#wislaktv

O 21 naszego czasu odpala ciekawe kto to bedzie ogladal pewno boty i kilka osob jak bez taxoweczek to on nie istnieje ..

Bedzie bez taxoweczek..
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@janekt22: czyli powoli koniec contentu taksówkarskiego. On dalej myśli, że na tym zbije kokosy jak będzie na siłę co chwilę wciskał ludziom tekst by wpłacali hajs / kupowali suby.
@Matii323 prawdopodobnie i to nie wypali. Będzie się pewnie opierał na ruskich stronach do nadawania, a nawet raszei potrafiła wyłapać bana, bo nie było to aż tak ciężkie by odnaleźć playera. Widownia mu się mocno skurczy i zostanie pewnie z
  • Odpowiedz
Wiślakowi już się skończył ban i jak myślicie kocury - gość już się skończył czy wróci do kontentu?
Personalnie to tak średnio bym powiedział
#wislaktv
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

#wislaktv projekt upadl? xD pewnie juz go taksiarze dopadli w tej anglii hehehe ale stoja pod jego blokiem w 20 i nie umieja wpisac pinu do klatki xD
  • 14
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@WynonieHarris: na yt też dostanie bana. Najmniej restrykcyjną platformą jest kick. Na yt po jednym streamie zablokują mu monetyzacje i zostanie kontynuowanie żebrania o donejty. Problemem jego pecha jest to, że jak mu wytkniesz prawdę to się burzy i w ciebie atakuje lub banuje ciebie. Ciągle żebra o kasę i mówi, że za tyle subów będzie robione to i to. Jak chłop chce mieć widownie na poziomie, która sama od
  • Odpowiedz
@dawidczeta: jego widownia to nie pomaga, jak pisałem miesiąc temu że wiślak to pazerny oszust i janusz co lubi naobiecywać gruszek na wierzbie i generalnie wyjątkowo niesympatyczny i niecharyzmatyczny człowiek nawet jak na standardy patostreamerskie to przeklejali mój wpis na discorda i rechotali liżąc pupkę grubego tibijczyka. A ja się ani o centymetr nie pomyliłem.
  • Odpowiedz
@HexenHeretic: dobra napisałem to pokrętnie jeszcze raz - no jak zwykle taksówkarz + płyn do naczyń + pralka. Na początku pani k---a serio wierzy że ten gość w telefonie taksiarza to ktoś autoryzowany ale coś zaczęło się jej niezgadzać i zaczęła zadawać pytania, potem z kimś rozmawiała pani k---a kto powiedział że już jedzie na miejsce. W tamtym momencie taksiarz zszedł na dół, nie wiem nawet po co ale wiślak
  • Odpowiedz
  • 1
@macjaos:
Taksówkarze zostali wysłani na żabią do prostytutki w niedługim odstępie czasu od siebie. Jeden dostał przed klatką gazem od dwóch typów, a następnie został goniony przez osiedle. Później pojechał tam kolejny taksówkarz. Wydzwaniał na domofon i prostytuka go poinformowała że zaraz ktoś przyjedzie. Taksówkarz w ostatniej chwili wszedł do auta.Dosłownie chwilę później podjechało 4 karków. Na jego szczęście nie zauważyli go i odjechał spokojnie. Wszystko było elegancko nagrane (
  • Odpowiedz
Typ o 2 w nocy u prostytutki robi pranie i używa płynu ludwik xD. Przecież to jakiś matrix
#wislaktv
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Chłop wysłał 24 suby zamiast 25, wiślak sie targuje zamiast robić kontent i c--j aktor już spalony a ten zaraz pójdzie spać i kasa w błoto XD #wislaktv
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Gość może zainwestować 300 zł ze swojej kasy, miałby klip roku i promocje kanału wszędzie, ale zebrze od widzów i finalnie nic z akcji nie będzie. Zawsze miał łeb do interesów.

#wislaktv
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Wiślak wlaśnie z firmą przeprowadzką wynosi wszystko z mieszkania Pani prostytutki xD Edit: umówieni na poniedziałek

#wislaktv
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Wczoraj popiłem z kolegą i uznałem że możemy sprawdzić co tam u wiślaka. Pooglądaliśmy tak z godzinkę i

Kolega powiedział że w życiu nie widział nudniejszego streamera. Taksoweczki go bawiły jak cholera, ale poza taksówkami Wiślak w ogóle nic nie robi - nie gada nic, siedzi i się gapi po prostu przez następne pół godziny, a jak odpali już te ome to dosłownie każdego pomija chyba że dziewczyny, które za to go
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@KebabZSosemTrzepanym: Raczej już content powoli się kończy, bo psycha wysiada. Żaden odpowiednik. O ile Ajemge był miłym i sympatycznym, dobrze wychowanym chłopcem, ukierunkowanym na content damsko-męski, to wiślak jest patusem ukierunkowanym na to, by zrobic komuś krzywdę, bez większych wyrzutów sumienia. Zasłynął z tego, że umawiał sie z prostytutkami, a gdy ta dawała mu adres, to wysyłał tam taksówkarza. Taksówkarzowi za to mówił, że to jakas osoba wynajmująca jego mieszkanie.
  • Odpowiedz
On jest jakiś jebniety żeby streama o 10 zaczynać? Swoją drogą to ten galgan to do pracy nie chodzi? Ja byłem pewny że on się odpala tylko jak roboty nie ma, a tu duzo wskazuje ze jest bezrobotny. Z czego on się niby utrzymuje?
#wislaktv
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach