Kupowanie aut w Polsce to jakiś żart.
Wszedłem na otomoto aby sprawdzić ile jest baleronów. Wystawionych prawie 400.
Dalem filtr przebieg powyzej 500 000 i uwaga! Liczba ogloszen - 13 xDDDDDD.

Masa egzemplarzy z przebiegami okolo 250-300tys - oczywiscie wszystkie udokumentowane.

Za
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Dlaczego na #otomoto tylko jakieś 10% samochodów ma podany #vin? Zadałem zapytanie o VIN do kilku sprzedawców, 1 na 10 podał, reszta zlała temat (auta za 50-70k PLN). Jeżeli chcę wydać taką sumę, to chyba mam prawo poznać historię pojazdu...
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@adirys:

W przypadku V10 TDI trzeba się liczyć z ekstremalnymi kosztami utrzymania, ponieważ do tej wersji praktycznie brakuje zamienników (koszt hamulców na przód w ASO to ok. 5,5 tys. zł)..
  • Odpowiedz
Hej Mirasy,
Planuje zakup BMW e90, są tutaj posiadacze tego modelu?
Myślicie, że warto kupić 10-13 letnią klasę premium ( ͡° ͜ʖ ͡°) ?
Jaki silnik polecacie? Miesięcznie robię koło 3 tys. km, wiec diesel albo gaz.
#motoryzacja #otomoto
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

To prawda, B8 było jednym z moich wymarzonych autek gdy myślałem o zakupie. :) Ja mam co prawda wersję bez liftu ale i tak mi się podoba. Przede wszystkim na awaryjność modelów, przebieg i ogólny stan techniczny. Ja akurat mam krajowe od osoby prywatnej. Powiem tak, samochód samochodowi nie jest równy. :D Zarówno sprowadzone jak i krajowe może okazać się perełką lub pułapką. :) Warto żebyś poradził się też jakiegoś znajomego, który
  • Odpowiedz
Cześć! Mirki, ja już jestem głupi... Poszukuję jakiegoś auta na codzienne dojazdy do pracy i okazjonalne dłuższe trasy. Najlepiej jak było by to coś jak najmłodszego, tak do 20 tysięcy złotych max 30 ale lepiej nie ;) Diesel czy benzyna wszystko jedno, najważniejsze żeby było to auto z automatem i w miarę bezawaryjne. Wiem, wiem, używane auto to zawsze ryzyko, chce sprawdzone to z salonu... Chodzi mi o to żeby nie był
  • 34
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@DawidoVader25: C5 z 2.0 HDi to fajna opcja, jeden z najbardziej bezawaryjnych klekotów na rynku, do tego we w miare ciekawej i wygodnej budzie. Automat tam to chyba hydrokinetyk od Aisin. Auto tanie jak barszcz, bo to Citroen i kupisz młodszego niż cokolwiek porównywalnego innej marki, czego chcieć więcej?

W tych pieniądzach możesz też poszukać Laguny III z 2.0 DCi i zobaczyć co Ci bardziej pasuje, ale w sedanie wygląda
  • Odpowiedz
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

4 Treść serwisu


1. Prezentowane na niniejszej stronie materiały w sposób humorystyczny zmierzają do

zaprezentowania sprzeciwu względem usuwania gimnazjów oraz obecnych referm

politycznych i prawnych.
  • Odpowiedz
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

via Wykop Mobilny (Android)
  • 10
@bixor: juz Ci tlumacze o co chodzi. Ukraina kaze swoim obywatelom placic ogromne clo za wwiezienie pojazdu. On Ci proponuje deal, ze Ty przewozisz jemu motor, a on nie musi placic cla i innych oplat.

Teraz najwazniejsze. On moze sobie jezdzic takim motorem przez rok. Po roku jedziesz ze znajomymi na weekend do Lwowa, Kijowa czy Odessy. Na granicy pytaja sie gdzie motor. Popelniles przestepstwo skarbowe zgodnie z Kodeksem skarbowym
  • Odpowiedz
#allegro #otomoto #olx #stronywww #software

Czy jest jakaś prosta metoda na zapisywanie ogłoszeń allegro / otomoto / olx na później, wraz z dużymi zdjęciami z galerii ogłoszenia? Zapis strony jako pdf niczym screenshot strony odpada bo nie zapisze wszystkich zdjęć z galerii w oryginalnej, dużej wielkości.
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Mirki, szukam auta, w zasadzie kilka modeli w moim kręgu zainteresowania, pewien jegomość (numer telefonu stacjoarny) wystawia na otomoo kilka aut, w mega konkurencyjnych cenach, każde z oddzielnego konta, tylko zdjęcia i parametry, w jedynie że z autem wszystko ok i więcej info telefonicznie. Gdy dzwonię, zawsze ucina od razu "auto zarezerwowane", po czym żadne auto nie znika, ogłoszenia po 80k wyświetleń każde- tak, 80k, gdy trochę poszperałem znalazłem zdjęcia na jakiś
  • 12
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Pangia: mylisz sytuacje. Tutaj miałoby to sens jakby koleś miał trzy takie same modele różniące się np kolorem i niuansami i na jednym ogłoszeniu handlował by trzema a tutaj koleś ma kilka ogłoszeń z kilkoma autami w żadnym nie ma swoich zdjęć, ceny ostro zaniżone i wszędzie mówi że zarezerwowane a ogłoszenia wiszą i wiszą
  • Odpowiedz
  • 4
Szukam samochodu na otomoto, wybieram model, markę, typ nadwozia i tu spoko, wszystko się zgadza, ale potem zaznaczam tylko trzy rzeczy na których mi zależy, żeby były: tempomat, nawigacja i elektrycznie ustawiane fotele. 3/4 odfiltrowanych ogłoszeń nie ma nic z zaznaczonego wyposażenia, bo se janusze w biznesu pozaznaczali wszystko jak leci. Ma sa kra.

#oswiadczenie #samochody #motoryzacja #otomoto #januszebiznesu
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@pogop: Sprawdź czy to był standard w jakimś pakiecie wyposażenia. Jeśli tak, to wybierz inny element, który był w składzie tego pakietu. Np. grzane fotele czy jakiś inny bajer. Jak patrzę to możesz szukać po modelach z Navi i wtedy dobrać te które mają elektryczne stołki.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@1kBona9Fides7: większy jak opla czy innego auta ale taki sam jak mercedesa. Części sa droższe, janusze często nie potrafią naprawić itp. psuje się jak każde inne auto.
  • Odpowiedz
@bonczur: w austrii jest willhaben.at, we włoszech kiedyś wygooglowałem (rzuć hasła do translatora, google.it i wpisuj :D), o francji nie mam bladego pojęcia. wczoraj znalazłem jakiś holenderski portal typu "ooouuuyyyoo.nl"
  • Odpowiedz