Na #otomoto pojawił się #saab 9-3 z przebiegiem 7 tysięcy kilometrów ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Więcej w znalezisku: https://www.wykop.pl/link/4862667/znaleziony-saab-9-3-nowka-prawie-nie-smigana-moto-pod-prad/

#motopodprad <-- tag naszej redakcji piszącej o samochodach - zapraszam do obserwowania jeżeli lubicie poczytać czasami coś o autach :)

#motoryzacja #samochody #saablove #ciekawostki
ArekJ - Na #otomoto pojawił się #saab 9-3 z przebiegiem 7 tysięcy kilometrów ( ͡° ͜ʖ ...

źródło: comment_3zH8iRlWpP5AOs1a3uTfIsKhM4dp2XrR.jpg

Pobierz
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@sirpe_dallos: Ale swoją drogą - ludzie są naprawdę n---------i, że tak bardzo dają się dymać... Przecież 218k km to wcale nie jest duży przebieg, ale przecież trzeba skręcić, bo nikt nawet na niego nie spojrzy bez tego
  • Odpowiedz
Siemka Mirki
Ostatnio szukalem auta na otomoto ._. i niby tyle filtrow ale jednak katorga...jest moze jakies narzedzie do 'analizy znalezionego samochodu' ? Czyli na przyklad porownywanie przebiegu z samochodami w tej samej klasie, cen/odchylen, od razu dekodowania VIN itp?
#motoryzacja #otomoto #samochody
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Maciek-roboblog: dekodowania Vin? Analizy znalezionego samochodu? Przecież na żadnym autoscoucie, mobile.de itp. nie masz takich opcji. Porównywanie przebiegu z samochodami w tej samej klasie? Jak Ty sobie wyobrażasz żeby to wyglądało? Żeby mieć takie możliwości wyboru, to byś musiał płacić miesięcznie pewnie powyżej 20 zł za dostęp.
  • Odpowiedz
Czego autor ogłoszenia nie rozumie w słowach "bezwypadkowy, nieuszkodzony, kombi"? Szukam sobie samochodu, wstępne przejrzenie ofert, oprócz wspomnianych opcji jeszcze rocznik minimum 2010 r. W przedstawionym ogłoszeniu tylko rocznik się zgadza XD Zapomniałem jeszcze zaznaczyć, że nie anglik ma być, ale tutaj też multum ogłoszeń jest nie tam, gdzie trzeba.

Inna sprawa jest też taka, że płaci się grupie Allegro - właściciel otomoto dużą kasę za totalnie wszystko, a zwykłej weryfikacji ogłoszeń
pogop - Czego autor ogłoszenia nie rozumie w słowach "bezwypadkowy, nieuszkodzony, ko...

źródło: comment_yqvwTK5wOfpTBiHS1QTzi91C2PdkK4t4.jpg

Pobierz
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Wypadek ma ofiary w ludziach/uszkodzenie ciała powyżej bodajże 7 dni. Ten wygląda faktycznie na bezwypadkowy ( ͡° ͜ʖ ͡°) filtruj po nieuszkodzonych.
  • Odpowiedz
@JestemPatryko: Patrząc 25 lat temu na siebie, a teraz na moje dzieci - na pierwsze auto dla młodego człowieka tylko jakieś duże kombi albo van z prostym silnikiem. Nie za szybkie to, to krzywdy nie zrobi, a cała ekipa ze szpejem na tydzień pod namioty się zmieści. A we dwójkę to i w środku się wygodnie wyśpisz.
Z córką wybieraliśmy między mondeo kombi a galaxy i zwyciężył ten drugi.
  • Odpowiedz
@JestemPatryko: PS: Ogólnie jestem zwolennikiem automatów ale na pierwsze auto jednak nie polecam, bo w warunkach europejskich warto być na tyle przyzwyczajonym do manuala by móc siąść i pojechać każdym autem znajomego czy z wypożyczalni
  • Odpowiedz
Mireczki takie pytanko mam. Chodzi mi o wrzucanie zdjęć na otomoto i olx. Zdjęcia robię aparatem w rozdzielczości 4600x2600, aparatem sony. Nie jest to lustrzanka, ale też nie jest to najgorszy aparat na rynku, taki średniak dla amatora, a mimo to jak wrzucam zdjęcia na otomoto i olx to są one poszarpane i "zlewają się". Kontury samochody ulegają zniekształceniu, takiemu poszarpaniu. Zamiast ładnych linii prostych, są takie bardzo, bardzo małe kwadraciki. Wprawne
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Neoplan: w takim razie tak zrobię, mam fotor zainstalowany na kompie do lekkiej obróbki i tam sobie będę przycinał. Chyba, że możesz jakiś lepszy polecić, najlepiej darmowy ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz