopisać "w kuchni Hiszpana po tym jak ekspresowo s----------m za granicę"
źródło: temp_file5212136699942208960
Pobierz@Dziecko_Proboszcza: to mu się udało nawet
@dr_papieros: szkoda, że to nie jego bo ten tekst widziałem już wcześniej ;p
#p0lka
XDDDDDDDDDDDDDDD
XDDDDDDDDDDDDDDD
źródło: 68b13aed6b6f7bae79b86dd732d340c7bbbdb02564d413c4779b5b324774b162
Pobierz- 297
- 212
Do wszystkich Mirków z tagu #przegryw #blackpill i nie tylko. Jeśli marzycie o tym mitycznym #s--s a nigdy nie trzymaliście nawet za rękę to pomyślcie sobie o tym, że samiec Rekina polarnego osiąga dojrzałość płciową w wieku 150 lat, a do tego jest ślepy więc tak naprawdę nie wie co bierze. Także nawet wy jeszcze macie czas, nic straconego!
Kiedyś byłem na rejsie wokół Grenlandii gdzie żyją te
Kiedyś byłem na rejsie wokół Grenlandii gdzie żyją te
źródło: 919cfv
PobierzPrzycichło o bachacie to i Mamaboss opuściła tag #p0lka
- 12
#p0lka z #autyzm hehe w sumie to normalnie żyje ale w dzieciństwie się zesrałam hehe. Cała prawda o #damskiprzegryw #przegryw
Pociągnąłem jej trochę #przegiolemco
Pociągnąłem jej trochę #przegiolemco
źródło: temp_file557216274826676049
Pobierz@Blueweb Teraz panuje moda na autyzm tak jak swego czasu na bordera a wcześniej na dyslekcje.
Moim zdaniem romantyzowanie autyzmu w filmach (autystyk - geniusz, outsider) tylko zaszkodziło prawdziwie chorym a na tym zarabiają tylko psycholodzy oraz korzyść mają toksyczne osoby które każde swoje zachowanie tłumaczą autyzmem (Daria D - była partnerka Gonciarza z takich bardziej medialnych przypadków każdą krytykę tłumaczyła argumentem "AUTYZM") :)
Moim zdaniem romantyzowanie autyzmu w filmach (autystyk - geniusz, outsider) tylko zaszkodziło prawdziwie chorym a na tym zarabiają tylko psycholodzy oraz korzyść mają toksyczne osoby które każde swoje zachowanie tłumaczą autyzmem (Daria D - była partnerka Gonciarza z takich bardziej medialnych przypadków każdą krytykę tłumaczyła argumentem "AUTYZM") :)
- 3
@najwyzszymaszt
Kobiety kochają fikołki. Żeby kobieta się przyznała że coś jest jej wina to by musiało... Nie, nigdy się nie przyzna
@DrCieplak: raczej szuka kolejnej wymówki dla swojego życiowego spierd0l0lo
Kobiety kochają fikołki. Żeby kobieta się przyznała że coś jest jej wina to by musiało... Nie, nigdy się nie przyzna
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
@Monsieur_V: Nie rób tego przyjacielu

@Monsieur_V: Synku? Mógłbym być Twoim ojcem. Ale gdybym nim był, dałbym Ci lanie.

- 185
Na ryneczku matrymonialnym stabilnie jak w deweloperce( ͡° ͜ʖ ͡°) #p0lka #tinder #randkujzwykopem #logikarozowychpaskow #nieruchomosci
źródło: Screenshot_2024-08-23-20-07-58-57_a23b203fd3aafc6dcb84e438dda678b6
Pobierz@lossiemkos89: Agusia masz już 3 z przodu, wyspowiadaj się z tych życzeń.
@lossiemkos89: Esencja Polki - same wymagania przedstawione w pasywno-agresywnej formie, a o sobie nawet słowa nie napisała. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
- 9
źródło: Przechwytywanie
Pobierz
konto usunięte via Wykop
- 11
@1-1-1-1: Jak jesteś ładny to jesteś git
- 3
Ja lubię humor #szarpankizzyciem ale on poprostu łomot dostał xd. No nic. Ci co go pobili powinni ponieść konsekwencje.
#p0lka #mokebe
😅😅😅😅😅😅😅
#p0lka #mokebe
😅😅😅😅😅😅😅
@Blueweb: powinni nigdy nie wyjść z pierdla. Niezależnie czy szarpany kłamie co do przebiegu wydarzeń czy nie.
N-----------e kogoś tak że ma pękniętą/połamaną czaszkę (o ile to prawda), to próba zabójstwa a nie bójka.
N-----------e kogoś tak że ma pękniętą/połamaną czaszkę (o ile to prawda), to próba zabójstwa a nie bójka.
- 0
@Zoriuszka
Pełna zgoda. To wygląda jakby mógł zginąć. Ja wiem, że to nie odpowiednie się śmiać ale cała ta sytuacja jest dla mnie absurdalna 😁
@Blueweb: powinni nigdy nie wyjść z pierdla. Niezależnie czy szarpany kłamie co do przebiegu wydarzeń czy nie.
N-----------e kogoś tak że ma pękniętą/połamaną czaszkę (o ile to prawda), to próba zabójstwa a nie bójka.
Pełna zgoda. To wygląda jakby mógł zginąć. Ja wiem, że to nie odpowiednie się śmiać ale cała ta sytuacja jest dla mnie absurdalna 😁
- 4
- 13
@yauma: daj więcej XDD
źródło: temp_file3536715210747017265
Pobierz@tomwick55: Mina tradycyjnie jak srający kot na puszczy, oczywiście koniecznie przekonany o swojej wyższości



























#szarpankizzyciem #przegryw #p0lka #imigranci
źródło: coByZrobilImigrantGdybyCieUslyszal
Pobierz