#wislaktv Dziekuje dobranoc
Wszystko
Najnowsze
Archiwum
- 2
@janekt22: raszheja to raczej.eu? XD
@janekt22: czyli powoli koniec contentu taksówkarskiego. On dalej myśli, że na tym zbije kokosy jak będzie na siłę co chwilę wciskał ludziom tekst by wpłacali hajs / kupowali suby.
@Matii323 prawdopodobnie i to nie wypali. Będzie się pewnie opierał na ruskich stronach do nadawania, a nawet raszei potrafiła wyłapać bana, bo nie było to aż tak ciężkie by odnaleźć playera. Widownia mu się mocno skurczy i zostanie pewnie z
@Matii323 prawdopodobnie i to nie wypali. Będzie się pewnie opierał na ruskich stronach do nadawania, a nawet raszei potrafiła wyłapać bana, bo nie było to aż tak ciężkie by odnaleźć playera. Widownia mu się mocno skurczy i zostanie pewnie z
Wiślakowi już się skończył ban i jak myślicie kocury - gość już się skończył czy wróci do kontentu?
Personalnie to tak średnio bym powiedział
#wislaktv
Personalnie to tak średnio bym powiedział
#wislaktv
@WynonieHarris: chyba sie skonczyl
- 1
#wislaktv projekt upadl? xD pewnie juz go taksiarze dopadli w tej anglii hehehe ale stoja pod jego blokiem w 20 i nie umieja wpisac pinu do klatki xD
@WynonieHarris: na yt też dostanie bana. Najmniej restrykcyjną platformą jest kick. Na yt po jednym streamie zablokują mu monetyzacje i zostanie kontynuowanie żebrania o donejty. Problemem jego pecha jest to, że jak mu wytkniesz prawdę to się burzy i w ciebie atakuje lub banuje ciebie. Ciągle żebra o kasę i mówi, że za tyle subów będzie robione to i to. Jak chłop chce mieć widownie na poziomie, która sama od
@dawidczeta: jego widownia to nie pomaga, jak pisałem miesiąc temu że wiślak to pazerny oszust i janusz co lubi naobiecywać gruszek na wierzbie i generalnie wyjątkowo niesympatyczny i niecharyzmatyczny człowiek nawet jak na standardy patostreamerskie to przeklejali mój wpis na discorda i rechotali liżąc pupkę grubego tibijczyka. A ja się ani o centymetr nie pomyliłem.
Odezwę się jak będę przy bankomacie
On jeszcze nie wie że te wszystkie perypetie to za darmo są… ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#wislaktv
- 1
@HexenHeretic: taksówkarz
- 1
@HexenHeretic: dobra napisałem to pokrętnie jeszcze raz - no jak zwykle taksówkarz + płyn do naczyń + pralka. Na początku pani k---a serio wierzy że ten gość w telefonie taksiarza to ktoś autoryzowany ale coś zaczęło się jej niezgadzać i zaczęła zadawać pytania, potem z kimś rozmawiała pani k---a kto powiedział że już jedzie na miejsce. W tamtym momencie taksiarz zszedł na dół, nie wiem nawet po co ale wiślak
- 1
Pięknie. Po aktora policja przyjechała xD
#wislaktv
#wislaktv
- 1
@macjaos:
Taksówkarze zostali wysłani na żabią do prostytutki w niedługim odstępie czasu od siebie. Jeden dostał przed klatką gazem od dwóch typów, a następnie został goniony przez osiedle. Później pojechał tam kolejny taksówkarz. Wydzwaniał na domofon i prostytuka go poinformowała że zaraz ktoś przyjedzie. Taksówkarz w ostatniej chwili wszedł do auta.Dosłownie chwilę później podjechało 4 karków. Na jego szczęście nie zauważyli go i odjechał spokojnie. Wszystko było elegancko nagrane (
Taksówkarze zostali wysłani na żabią do prostytutki w niedługim odstępie czasu od siebie. Jeden dostał przed klatką gazem od dwóch typów, a następnie został goniony przez osiedle. Później pojechał tam kolejny taksówkarz. Wydzwaniał na domofon i prostytuka go poinformowała że zaraz ktoś przyjedzie. Taksówkarz w ostatniej chwili wszedł do auta.Dosłownie chwilę później podjechało 4 karków. Na jego szczęście nie zauważyli go i odjechał spokojnie. Wszystko było elegancko nagrane (
@MarX7: o kurcze to mocna akcja... dziwne, ze nie jest o nim glosno, a amejgej bylo mega glosno a on tylko pokazywal prawdziwa nature polek
- 2
- 0
Typ o 2 w nocy u prostytutki robi pranie i używa płynu ludwik xD. Przecież to jakiś matrix
#wislaktv
#wislaktv
- 0
Chłop wysłał 24 suby zamiast 25, wiślak sie targuje zamiast robić kontent i c--j aktor już spalony a ten zaraz pójdzie spać i kasa w błoto XD #wislaktv
Gość może zainwestować 300 zł ze swojej kasy, miałby klip roku i promocje kanału wszędzie, ale zebrze od widzów i finalnie nic z akcji nie będzie. Zawsze miał łeb do interesów.
#wislaktv
#wislaktv
Wiślak wlaśnie z firmą przeprowadzką wynosi wszystko z mieszkania Pani prostytutki xD Edit: umówieni na poniedziałek
#wislaktv
#wislaktv
- 0
@janekt22: p---------e, tych dziadów z taksówek to domofon przerasta, to co dopiero żeby się przejmowali takimi ogłoszeniami w internecie
@WynonieHarris: dokladnie, oni maja problem z wpisaniem kodu do domofonu
jedyne co to moga sie ostrzegac droga pantoflowa
jedyne co to moga sie ostrzegac droga pantoflowa
@WynonieHarris: haslo ameryka!
Wczoraj popiłem z kolegą i uznałem że możemy sprawdzić co tam u wiślaka. Pooglądaliśmy tak z godzinkę i
Kolega powiedział że w życiu nie widział nudniejszego streamera. Taksoweczki go bawiły jak cholera, ale poza taksówkami Wiślak w ogóle nic nie robi - nie gada nic, siedzi i się gapi po prostu przez następne pół godziny, a jak odpali już te ome to dosłownie każdego pomija chyba że dziewczyny, które za to go
Kolega powiedział że w życiu nie widział nudniejszego streamera. Taksoweczki go bawiły jak cholera, ale poza taksówkami Wiślak w ogóle nic nie robi - nie gada nic, siedzi i się gapi po prostu przez następne pół godziny, a jak odpali już te ome to dosłownie każdego pomija chyba że dziewczyny, które za to go
@KebabZSosemTrzepanym: Raczej już content powoli się kończy, bo psycha wysiada. Żaden odpowiednik. O ile Ajemge był miłym i sympatycznym, dobrze wychowanym chłopcem, ukierunkowanym na content damsko-męski, to wiślak jest patusem ukierunkowanym na to, by zrobic komuś krzywdę, bez większych wyrzutów sumienia. Zasłynął z tego, że umawiał sie z prostytutkami, a gdy ta dawała mu adres, to wysyłał tam taksówkarza. Taksówkarzowi za to mówił, że to jakas osoba wynajmująca jego mieszkanie.
@Neobychno: należy dodać że wislak w karierze tibi ma na koncie setki oszustw i bezczelnych kradzieży na grube tysiące złotych
#wislaktv wyniesli k----e pralke, dobrze rozumiem?
@Czlowiek_Ludzki: tak
@Czlowiek_Ludzki: dzisiaj mocne cinema jest i jeszcze ci dwaj hydraulicy co o 23 latają z pralką góra/dół xD
On jest jakiś jebniety żeby streama o 10 zaczynać? Swoją drogą to ten galgan to do pracy nie chodzi? Ja byłem pewny że on się odpala tylko jak roboty nie ma, a tu duzo wskazuje ze jest bezrobotny. Z czego on się niby utrzymuje?
#wislaktv
#wislaktv
@WynonieHarris: Wywalili go za pobicie innego kolesia w robocie. Utrzymuje się pewnie ze streamó po tym co mówił, że wydał mnóstwo kasy na sprzęt do streamingu ( ͡° ͜ʖ ͡°)
- 0
@dawidczeta: tylko że z tych streamow to dostaje może z 20 złotych xdddd











O 21 naszego czasu odpala ciekawe kto to bedzie ogladal pewno boty i kilka osob jak bez taxoweczek to on nie istnieje ..
Bedzie bez taxoweczek..