Ładnie Polaków dyma kochany socjalistyczny związek republik europejskich.
49% za wydumane przez niemców opłaty za emisję CO2, za ich dobre samopoczucie płacimy my.
A pachołki z POPIS nie potrafią wybudować elektrowni jądrowej od 25 lat (bo tyle rządzą wspólnie).
#fotowoltaika #oze #energetyka





















Korzystajcie i zarabiacie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#energetyka #oze #fotowoltaika