Wpis z mikrobloga

zawsze jak czytam tą #pasta o tym, jak jakąś dziewczyną poznała jakiegoś gościa na #tinder ale wszystko dla beki a później wzięła z nim ślub dla beki strasznie kisnę ze swojej sytuacji która mnie spotkała.

Moją ex jechała jako opiekunka na kolonie i musiała przenocować w hotelu bo autokar wyjeżdżał z innego miasta. No to przyjechałem do niej na pożegnalny #seks bo rozłąka miała być długa. Zrobiliśmy bara bara i zbieram się do powrotu. a ta mówi, że do hotelu ma przyjechać jakiś chłopak co też będzie opiekunem. to ja do niej "O to może będzie jakieś bara bara, rimcimcim cim ugabuga" i robię gest jak murzyni w wiosce z gówna w czarnej Afryce gdy powie się, że jest się z Polski (miałem dziewczynę z Polski #pdk).

"O to może będzie jakieś bara bara, rimcimcim cim ugabuga" - to były jedne z ostatnich słów które do niej powiedziałem.

Za 3 dni SMS: poznałam kogoś, możemy zostać przyjaciółmi.

Po miesiącu fotki na jej Fejsie z tym typem a oni zakochani, że mało kiedy się takie coś widzi.

Kolonie dobiegły końca, po dwóch miesiącach się zaręczyli. wtedy jeszcze myślałem, że typ dla jaj to robi żeby żeby poruchac xd

Tydzień temu wzięli ślub - najpiękniejsza para jaka w życiu widziałem, mega szczęśliwi i zakochani xd.

Kisnę z typa strasznie bo on myśli, że to na serio ( ͡º ͜ʖ͡º).

#zwiazki #samotnosc #feels #heheszki #p0lak #debil xd
  • 6
Za 3 dni SMS: poznałam kogoś, możemy zostać przyjaciółmi.


@Blueweb: co? lol. ile wy byliście ze sobą? i czy byliście w wieku o ujemnej wartości

Ona już wcześniej cię zdradzała.. znali się na bank dużo wcześniej i coś kręcili. Na pewno musiałeś wyczuć coś, że jest inna, bardziej pewna siebie, mniej uczuciowa, nie ma takiej pokory do ciebie, zimniejsza itd.
@r5678 no też tak myślę. nie chce mi rozstrząsać gnoju ale już gadaliśmy że się rozstaniemy. ofc nie jest mi szkoda aż tak mocno bo ja się do związków nie nadaje. z 9 lat byliśmy.
@r5678
nie. ale tu nie chodzi o zdradę czy porzucenie - tylko bardziej o zrozumienie, że nie nadaje do związków a taki ślub to już dla mnie abstrakcja. tam jak się polata za kobietami to w wielkiej męce można sobie kogoś znaleźć - tylko ja nie widzę do czego miało by to niby prowadzić ¯_(ツ)_/¯. mentalność nastolatka.