Nie rozumiem czemu faceci mają taki problem związany z tym, co kobiety oglądają, czytają czy słuchają.

Każdy ma prawo gustować w czym chce, ale tylko niebiescy robią ebanie o gust różowych.

Czy kobieta ogląda brazylijskie seriale, czy programy historyczne
Czy słucha Taylor Swift czy muzyki klasycznej
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Turcji? Przecież to tacy modele co 2x w tygodniu do barbera latają


@eugeniusz_geniusz: Śmieszne. Jeśli ktoś przeciętnego tureckiego mężczyznę widzi przez obraz tylko i wyłącznie tureckich seriali to bardzo możliwe.
  • Odpowiedz
Sądzicie, że s--s lalki zastąpią kobiety? Ja swoją mam i jestem mega zadowolony. Taką o wzroście 150 cm można kupić już za 2000 zł i nigdy nie boli ją głowa a są też takie z przeszczepem włosów od prawdziwej kobiety i realistyczną twarzą za 4000. Za 10 lat już będą takie co będą robić loda, imitować ruch podczas seksu i dźwięki za ledwie równowartość polskiej minimalnej (tak szacuję). Mieszkam sam w kawalerce

ooooo

  • już teraz są dobrym zamiennikiem na kobiety 43.2% (51)
  • kobiety>martwe lalki, ale żywotne lalki>kobiety 15.3% (18)
  • prawdziwe kobiety mimo wielu wad są i będą lepsze 41.5% (49)

Oddanych głosów: 118

  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Hiszpański żołnierz #chad taranuje lódź z migrantami pozbawiając conajmniej kilku z nich życia, kiedy #p0lak stoi na granicy i daje się zadźgać pakolowi dzidą sklejoną na ślinę. Nie ma co się dziwić, że #p0lka woli Hiszpanów.
#imigranci
doghunt - Hiszpański żołnierz #chad taranuje lódź z migrantami pozbawiając conajmniej...
  • 13
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@grim_fandango to zupełnie normalne, że faceci nie chcą związku z taką kobietą. Zwłaszcza biali faceci. Ta kobieta tak naprawdę nie zdając sobie z tego sprawy, już wybrała nieświadomie swój los. Dorosłość to również odpowiedzialność, a ona wykazała się brakiem odpowiedzialności idąc na całość z jakimś czarnym facetem, który ją zapłodnił i porzucił. Na plus dla tej kobiety, że nie dokonała aborcji. W USA nie miałaby z tym problemów.

Jako facet wiele
  • Odpowiedz
@bobsley33: wymiana FB, telefonu, zaproszenie przez mokebe na oglądanie "meczu" i idziesz dziewczyno, ale się umyj tam bo przyjmiesz ubogacenie albo gremlinem albo HIV. SO TOLERANT. Skad ci panowie tam? Bo w mojej okolicy tez się już bambusy kręcą. Legalni czy nie?
  • Odpowiedz
Polak to jednak potrafi być cuckoldem. I chyba to lubi.

Ani imigranci, ani nawet p0lki nie muszą się specjalnie starać (tekst przetłumaczony na polski), bo Polacy sami podrzucają swoje rodaczki w ramiona księcia orientu, byle tylko podleczyć swoje małomiasteczkowe kompleksy.

Obowiązkowo trzeba było dorzucić tekst o "pięknych kobietach", bo przecież w Polsce mamy kobiet aż nadmiar i trzeba się ich trochę pozbyć, a przecież nic innego Polska nie ma do zaoferowania, wiadomo
kocimietka_BB - Polak to jednak potrafi być cuckoldem. I chyba to lubi. 

Ani imigran...

źródło: travel.buddy

Pobierz
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Obowiązkowo trzeba było dorzucić tekst o "pięknych kobietach", bo przecież w Polsce mamy kobiet aż nadmiar i trzeba się ich trochę pozbyć,


@kocimietka_BB: Coś tu śmierdzi. Nie żeby coś, ale w Turcji i Włoszech jest całkiem sporo naprawdę bardzo ładnych kobiet a Polska na tym tle jakoś bardzo się nie wyróżnia. Wręcz przeciwnie w ostatnich latach przybywa lasek które mógłbyś nazwać typową ''jadzią'', lasek z nadwagą, lasek które są źle
  • Odpowiedz
✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Jestem z nią od trzech lat.
Jakieś dwa miesiące temu zaczęła mi opowiadać o swoim nowym współpracowniku o tym co lubi, że świetnie wygląda,co robi, gdzie był ze swoją partnerką, że przebiegł maraton,że ma 41cm w bicepsie i mu mierzyła w biurze, że kupił Hondę CBR, że jest na ketozie.
Sukcesywnie informuję różową że mnie to nie interesuje i żeby więcej tego nie robiła.
Ona wtedy mówi że jestem dziwny i

Ratować to?

  • Możesz próbować 16.6% (134)
  • Zerwać,dasz radę znaleźć lepszą. 83.4% (674)

Oddanych głosów: 808

  • 53
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 117
jutro idzie z nim pomóc mu wybrać dla jego dziewczyny w cukierni tort na 30 urodziny i później wróci z pracy


@mirko_anonim: Weź przeczytaj sobie to na głos kilka razy. Przecież to jest tak p------e, że ja na twoim miejscu byłbym już singlem.
Jeśli jeszcze mu nie ciągnęła, to tylko czeka na odpowiednią okazję.
  • Odpowiedz