Wpis z mikrobloga

Czołem wszystkim. Normalnie nie jestem aktywny na tych tagach, mimo to czasem wyskakują mi posty na panelu bocznym i z ciekawości zerknę zobaczyć coś co mnie zainteresuje. Postanowiłem się wypowiedzieć po przeczytaniu wypowiedzi @Mamaboss (już bez znaczenia czy to podrzędna trollica, czy nie) i podobnych do niej osób, widać że bardzo lubi się udzielać i zdecydowanie można nazwać ją zwolenniczką szeroko rozumianej kobiecej wolności (także tej seksualnej), feminizmu i wyzwolenia. Według mnie wszystko jest w porządku, nie można nikogo demonizować ze względu na liczbę partnerów, mimo to skoro (według samej wymienionej) każdy może mieć swoje upodobania, czyli kobieta może nie chcieć niskiego Polaka z zakolami, to ja tak samo mogę pragnąć jedynie dziewicy. Nie zechciałbym dziewczyny ze skomplikowaną historią (mowa oczywiście o związku na stałe, długoterminowym), która miała wielu partnerów przede mną - wysoka liczba partnerów seksualnych częstokroć wiąże się z niestabilną psychiką, brakiem zdolności do przywiązania się i dość luźnym pojmowaniem wierności.

Krótko mówiąc, o gustach się nie dyskutuje, nikogo nie można demonizować, ale pamiętajcie Panowie (i Panie) że swoje gusta warto mieć, i znać swoją wartość, nie rzucać się na byle co.

#p0lak #p0lakpill #p0lka #blackpill #mokebe #zwiazki #przegryw #logikarozowychpaskow #logikaniebieskichpaskow #zwiazki #niebieskiepaski #rozowepaski #blackpill #anastazjazgrecji
  • 14
Oczywiście ( ͡º ͜ʖ͡º) bronienie p0lek argumentem


@Holy_Diver: Oczywiście ( ͡º ͜ʖ͡º) bronienie p0lek argumentem i to jest generalizowanie że wszystkie takie są nie zaprzeczy naukowym faktom i statystykom w tym m.i.n moim osobistym doświadczeniom na tym polu...
@wiecznysingiel97trt: Tyle że nie wszedłeś w interakcje ze wszystkimi kobietami na świecie, być może szukałeś w rynsztoku, być może oczekiwałeś nie wiadomo czego, w każdym razie ani Twoje doświadczenia, ani moje (a akurat mam bliską dziewczynę która jest czuła i wspierająca, mimo że choruję przewlekle i jestem dość niski) ani doświadczenia jakiejkolwiek pojedynczej osoby to nie jest żadna próbka reprezentatywna, można to połączyć z błędem argumentacyjnym - "dowodem anegdotycznym". Jest pewien
@Holy_Diver: Wyraziłeś swoją opinię na neutralnym poziomie i co prawda nie zgadzam się z nią, to jestem w stanie zaakceptować, że masz odmienne zdanie. Nie ma jednak przyzwolenia z mojej strony na mieszanie kobiet z błotem, tylko dlatego, że miały wcześniejszych partnerów seksualnych xD serio, to już brzmi śmiesznie xD. Rada dla samców szukających dziewic - zarejestrujcie się na portalach dla katolików, na pewno znajdziecie jakąś cnotkę, która będzie trzymała to,