@Pink_Koczkodan: ojciec zły i niedobry bo nie przypomina zabawnych nowoczesnych tatusiow z gownianych serialii netflixia, to, że prawie zawsze ten "zły" tatus utrzymuje cały ten cyrk to juz dla żony i córki bez znaczenia xd
  • Odpowiedz
@serniczek_z_rodzynkami: Też to zauważyłem. Smutne jest, że gdy nie jesteś dla kobiet atrakcyjny automatycznie tobą gardzą i nie okazują szacunku w jakiejkolwiek sprawie. Jesteś odpadem nawet gdy nie jesteś simpem itp. po prostu traktują Cię jako gorszy sort.
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@serniczek_z_rodzynkami: pisałem o tym nie raz, ludzie nie czytają do końca tych badań i potem powielają bzdury

Jakbyś podał normalna definicję molestowania czyli niechciany dotyk, wyzwiska, stalking to by wyszło max 5-10% molestowanych kobiet, 70% przypadków to "brzydki/niski facet spojrzal się na mnie, molestowanie"
  • Odpowiedz
@eli_eli_lema_sabachthani: Dokładnie też takich znam kiedyś grubo leciałem,ale z wladkiem dobrze,że w porę się ogarnąłem już ponad rok nie biorę,ale powiem ci,że z tyłu głowy dalej to siedzi i mam ochotę na szczura zwłaszcza jak popije wódki
  • Odpowiedz
@serniczek_z_rodzynkami:

Czy facet chcący wejść w poważny związek powinien dawać taką samą szansę takim kobietom jak innym?


Nie. To zawsze jest ryzyko nadszarpnięcia własnego zdrowia psychicznego i nikt nie ma prawa tego od Ciebie wymagać. Możesz jeśli chcesz i czujesz się na siłach, ale nie ma żadnego "powinien". Trzeba też pamiętać o tym, że część osób chorych psychicznie musi się choć trochę podleczyć, żeby w ogóle móc funkcjonować w jakimkolwiek
  • Odpowiedz
@serniczek_z_rodzynkami: > to nie jest kobieta, która nadaje się do związków, zakładania rodziny.

A są w ogóle takie kobiety?
W dzisiejszych czasach za zdradę, porzucenie czy zrobienie czegokolwiek podłego nie ma żadnych konsekwencji ze strony społeczeństwa. Angażowanie się emocjonalne w związek jest błędem.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 12
@serniczek_z_rodzynkami: Jest praktycznie na wyginięciu. Nieliczne osobniki wyżej wymienionych samic po wykryciu są zajmowane przez najlepszych genetycznie samców, lub tych najbardziej zaradnych.

Dla pozostałych męskich osobników pozostaja samice gorszego gatunku. Najsłabsze osobniki nie mają dostępu nawet do najgorszych samic, przez co nie przekazują swoich genów dalej. Odzielaja się od stada i umierają po cichu i w samotności. Natura.

Czytała Krystyna Czubówna
  • Odpowiedz
@serniczek_z_rodzynkami: Takich już prawie nie ma, a jak są to wszystkie pozajmowane. Należy również nadmienić ważny aspekt środowiska. Ja odnoszę wrażenie, że wśród młodych lasek jest całkiem sporo poukładanych i ogarniętych, ale w momencie pójścia na studia i przeprowadzki do miasta wojewódzkiego następuje transformacja pod wpływem towarzystwa, miejskiego życia i lewactwa.
  • Odpowiedz