Do wszystkich Mirków z tagu #przegryw #blackpill i nie tylko. Jeśli marzycie o tym mitycznym #s--s a nigdy nie trzymaliście nawet za rękę to pomyślcie sobie o tym, że samiec Rekina polarnego osiąga dojrzałość płciową w wieku 150 lat, a do tego jest ślepy więc tak naprawdę nie wie co bierze. Także nawet wy jeszcze macie czas, nic straconego!
Kiedyś byłem na rejsie wokół Grenlandii gdzie żyją te
JonkeJ - Do wszystkich Mirków z tagu #przegryw #blackpill i nie tylko. Jeśli marzycie...

źródło: 919cfv

Pobierz
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@DrCieplak: spokojnie, nowy sezon właśnie się zaczął. Nowe mecze , nowe rozczarowania ale ocierAnka ta sama. Jeszcze będzie kupować po 4 abonamenty na mamabossy itp.
  • Odpowiedz
@Blueweb Teraz panuje moda na autyzm tak jak swego czasu na bordera a wcześniej na dyslekcje.
Moim zdaniem romantyzowanie autyzmu w filmach (autystyk - geniusz, outsider) tylko zaszkodziło prawdziwie chorym a na tym zarabiają tylko psycholodzy oraz korzyść mają toksyczne osoby które każde swoje zachowanie tłumaczą autyzmem (Daria D - była partnerka Gonciarza z takich bardziej medialnych przypadków każdą krytykę tłumaczyła argumentem "AUTYZM") :)
  • Odpowiedz
@Blueweb: powinni nigdy nie wyjść z pierdla. Niezależnie czy szarpany kłamie co do przebiegu wydarzeń czy nie.

N-----------e kogoś tak że ma pękniętą/połamaną czaszkę (o ile to prawda), to próba zabójstwa a nie bójka.
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@Zoriuszka

@Blueweb: powinni nigdy nie wyjść z pierdla. Niezależnie czy szarpany kłamie co do przebiegu wydarzeń czy nie.


N-----------e kogoś tak że ma pękniętą/połamaną czaszkę (o ile to prawda), to próba zabójstwa a nie bójka.


Pełna zgoda. To wygląda jakby mógł zginąć. Ja wiem, że to nie odpowiednie się śmiać ale cała ta sytuacja jest dla mnie absurdalna 😁
  • Odpowiedz