@Tata_Kasi babka wygląda jak pani Barbara ze spożywczaka za rogiem dla takich nie stosuję się skali bo nie ma w niej seksu. Zero.

Wchodzi tata kasi ''w sumie to bym ruchnął'' za to Cię lubię
  • Odpowiedz
  • 337
Czy wiesz, że podczas seksu następuje trwała wymiana energii? Oznacza to, że KAŻDY mężczyzna, z którym uprawiałaś kiedykolwiek s--s, zostawia część siebie w Tobie, Twoim polu energetycznym, a mówiąc bardziej poprawnie – łączy się z Twoją energią. Czasem to połączenie jest bardzo delikatne i nie ma na Ciebie większego wpływu. Czasem jednak ta energetyczna „obecność” byłego/ byłych partnerów seksualnych ma bardzo duży, negatywny wpływ na naszą energię oraz utrudnia przyciągniecie do swojego
  • Odpowiedz
@bobsley33: to i tak w porównaniu do kobiet z DZ jakoś wygląda xdddd

Z jednej strony myślę bardziej doroślej - że każdy potrzebuje takiej seksualnej czułości I fajnie zobaczyć prawdziwe, nagie ciała z jakimiś defektami. Brak obecnie amatorskich nagrać w necie, gdzie ludzie wyglądają normalniej, bliżej tego co ja mam. Teraz są praktycznie sami idealni, fit ludzie z kamerą 4k xd
Z drugiej strony niektóre ciała kobiet aż wykręcają mi
  • Odpowiedz
@smallboobslover wolę oglądać idealne i piękne ciała z instagrama niż takie obleśne wieloroby. Naprawdę ludzie nie odczuwają czegoś takiego jak wstyd czy zażenowanie samym sobą? Dystans ma swoje granice. Przez ciebie @bobsley33 mam teraz odruchy wymiotne. Szczerze, na początku nawet się wahałem co do płci osoby na zdjęciu na które z resztą nie mam już ochoty nawet zerknąć. Żegnam ozięble ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
@Blueweb z nią chyba tylko największy desperat by się spotkał. tam widać tyle zaburzeń, udawania, że jest się najlepsza, podnoszenia swojego ego wrzucaniem karykatury dupska i obrzydliwych war że śmiech bierze.
  • Odpowiedz
Pamiętacie tą aktorke p---o gypsy?. Kilka lat temu nałogowa paliła marihuane wyszła z uzależniania dzięki mężowi po kilku latach wróciła do palenia i miała przez to próbe samobójczą. Mąż po tym wszystkim zaproponował że moga zostawić wszystko i jeszcze dzisiaj wyjechać do Hiszpanii bo była tam najszczęśliwsza. to było rok temu dzisiaj jest w USA ma nowego chłopa i praktycznie samych czarnych obserwuje XD. To chyba wszystko mówi polki to ladacznice #
sakiro12 - Pamiętacie tą aktorke p---o gypsy?. Kilka lat temu nałogowa paliła marihua...

źródło: 2024_08_25_11_02_41_193

Pobierz
  • 24
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Kobieta jak nie jesteś #chad nic ci nie da. One są takie pasywno-chciwe . Np jak zorganizujesz coś fajnego dla obojga to ona nie będzie wdzięczna w żaden sposób. Jedyne co usłyszysz to "przecież ty sam to zaproponowałeś".

#p0lka #logikarozowychpaskow #przegryw
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Ależ żałośni są faceci, którzy udają, że im nie zależy na kobietach, a ciągle o nich piszą. Udaje taki, jak to mu wszystko jedno, jak to nie potrzebuje baby, a każdy jego wpis na wykopie dotyczy właśnie kobiet. Dlatego #mgtow to szczyty męskiej hipokryzji.

Jeśli kogoś coś / ktoś naprawdę nie interesuje, to po prostu to ignoruje. Mnie nie obchodzi np. piłka nożna, to ją olewam, a nie piszę co
  • 16
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Typical #p0lka, facet jest przystojny i w jej typie, to może ją werbalnie molestować i jest git, śmieszki heheszki. Jakby tym typem był zakolak 3/10 to czytalibyśmy post o tym, jaka to Polska jest niebezpieczna dla kobiet i że czuje się tym zgwałcona.
  • Odpowiedz
#p0lka #przegryw #blackpill Po filmiku z detektywem zacząłem się zastanawiać, czy serio większość ludzi nie ogarnia tego, że to że jesteś z k0bietą wcale jeszcze nie oznacza, że ona Cię kocha? Może Cię nienawidzić tak na prawdę. Uważam, że znaczna ilość małżeństw w p0lsce to jest właśnie gdzie baba nienawidzi męża. Raz byłem u takiego znajomego, stanąłem obok w pokoju gdzie matka jego pracowała na co
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Paladyn_28: Zdecydowanie tak, ale też nie widzę w tym nic specjalnie złego. Ona traktuje go jak skarbonkę, on traktuje ją jak inkubator. Oboje dostają coś od siebie i na tym pragmatyzmie świat stoi od tysięcy lat.

Trochę jak kołchoz i areczek nienawidzący Janusza, a jednocześnie niepotrafiący bez niego żyć.
  • Odpowiedz