Za 3 dni SMS: poznałam kogoś, możemy zostać przyjaciółmi.


@Blueweb: co? lol. ile wy byliście ze sobą? i czy byliście w wieku o ujemnej wartości

Ona już wcześniej cię zdradzała.. znali się na bank dużo wcześniej i coś kręcili. Na pewno musiałeś wyczuć coś, że jest inna, bardziej pewna siebie, mniej uczuciowa, nie ma takiej pokory do ciebie, zimniejsza itd.
  • Odpowiedz
@Xaynna: Interesujący mężczyzna to subiektywne odczucie. Ciebie może kręcić ciało, wygląd fizyczny i na inne cechy możesz nie zwracać uwagi. Jeśli kręcą Was południowcy, to taki Polak zawsze będzie w Waszych oczach mniej atrakcyjny, a dorabianie do tego ideologii, że Polacy za mało się starają, jest bardzo nieuczciwe, bo to stawia Polaków jako winnych tej sytuacji. Dobrze by było, żeby faceci w Polsce nie przejmowali się takimi uwagami jak ta
  • Odpowiedz
@Kopytnik_1: nie dyskutuj z oczywistym trollem
p0lka utrzymywana przez polaków, której polacy zafundowali edukacje, służbę zdrowia i w przyszłości emeryturę są fee, bo interesują się piłką nożna, a księżniczka pojechała do najbardziej ześwirowanego na punkcie piłki nożnej kraju europy i tam poznała facetów którzy mają inne zainteresowania, tak było.
Nienawiść p0lskich k0biet do polaków mimo, że są tylko obciążeniem w tym państwie przekracza już granice absurdu. Żałuję, że muszę takie
  • Odpowiedz
  • 2
@bialyodkurzacz plus oni po prostu wiedzą jak się umyć, są bardziej zadbani i pachną. Tacy arabowie myją dupę po każdej toalecie, są zadbani. No a taki Maciek z imprezy jak ma dobrze obcięte paznokcie to i tak sukces
  • Odpowiedz
@bialyodkurzacz: bo janusze nie rozumieją do czasu aż im ktoś nie zajedzie drogi bo ich nie zauważy i nie skasuje im Punto,
czujniki martwej strefy są zayebiste, im więcej osób je ma tym bezpieczniej też dla tych którzy ich nie mają,

to tak samo jak "po co światła na tym rondzie, przecież każdy kto ma prawo jazdy wie jak tutaj jechać, he he",
ale jak dostanie strzała w bok od
  • Odpowiedz
@bialyodkurzacz: grupy na FB to straszny rak. Dołączyłem do grupy dacii i po 2 tygodniach musiałem to to wyłączać bo się nie dało. Poza jakimś znikomym procentem wartościowego contentu masz przepychankę zaślepionych fanatyków marki/modelu i ludzi, którzy uznają tylko klasę premium i przyłażą ponabijać sobie bekę. Ani pierwsi ani drudzy nic sensownego nie wnoszą, a odpowiadają za większość treści. Szkoda zdrowia i nerwów.

Jakbym miał kupować nowe auto obecnie, to
  • Odpowiedz