Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
Wszystko
Najnowsze
Archiwum
623
Szczerość jednak możliwa, Škoda RAPID z przebiegiem 728 000 km

Opis musi być
z- 266
- #
- #
- #
- #
konto usunięte via Android
- 1
@Majkel94: sprzedajemy.pl może nie jest to otomoto, ale im więcej ludzi się dowie tym lepiej
- 1
Kupowanie aut w Polsce to jakiś żart.
Wszedłem na otomoto aby sprawdzić ile jest baleronów. Wystawionych prawie 400.
Dalem filtr przebieg powyzej 500 000 i uwaga! Liczba ogloszen - 13 xDDDDDD.
Masa egzemplarzy z przebiegami okolo 250-300tys - oczywiscie wszystkie udokumentowane.
Za
Wszedłem na otomoto aby sprawdzić ile jest baleronów. Wystawionych prawie 400.
Dalem filtr przebieg powyzej 500 000 i uwaga! Liczba ogloszen - 13 xDDDDDD.
Masa egzemplarzy z przebiegami okolo 250-300tys - oczywiscie wszystkie udokumentowane.
Za
@grzesiu_id: ludzie wymusili to na handlarzach. Życzą sobie niskie przebiegi to mają. Co do prawa to słyszałem jakieś plotki, że za kręcenie licznika ma być 3 lata
- 2
Kupowanie aut w Polsce to jakiś żart.
@grzesiu_id: *używanych
Masa egzemplarzy z przebiegami okolo 250-300tys - oczywiscie wszystkie
źródło: comment_VUd9qlcbfslJx5BpNBw1EKmW3UOyfz5q.jpg
Pobierz@papajdesejlor: mobile.de i nic więcej nie kojarzę wartego uwagi
- 1
@abc3: rynek samochodów używanych w PL to rak
Co się lepiej prezentuje Audi A6 C7 2014 rok sedan czy Bmw F10 2014 rok sedan??? #motoryzacja #audi #bmw #otomoto #samochody
@bartekpolska BMW
- 7
@AbaKowner: auto ma być niedrogie w utrzymaniu. Jak ktoś chce tylko fajne a nie jest krezusem to popełnia srogi błąd kupując coś z marki premium.
@jasenhojte 45 tyś mil. Przecież gościu nie wozi tym ziemniaków do Zgierza
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 0
- 1
Hej Mirasy,
Planuje zakup BMW e90, są tutaj posiadacze tego modelu?
Myślicie, że warto kupić 10-13 letnią klasę premium ( ͡° ͜ʖ ͡°) ?
Jaki silnik polecacie? Miesięcznie robię koło 3 tys. km, wiec diesel albo gaz.
#motoryzacja #otomoto
Planuje zakup BMW e90, są tutaj posiadacze tego modelu?
Myślicie, że warto kupić 10-13 letnią klasę premium ( ͡° ͜ʖ ͡°) ?
Jaki silnik polecacie? Miesięcznie robię koło 3 tys. km, wiec diesel albo gaz.
#motoryzacja #otomoto
B8 Diesel. No to kwestia gustu, mi sedany się podobają. :) No ale e90 faktycznie wygląda ciut lepiej jak na mój gust
To prawda, B8 było jednym z moich wymarzonych autek gdy myślałem o zakupie. :) Ja mam co prawda wersję bez liftu ale i tak mi się podoba. Przede wszystkim na awaryjność modelów, przebieg i ogólny stan techniczny. Ja akurat mam krajowe od osoby prywatnej. Powiem tak, samochód samochodowi nie jest równy. :D Zarówno sprowadzone jak i krajowe może okazać się perełką lub pułapką. :) Warto żebyś poradził się też jakiegoś znajomego, który
Cześć! Mirki, ja już jestem głupi... Poszukuję jakiegoś auta na codzienne dojazdy do pracy i okazjonalne dłuższe trasy. Najlepiej jak było by to coś jak najmłodszego, tak do 20 tysięcy złotych max 30 ale lepiej nie ;) Diesel czy benzyna wszystko jedno, najważniejsze żeby było to auto z automatem i w miarę bezawaryjne. Wiem, wiem, używane auto to zawsze ryzyko, chce sprawdzone to z salonu... Chodzi mi o to żeby nie był
- 3
@DawidoVader25: Miałem podsuwać Hondę Jazz, ale skoro chcesz sedana..
@DawidoVader25: C5 z 2.0 HDi to fajna opcja, jeden z najbardziej bezawaryjnych klekotów na rynku, do tego we w miare ciekawej i wygodnej budzie. Automat tam to chyba hydrokinetyk od Aisin. Auto tanie jak barszcz, bo to Citroen i kupisz młodszego niż cokolwiek porównywalnego innej marki, czego chcieć więcej?
W tych pieniądzach możesz też poszukać Laguny III z 2.0 DCi i zobaczyć co Ci bardziej pasuje, ale w sedanie wygląda
W tych pieniądzach możesz też poszukać Laguny III z 2.0 DCi i zobaczyć co Ci bardziej pasuje, ale w sedanie wygląda
- 1
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
@henius: aż strach wchodzić na tą stronę ;D
- 0
4 Treść serwisu
1. Prezentowane na niniejszej stronie materiały w sposób humorystyczny zmierzają do
zaprezentowania sprzeciwu względem usuwania gimnazjów oraz obecnych referm
politycznych i prawnych.
Na jakich stronach szukać #auto do kupienia w #holandia chodzi mi o ichniejsze #otomoto lub podobne serwisy
#kiciochpyta #pytaniedoeksperta
#kiciochpyta #pytaniedoeksperta
- 1
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
konto usunięte via Android
- 5
@bixor: juz Ci tlumacze o co chodzi. Ukraina kaze swoim obywatelom placic ogromne clo za wwiezienie pojazdu. On Ci proponuje deal, ze Ty przewozisz jemu motor, a on nie musi placic cla i innych oplat.
Teraz najwazniejsze. On moze sobie jezdzic takim motorem przez rok. Po roku jedziesz ze znajomymi na weekend do Lwowa, Kijowa czy Odessy. Na granicy pytaja sie gdzie motor. Popelniles przestepstwo skarbowe zgodnie z Kodeksem skarbowym
Teraz najwazniejsze. On moze sobie jezdzic takim motorem przez rok. Po roku jedziesz ze znajomymi na weekend do Lwowa, Kijowa czy Odessy. Na granicy pytaja sie gdzie motor. Popelniles przestepstwo skarbowe zgodnie z Kodeksem skarbowym
#allegro #otomoto #olx #stronywww #software
Czy jest jakaś prosta metoda na zapisywanie ogłoszeń allegro / otomoto / olx na później, wraz z dużymi zdjęciami z galerii ogłoszenia? Zapis strony jako pdf niczym screenshot strony odpada bo nie zapisze wszystkich zdjęć z galerii w oryginalnej, dużej wielkości.
Czy jest jakaś prosta metoda na zapisywanie ogłoszeń allegro / otomoto / olx na później, wraz z dużymi zdjęciami z galerii ogłoszenia? Zapis strony jako pdf niczym screenshot strony odpada bo nie zapisze wszystkich zdjęć z galerii w oryginalnej, dużej wielkości.
@TwojStaryToKorniszon: httrack na win10 pieknie szarpie cale ogloszenia z olx
- 3
Mirki, szukam auta, w zasadzie kilka modeli w moim kręgu zainteresowania, pewien jegomość (numer telefonu stacjoarny) wystawia na otomoo kilka aut, w mega konkurencyjnych cenach, każde z oddzielnego konta, tylko zdjęcia i parametry, w jedynie że z autem wszystko ok i więcej info telefonicznie. Gdy dzwonię, zawsze ucina od razu "auto zarezerwowane", po czym żadne auto nie znika, ogłoszenia po 80k wyświetleń każde- tak, 80k, gdy trochę poszperałem znalazłem zdjęcia na jakiś
@vivanat: komentarz obserwacyjny
- 1
@Pangia: mylisz sytuacje. Tutaj miałoby to sens jakby koleś miał trzy takie same modele różniące się np kolorem i niuansami i na jednym ogłoszeniu handlował by trzema a tutaj koleś ma kilka ogłoszeń z kilkoma autami w żadnym nie ma swoich zdjęć, ceny ostro zaniżone i wszędzie mówi że zarezerwowane a ogłoszenia wiszą i wiszą
Szukam samochodu na otomoto, wybieram model, markę, typ nadwozia i tu spoko, wszystko się zgadza, ale potem zaznaczam tylko trzy rzeczy na których mi zależy, żeby były: tempomat, nawigacja i elektrycznie ustawiane fotele. 3/4 odfiltrowanych ogłoszeń nie ma nic z zaznaczonego wyposażenia, bo se janusze w biznesu pozaznaczali wszystko jak leci. Ma sa kra.
#oswiadczenie #samochody #motoryzacja #otomoto #januszebiznesu
#oswiadczenie #samochody #motoryzacja #otomoto #januszebiznesu
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
- 7
@pogop: zglaszaj i powiedz ze to wbrew regulaminowi
- 2
@pogop: Sprawdź czy to był standard w jakimś pakiecie wyposażenia. Jeśli tak, to wybierz inny element, który był w składzie tego pakietu. Np. grzane fotele czy jakiś inny bajer. Jak patrzę to możesz szukać po modelach z Navi i wtedy dobrać te które mają elektryczne stołki.
14
Najmocniejszy polski Nissan GT-R na sprzedaż

Ten wyjątkowy egzemplarz legitymuje się mocą 1150 KM oraz 1450 Nm.
z- 12
- #
- #
- #
- #
- #
- #
Duży jest koszt utrzymania BMW Seria 3 E90? Takiego typowego z otomoto, rocznik np 2005, teoretycznie wszystko sprawne itp, tylko tankować i jeździć, oczywiście chodzi modele z silnikiem benzynowym.
#pytanie #samochody #mechanikasamochodowa #bmw #otomoto
#pytanie #samochody #mechanikasamochodowa #bmw #otomoto
@1kBona9Fides7: większy jak opla czy innego auta ale taki sam jak mercedesa. Części sa droższe, janusze często nie potrafią naprawić itp. psuje się jak każde inne auto.
I oczywiście przy zakupie nic nie będzie widać, wszystko będzie ładnie wymyte benzyną ekstrakcyjna na błysk :)
@bonczur autoscout24
Bardzo fajna strona, najlepiej aplikacje zainstalowac, wybierasz kraje
Bardzo fajna strona, najlepiej aplikacje zainstalowac, wybierasz kraje
- 3
@bonczur: w austrii jest willhaben.at, we włoszech kiedyś wygooglowałem (rzuć hasła do translatora, google.it i wpisuj :D), o francji nie mam bladego pojęcia. wczoraj znalazłem jakiś holenderski portal typu "ooouuuyyyoo.nl"





























https://www.otomoto.pl/oferta/saab-9-3-ID6C1y8a.html#gallery-open #slask #zaglebie
źródło: comment_CHCkXCKR8aPXwlBSBtW1vwYvSKaxfYP1.jpg
Pobierz